Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

toz przecie ja bym go nie odwalil nie mam takiego celnego oka :)

ale sa goscie co by mogli :cygaro::baseball:

a spala zawsze caly bak :decayed:

jeszcze sie nie skarzyl ze nie chce spalic :grin: teraz czeka w garazu i mu sie nudzi bo sniegi a w taka pogode nie bede go ruszal bo strach:wink:

Opublikowano

nie ma alternatywy ale z tego co się orientuje to powstaje nowa partia- NMNKG - Nie Mam Na Kogo Głosować :wink:

Opublikowano

nie ma alternetywy :grin:......

Opublikowano
  • Autor

jest panowie tylko kalachem w tym bajzlu mozna zrobic porzadek inaczej bida

kupielem sterwonik do kamery cofania mam nadzieje ze bedzie sprawny :)

jeszcze tylko wiazke z kufateca musze dorwac no i troche ciepla potrzeba to zaloze kamerke i pdc przod

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hah no dobre dobre ale ja w zimie tez bym tak nie jechal :) bo mi auta szkoda koles mial racje zeby nie szalec bo d*pa w r8 lata zwlaszcza na takiej lekko mokrawej drodze

ale nie powiem to ttrs tez ladnie lata

Opublikowano

ale on mówił że jest jeszcze na bani a nie że zima. zresztą w stolicy jest cieplutko

Opublikowano
  • Autor

no ja wiem co mowil :) ze sie kolesie nie boja z takimi jezdzic ja nie moge smierc na kolkach :)

Opublikowano

Brysiu czy byłbyś tak uprzejmy i umówił się z Andrzejem Srb?

Opublikowano
  • Autor

napisz mi na priwa o co biega a zgadam sie z nim bez problemu :)

Opublikowano
napisz mi na priwa o co biega a zgadam sie z nim bez problemu :)

taki żarcik oczywiście :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:) aaaa no to kumam baze :)
Opublikowano
  • Autor

z zewnatrz bardzo fajna ale srodek sfajdali tym zolnym ale o gustach sie nie dyskutuje :)

dzisiaj i wczoraj bylo plus 15 wiec masze juz przepalona :)

musialem wydech wyczyscic co by calkiem nie zardzewial stala w sumie 5 tygodni :)

za tydzien ma byc trening adac wiec sie wybiore na tor posmigac i sprawdzic jak sie bokiem lata :)

kazdy taki trening daje znizki w ubezpieczalni wiec musze :grin::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wlasnie tez sie zastanawiam zawsze jak ogladam auta na a4 forum skad Ci ludzie biora pieniadze na te wszystkie mody? Zeby utrzymac sie siebie rodzine no i samochod a mody musielibyscie zarabiac minimum 5tys a kolega od R8 to 50tys.

Opublikowano
Wlasnie tez sie zastanawiam zawsze jak ogladam auta na a4 forum skad Ci ludzie biora pieniadze na te wszystkie mody? Zeby utrzymac sie siebie rodzine no i samochod a mody musielibyscie zarabiac minimum 5tys a kolega od R8 to 50tys.
Ty się chłopie nie zastanawiaj tyle tylko weź się do roboty:grin::grin::decayed:
Opublikowano

na zywo robiła robote wczoraj w rothenburgu :)

kto nie byl niech zaluje :)

Opublikowano

to co jest wlozone w opony to jakis koszmar.

Opublikowano
  • Autor

wies nad wsiami wstydzilbym sie tym jezdzic nie wazne co by to mialo nie byc

tak oto widac niemieckie bezguscie w dodatku one sa nielegalne bo wystaja poza auto wiec tylko na show moze jechac nic wiecej totalna beznadzieja sa fele o miliard razy ladniejsze niz te

5tysi to mi ledwie na paliwo miesiecznie starcza :wink: jedno tankowanie 90l to jest ca. 150€ i styka max na 400km :kox:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

ale naprawde niektore te auta tak zwiesniaczone/zturasione ze normlanie wstyd by mi bylo wsiadac :facepalm:

Opublikowano
:facepalm: dramat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.