Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY


mekto

Rekomendowane odpowiedzi

Blind i tutaj racja a Ty Maciek połowę auta w tym Wrocławiu sprzedałeś :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:51_________________________________________________Od ostatniej wizyty sporo się wydarzyło:

1.Został zakupiony daszek nad tylną szybę (już polakierowany i zamontowany).

2.Założona przednia nowa szyba..

3.Pomalowany tylny zderzak (obcierka na parkingu).

4.Wykonana polerka całego auta.

5.Założony całkowicie przelotowy wydech (w najbliższym czasie będzie tłumik końcowy).

6.Moje jednomasowe sprzęgło co to miało wytrzymać nie wiadomo ile zaczęło się ślizgać i dmuchając na zimne dziś zostało wysłane do Pana Marka Radzikowskiego.

Podsumowując - wydane sporo $$$ a auto i tak stoi przez ok. 2 tygodnie. :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na fotke, mam nadzieje że klej równomiernie rozprowadziłeś, bo inaczej minimalnie zniekształci ten laminat tak jak to u mnie sie stało :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek może Twoje wytrzyma. Mam duże koła i laka szerokiego. Ale trzeba dmuchać na zimne bo szkoda dwa razy płacić.[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Sprzęgło pokazało ile traciłem na tym starym. Dziś robiliśmy pomiary przyspieszenia od 0-100 i najlepszy czas jak zrobiłem to 7,56 więc jak na rodzinnego diesla nie można narzekać.[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 17:27_________________________________________________Kapcie na lato:

159e115298034523med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mekto kiedy jedziesz na korekte bo az ciekaw jestem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oponka miażdży mi suty :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:16_________________________________________________jaką masz szerokość tej felgi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi w piątek auto oddaje i pewnie z 4-5 dni zejdzie ze zmianami.

Slepy felgi mają 8 cali - opona 225.

BLIND - co tu mogę napisać:

- pompa 11,

- wtryski 230;

- kolektor AWX (trochę później);

- poprawki wydechu + tłumik przelotowy środkowy;

- na końcu korekta i zobaczymy - na nic nie czekam, niczego nie przewiduje, jak wyjdzie tak wyjdzie ( aby w szerokim zakresie moment był i sprawnie wszystko chodziło)

Auto jest już przygotowane do większych mocy bo sprzęgło mocne. Zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...