Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

następny pozytywnie zavirusowany przez spankiego :thumbup1: będzie Pan zadowlony :grin:

Opublikowano

Karolu, jakie turbo siedzi na pokładzie? Fmic wrzuciłeś?

Ja już założyłem BRD ale na razie na standardowym ic chyba nie opłaca się robić korekty softu?

W tej chwili mam coś ok 170 hp.

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie :wink: u mnie turbo seria, fmica też nie mam, ale może kiedyś :whistling:

Opublikowano

No w końcu zrobiłeś tego virusa:) a u mnie moja ślicznotka na żyletki idzie:(

Opublikowano
  • Autor

Adrian co się stało? :kwasny:

Opublikowano
No w końcu zrobiłeś tego virusa:) a u mnie moja ślicznotka na żyletki idzie:(

no co ty gadasz , co się stało :shock3:

Opublikowano

Sucza wymusiła mi pierszenstwo i władowała sie prosto pod samochod fabia. ...

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: mam nadzieje że się nic nie stało, oprócz uszkodzonego auta. To Adrian uderzaj teraz w B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

W weekend udało mi się w końcu wymienić silniczki regulacji klap klimatyzacji, w tym silniczek V158 od strony kierowcy, masakra jest z dostępem do ostatniej śrubki, ale da radę, plecami na progu, głowa przy pedałach i jazda :naughty: Wreszcie na Vagu 0 błędów :decayed:

Tak wygląda V158 na zdjętej nagrzewnicy - dawcy.

pdoc.jpg

A tutaj dla ciekawości zdjęcie dodatkowej grzałki ogrzewania w dieslach:

55pa.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano
:facepalm: mam nadzieje że się nic nie stało, oprócz uszkodzonego auta. To Adrian uderzaj teraz w B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

W weekend udało mi się w końcu wymienić silniczki regulacji klap klimatyzacji, w tym silniczek V158 od strony kierowcy, masakra jest z dostępem do ostatniej śrubki, ale da radę, plecami na progu, głowa przy pedałach i jazda :naughty: Wreszcie na Vagu 0 błędów :decayed:

Tak wygląda V158 na zdjętej nagrzewnicy - dawcy.

http://imageshack.us/a/img138/7649/pdoc.jpg

A tutaj dla ciekawości zdjęcie dodatkowej grzałki ogrzewania w dieslach:

http://imageshack.us/a/img607/5140/55pa.jpg

No takie grube rezanko to jest coś:thumbup1:
Opublikowano

No zbieram na B6:) muszę się trochę gratów pozbyć i będziemy kupować:)

Opublikowano
  • Autor

Bierz od spankego :wink:

Opublikowano

Spoko loko temat jest Ugadywany:P

Opublikowano
Bierz od spankego :wink:
Spanky Ty geju sprzedajesz fure???:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no ładny avancik, ładny :wink:

Montuj springi Panie :whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolego :wink: mój mechanik jak się obrobi, za jakieś 2 tyg. będzie działał :decayed:

Opublikowano
dzięki kolego :wink: mój mechanik jak się obrobi, za jakieś 2 tyg. będzie działał :decayed:

Dwa tygodnie chlopie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nowa mordka :wink: Grill pomalowany plastidip-em w czarny mat, dokładnie to ramka na czarno, a grill czarny mat + perła, aby uzyskać efekt grila z S4. To samo będzie zrobione z dolnym:

ogbc.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol znaczek s-line delikatnie w prawo (patrząc od frontu):wink:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem, ale on ma tak ori mocowania (mocowanie pomiędzy żebro) i nie chce tego za bardzo niszczyć :wink:

Opublikowano

Całkiem fajnie to wygląda :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.