Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Żebyśmy nie musieli już nigdy tak ciężko,żyć jak nasi dziadowie czy teraz Białorusy i Ukraińcy.

Polska przygraniczna masarnia,

DSC_0432.jpgDSC_0431.jpgDSC_0430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja życzę nam wszystkim żebyśmy święta zawsze spędzali w domu :wink:

wczoraj wracałem ze Stuttgartu, mijałem tylko dwóch Polaków, jeden jeszcze wracał do domu bo zostawiał auto gdzieś w Niemczech, drugiemu głos się łamał na radiu bo go wy***ali na całe święta do wroga :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja życzę nam wszystkim żebyśmy święta zawsze spędzali w domu :wink:

wczoraj wracałem ze Stuttgartu, mijałem tylko dwóch Polaków, jeden jeszcze wracał do domu bo zostawiał auto gdzieś w Niemczech, drugiemu głos się łamał na radiu bo go wy***ali na całe święta do wroga :facepalm:

Ja wczoraj widziałem jednego w okolicach Kassel a drugiego koło Dortmundu. Mam tylko nadzieję że zdążą na czas do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem już jadę do Wilna :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: lipa,

mnie się udało do 5dych wolne

tylko nie wiem czy wątroba to wytrzyma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: :grin:

Pierwszy dzień świąt trochę wypiłem,a i tak stałem na baczność,bo różne bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie c**jnie panowie,u mnie 19 grudzien robilismy do 12:00 a o 19:00 impreza firmowa i wolne 2 tygodnie oczywiscie platne postojowe.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiedzcie mi jakie są stawki dla kierowcy jak za osobówką ciągnie lawetę? Wczoraj wróciłem z okolic Stuttgartu. Gościa było auto i laweta a na mojej głowie kierowanie (ze względu na to że mam kwity) i przewiezienie Dodge Caravan z Niemiec do Polski. Są jakieś stawki za kilometr czy za taką usługę? Muszę go skasować i nie wiem jak mu to policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam dzisiaj rano (5:30) z trasy, lecę drogą krajową z Chodzieży w kierunku Poznania i chwilę przed Obornikami patrzę zamknięty przejazd kolejowy, stanąłem, kolejka co raz większa i większa... Na radiu już się zaczyna kocioł, co się okazało? Mróz jedynie -6, a nasze PKP już ma awarię - tacho pokazało 35 minut stania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiedzcie mi jakie są stawki dla kierowcy jak za osobówką ciągnie lawetę? Wczoraj wróciłem z okolic Stuttgartu. Gościa było auto i laweta a na mojej głowie kierowanie (ze względu na to że mam kwity) i przewiezienie Dodge Caravan z Niemiec do Polski. Są jakieś stawki za kilometr czy za taką usługę? Muszę go skasować i nie wiem jak mu to policzyć.

Kolego za taki kurs możesz śmiało wołać 200-350zł albo ile chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają :facepalm:

Podobno nawet nic mu Policja nie zrobiła, wg. nich "nie popełnił wykroczenia" :facepalm::facepalm::facepalm:

Czy trzeba kogoś zabić??

Tu inny komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no k**wa... aż sobie przeklne... bym wysiadł i mu łeb przetrącił ... nie stworzył zagrożenia ? a gdzie przepis o nagłym hamowaniu bez powodu ? a tak miał powód ... bo mu się śpieszyło... i niech mi teraz ktoś powie, że Bmkami nie jeżdżą w większości buraki ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę, że na autostradzie obowiązuje zakaz zatrzymywania.

Jeśli policja tak oto podchodzi do sprawy, to nigdy nie wyeliminują ''cebularzy'' z dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę ze takiemu debilowi nic za to nie grozi , a spowodowanie zagrożenia w ruchu ladowym nie uzasadnione hamowanie, od tego jest pas awaryjny,qurwa zero wyobraźni, tylko ja i moja Bmka i co tym udowodnił ze Głupi do bólu, niestety innych.....ta plaga bezmozgowia zabija niewinnych ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...