Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa_th.jpg

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć,

Mieszkam w Łodzi, jestem fanatykiem marki audi

Pozdrawiam serdecznie.

Mateusz

Opublikowano

Cześć. Witamy w klubie i zapraszam na warszawskie spoty :)

Opublikowano

Cześć kolego. Witamy w klubie A4. Zapraszamy na warszawskie spoty :) info w odpowiednim dziale.

Opublikowano

Witam. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Audi A4 B6 2.0 130KM w gazie od STAGa. 2001rok w wersji sedan.

Dodam, że jest to moje pierwsze auto i mam nadzieję, że otrzymam tutaj pomoc, bo raczej ze mnie laik.

Mieszkam w woj. pomorskim.

Opublikowano

Hej, jestem nowym posiadaczem audi A4 B6 1,9TDI 130KM, multitronic, 2004r, najpierw kupiłem teraz czytam.

Ale mam nadzieję, że da się żyć z tą skrzynia biegów.

Pozdrawiam .

Opublikowano

:siema:


Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Czyli do Car Audio :-) 

Opublikowano

Witam wszystkich wyznawców Audi :)

Moje Audi to standardowy avant z roku 2000 i silnikiem 1.8 20v.
Jestem II właścicielem od nowości (14 lat jeden właściciel w DE).
Mam ten samochód już 3 rok i jestem mega zadowolony.

Pozdrawiam!




 

WP_20160903_17_49_19_Pro.jpg

Opublikowano

Witam Braci i Siostry ;) 

Mam na imie Marcin i od niecalych 3 tygodni jestem posiadaczem auta z pod znaku 4 pierścieni. Wczesniej mialem do czynienia z marka poprzez mojego przyjaciela teraz zaczynam zbierac wlasne doswiadczenia z obcowania z ta marka.  Drugim autem ktore na codzien uzywam to Peugeot 306 ktore jest w moich rekach od 4 lat :) Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich i licze ze wspolpraca bedzie sie nam ukladac bezproblemowo ;)

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie. ;)

Opublikowano

Cześć, jako że jest to pierwszy post na forum z mojej strony, najpierw się przywitam- cześć- jeszcze raz. 

Spoiler

Od razu Was dopytam, ponieważ jestem świeżo po kupnie A4B5 z 96r. Chciałbym zmienić w nim lampy przednie i tylne na polifty. Wystarczy zdemontować obecne i założyć nowe, czy trzeba coś przerabiać? 
Z góry dzięki za odpowiedź. :)

*To jest dział: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Reszta wiadomości jest na forum jedynie trzeba wyszukać.

 

Opublikowano

Hej,

z tej strony Grzesiek, mieszkam niedaleko Krakowa i Katowic, niemalże pomiędzy nimi :)

Sam pochodzę z Przemyśla i dzięki (między innymi) użytkownikom tego forum jestem jestem od zeszłego roku posiadaczem Audi A4 B5 z 1999r, poliftowym.  Dzięki Wam i Waszym postom wiedziałem gdzie zaglądnąć i na co zwrócić uwagę :)

Jeszcze raz Dziękuje i serdecznie witam i pozdrawiam :)

G.

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa_th.jpg

Opublikowano

Gorsze jest tylko 2.5 tdi z multitroniciem :))) heh. Będzie dobrze nie ma co się na zaś przejmować. Witaj w klubie.

Opublikowano

Cześć,

dlugi czas byłem użytkownikiem automatu, teraz przesiadłem sie na manual i troche mi brakuje tej skrzyni, zwłąscza w miescie.

Zycze bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

Na wstępie chciałbym się przywitać  z wszystkimi użytkowniami

Od dwóch miesięcy jestem szcześliwym posiadaczem Audi A4 Avant z silnikiem 3.0 ASN Manual.

 

Opublikowano

Dzięki za zaproszenie. Na pewno tam kiedyś zawitam :wink:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.