Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki

prezent w sumie sobie urodzinowy zrobilem :)

Opublikowano

Pozazdrościć, kumplowi pokazałem to R8 i powiedział że niedługo sobie kupi takie :grin:

Opublikowano
Pozazdrościć, kumplowi pokazałem to R8 i powiedział że niedługo sobie kupi takie :grin:

My też sobie niedługo kupimy :D za jakieś 10 lat :grin:

Opublikowano
  • Autor

polecam bardzo fajna maszynka do smigania :)

Opublikowano

szere gratulacje- naprawde zazdroszcze mozliwosci poruszania sie na codzien takim cackiem:)

Opublikowano

Brysio nagralbys jak gada wydech:naughty:

Opublikowano
  • Autor

a nagram ale po swietach teraz nie mam jak stoi zamknieta na 4spusty w garazu :)

tylko musze dalej od domu bo kurde sasiad mi zjebke zapodal ze mu talerze w domu skacza jak z garazu wyjezdzam :):)

bo burczy naprawde konkret

chyba ze moj brat ma nagrane to wstawie na neta :)

Opublikowano
Pozazdrościć, kumplowi pokazałem to R8 i powiedział że niedługo sobie kupi takie :grin:

My też sobie niedługo kupimy :D za jakieś 10 lat :grin:

Eee nie nie, na pewno wcześniej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ma ktos jakies doswiadczenia z oklejaniem czesci carbonem

znaczy mata carbonowa a nie folia z pseudo wygladem carbonu

mysle zeby mu z przodu dokladke zderzaka za-carbonowac a moze i lusterka i side blades'y

ale niestety nie mam zadnego doswiadczenia z tym zwiazanego nawet nie wiem gdzie maty kupic hmmm ale mam pare pomyslow i jak bym wiedzial jak to bym ogarnal

Opublikowano

Jak nawet nie masz doświadczenia w wyklejaniu foli itp odpuść temat. Porządna włókno kosztuje trochę, a nie mając doświadczenia idze łatwo narobić kaszany. Polecam forum weglowe.pl. Tam masz opisane techniki i ogólnie jak zacząć, jakie materiały potrzebne itp. Ogólnie trzeba poćwiczyć i nabrać wprawy i dopiero zabrać się za auto... Ale 3mam kciuki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zrobie testowo ze 2 czesci jak wyjda to pokombinuje w konkretne detale

Opublikowano

No to teraz zrobic srodek na zolto , obszyc fotele w kolor teczy ;p ...az mi sie przypomniala z naszego forum "czikita"

Opublikowano
  • Autor

zolty to nie moj kolor ani kolory teczy tez nie bardzo czarno srebrny styka

Opublikowano
Pozazdrościć, kumplowi pokazałem to R8 i powiedział że niedługo sobie kupi takie :grin:

My też sobie niedługo kupimy :D za jakieś 10 lat :grin:

:thumbup1:

Opublikowano

oczywiście żartowałem :)

jest lux,dbaj o nią i gratuluje zakupu

Opublikowano

Przez przypadek znalazłem ten temat:shock3: :kox::kox:

Auto wypas, ja bym go w czarny mat śmignął:decayed: marzenie

Opublikowano
  • Autor

nie nie czarny mat juz nie jest modny :) trzeba cos innego wykombionowac

Opublikowano

Cała biała w połysku i czarne dodatki (ruły wydechu :decayed:, lusterka, fele) i będzie miód, oklepany temat, ale wciąć moim zdaniem jeden z najładniejszych :wink:. Czarne dodatki też w połysku.

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

A te osłony za drzwiami w carbon :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Cała biała w połysku i czarne dodatki (ruły wydechu :decayed:, lusterka, fele) i będzie miód, oklepany temat, ale wciąć moim zdaniem jeden z najładniejszych :wink:. Czarne dodatki też w połysku.

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

A te osłony za drzwiami w carbon :kox::kox::kox:

no wlasnie chce je zalaminowac a nie oklejac musze tylko ogarnac temat jak to zrobic i bedzie gitares :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.