Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Zainteresowałem się jakiś czas temu audi a4 b5 i chciałbym dowiedzieć się na jego temat wszystkiego co powinienem wiedzieć przy kupnie i potem dalszym użytkowaniu. Na samochodach znam się jak koń na astrofizyce (czyli nie wiem praktycznie nic). Obiektem moich westchnień jest B5 w sedanie po drugim lifcie z silnikiem benzynowym 1.6-1.8.  Może mi ktoś podpowiedzieć jakie były wersje wyposażeniowe po drugim lifcie i co było już w standardzie?

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Audi_A4
Z zewnątrz:
1. inny zderzak z halogenami ktore w koncu byly w zderzaku 
2. lampy przednie tylko soczewkowe i zespolone z migaczami 
3. inny glebszy gril 
4. spryskiwacze na podszybiu a nie masce 
5. gladsze listwy boczne i inne migacze boczne na blotnikach 
6. Inne tyle lampy bardziej plaski ksztalt uchwytu nad rejestracja... naturalnie inny tylny zderzak 
Srodek:
1. podswietlane nawiewy 
2. bialo czerwone podswietlenie zegarow 
3. inne uksztaltowanie tunelu srodkowego i centralne konsoli 



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam wszystkich.

Sprzedałem właśnie Audi a3 i chce kupić a4 b8. Mam nadzieję że dowiem sie tu wszystkiego czego potrzebuje. Forum a3 okazało sie wiele razy bardzo pomocne.

Pozdrawiam

Patryk z Krakowa

17499338_1698825673477730_114656650810140537_n.jpg

Opublikowano

Witam na forum. Powodzenia w poszukiwaniach dobrego egzemplarza :)

Opublikowano

Jestem posiadaczem A4 B5.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witaj w klubie :hi:

Opublikowano

Witam! Nazywam się Damian i od niedawna jestem posiadaczem A4 B5, wcześniej był passat w 1.8T, teraz pod maską siedzi kultowy AFN z większą turbawką. Pozdrawiam, hej!

audi krat.jpg

IMG_20170331_173829_HDR221.jpg

Opublikowano

Cześć . Nazywam sie Piotrek i jestem tutaj nowy . Jeżdżę Audi a4 1.8 t BFB w wersji sedan . Pozdrawiam wszystkich :wink:

Opublikowano

cześć wszystkim forumowiczom jestem tu nowicjuszem .

Spoiler

kilka dni temu kupiłem audi a4b6 1.9tdi kombi.mam mały problem nie pali się światło tylne prawe nie dochodzi napięcie . co maże być za przyczyna . Proszę o pomoc kolegów z klubu .

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
 

Opublikowano

Witam wszystkich

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawartość dodana 1 minute later

95b2ef40ab5c5f1add66e94281c93335.jpg786fa29e36956d15cc770e3dd3d667d1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich

 

Opublikowano

Cześć wszystkim! Od niedawna jestem posiadaczem A4B5 ;)

Opublikowano

Witam i pozdrawiam wszystkich miłośników Audi. 

Opublikowano

Cześć wszystkim forumowiczom :)  Jako, że jestem tutaj nowy to wypadało by mi się przywitać ;)

Tak więc mam na imię Łukasz. Jestem z Opola, posiadam od grudnia Audi A4 1.8 t. 163 KM.  Od 5 lat jeździłem Leonem 1.9 TDI 130km i przyszło mi go sprzedać, by kupić większe :P Większe dlatego iż w sierpniu zostanę ojcem!:D:D  Z auta jestem bardzo zadowolony. Będę odwiedzał forum jak najczęściej by dzielić się z Wami moją wiedzą opinią jak i uzyskać waszej pomocy :) Pozdrawiam Was forumowicze ! Miłego wieczoru :D:drinks:

(zdjęcie posiadam jedno i to jeszcze z przeglądu, będę  miał z nowymi felgami to wrzucę)

Bez tytułu.png

Edytowane przez lukasziom

Opublikowano

Czesc, nazywam sie Konrad i pochodze  z malowniczego miasta o nazwie Złoty Stok jest do miasto znajdujace sie na poludniu dolnegoslaska. Z zawodu jestem studentem i wiekszosc czasu spedzam w Opolu. Jestem posiadaczem Audi a4 b6 Avant z 6 stopniowa skrzynia biegow silnikiem diesla 1.9 o mocy 130 KM (BEDZIE WIECEJ) z 2004r.  Pozdrowienia dla wszystkich członkow grupy ;D

Edytowane przez konrad12377

Opublikowano

Hejka :) Mam na imię Michał, mam 24 lata i mieszkam w Częstochowie.

Od kilku lat jestem posiadaczem audi 80 quattro competition 2.0 16v, a od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 2.8 quattro avant :)

Posiadam również kolekcję polskich zabytków, typu 125p, 126p i polonezy, ale to nie forum od tego. 

Mam nadzieję że znajdę tu wiele ciekawych informacji i spotkam równie zakręconych ludzi na punkcie motoryzacji oraz marki Audi :)

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Dzieki!

Niestety to nie takie proste

Opublikowano

witam i pozdrawiam z IE

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Opublikowano

Cześć, mam na imię Kamil i jestem świeżo upieczonym posiadaczem niezwykłego Audi A4. Prace są na etapie wykańczania. Do zobaczenia na drogach!

received_1307746235947926.jpeg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.