Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Niedawno kupiłem moje pierwsze A4 B6, mam nadzieje że znajdę kilka tematów które pomogą mi poprawić sprawność tego pięknego autka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów! :)

Dzisiaj stałem się szczęśliwym właścicielem Audi A4 1.9 TDI 90 KM z 98'.

Zapraszam za niedługo do moje tematu w dziale "Moje audi", gdzie na pewno będę zamieszczało swoje przeróbki, które będę wykonywał w wolnym czasie. ;)

Będę się cieszył jeżeli będziecie komentować i radzić mi w niektórych aspektach.

Mam nadzieje że mój pierwszy samochód mnie nie zawiedzie.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem: Passata 2.0 ALT , Audi A3 1.9 TDI ALH, a wcześniej użytkowałem A6 C5 2.4 ALF i A4 B5 1.9 TDI AFN ;) Także rodzina VAG dobrze mi znana. Miło mi dołączyć do grona użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, aktualnie mieszkam i pracuję w Niemczech, w miejscowości Erbach niedaleko Ulm. Od lutego 2015 jestem właścicielem Audi A4 B5 1.6 AHL, zakupionego w Niemczech, z przebiegiem 173 000 km. Po zakupie auta wymieniłem olej, wszystkie filtry, które według książki serwisowej z ASO niemieckiego były regularnie wymieniane, a ku mojemu zdziwieniu daty produkcji na wszystkich częściach pokrywały się z datą produkcji auta.. Samodzielnie również wymieniłem przegub z prawej strony, łącznik elastyczny tłumika, świece i przewody zapłonowe. Znajomy mechanik wymienił rozrząd i pozostałe paski klinowe, które prawdopodobnie też były jeszcze fabryczne. Założył komplet Gates.

Jak wielu użytkowników samochodów z pojawiającym się problemem nie lecę od razu do mechanika lecz staram się zbadać sytuacje i dowiedzieć się jakie są przyczyny i możliwe we własnym zakresie rozwiązania problemów. Dzięki społecznościom takim jak A4 - klub.pl można niejednokrotnie zaoszczędzić furę kasy i mieć satysfakcję, że z pomocą innych, bardziej ogarniętych można wiele rzeczy własnoręcznie naprawić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Krzysztof

Edytowane przez ganza15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Powoli zaczynam się rozglądać za czymś mocniejszym a wybór padł na S4 b8 stąd zarejestrowałem się na forum w celu zasięgnięcia kilku porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Karol i w przyszłości zamierzam stworzyć temat o moim "małyszu" bo modów już jest sporo a będzie dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu ponownie, ponieważ nie mogę się zalogować na starym koncie stworzyłem nowe :decayed:.

Jeszcze raz witam wszystkich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...