Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zestaw HID ksenon XENON


tomek25

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucaj te fakt cena niewiele ponad 200 zł ale zero błędów świecą bardzo dobrze 50000k żarnik optymalny do mgły i deszczu,weź pod uwagę to że napewno wyrzucisz je po tygodniu,jeżeli już się zdecydowałeś zapłać raz a porządnie.ac06558744600388193334b7cfc53ee1.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nie mogę zdecydować. Najpierw chyba zainwestuje w dzienne, żeby nie kusić losu w dzień. Małżonka jeszcze się buja autem i się boi na tym jeździć, bo brak sprysków. Jeśli bym kupował to tylko 4300k, najlepsza widoczność, barwa niepodpadająca, z niebieskości już wyrosłem ;)

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 21:16, SzczYpior_n1 napisał:

Za 70zł to widzę wszystkie zestawy DC. Niby cyfrowe ale bez Canbusa. Nie wiem, co ważniejsze. DC niby nie polecają, tylko AC. Cyfrowy musi być, żeby nie było choinki na desce. Canbus? Mi chyba nie pokazuje spalonych żarówek, chyba, że to też ważne by nie było choinki. Za 70zł to bym zobaczył z ciekawości jak to świeci, nawet gdyby miało być wywalone po tygodniu. Ale w tej cenie nie widzę nic w miarę do B6. Może ktoś polecić najtańszy zestaw, który się by sprawdził w B6?

DC czasem wywołuje delikatnie migotanie wiązki światła, ALE co ważne nie jest to kwestia migania tylko jakby drżenia barwy, ciężko to opisać ale trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć. Ze względu na niską cenę można to ignorować. Dodatkowo barwa będzie zimniejsza przy każdym żarniku - nawet 4300K wpada w zimny odcień. Natomiast AC na pewno da stabilną wiązkę światła i dobrą barwę. Wystarczy 140 zł za dwie dobre (oczywiście dobre jak na chińskie) przetwornice. 

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎07 o 08:46, sgn1808 napisał:

Wrzucaj te fakt cena niewiele ponad 200 zł ale zero błędów świecą bardzo dobrze 50000k żarnik optymalny do mgły i deszczu,weź pod uwagę to że napewno wyrzucisz je po tygodniu,jeżeli już się zdecydowałeś zapłać raz a porządnie.ac06558744600388193334b7cfc53ee1.jpg

 

 

 

 

Polecam ten zestaw, sam już jeźdzę na nim ponad rok i wszystko jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz Panie kolego odesłałem na gwarancje wada fabryczna przetwornicy ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze sa przetwornice AC bo maja naturalnie przebieg sinusoidalny a DC trzeba ten przebieg wytworzyc generatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...