Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Jestem posiadaczem a4 b7 1.8t co skłoniło mnie do założenia konta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników:) Jestem tutaj nowy - zakupiłem A4 B6:)

Pracuje w Salonie Citroena, więc gdyby ktoś miał jakieś pytania związane z francuską marką to zapraszam;)

Ja za to będę pytał o niemieckie rozwiązania:)

 

Pozdrawiam

Sebastian

Edytowane przez erafiszera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg, nie mówcie za dużo bo zaraz będą citroeny z Virtual Cockpitem latały :D:D:D

 

Żartuję! Witamy!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajnie, że ujawniasz się z tym Citroenem bo mam w rodzinnej flocie od niedawna taki na wycieczki C4 GP.

A na forum Citroena różnie bywa ale jest kilku życzliwych a tych mądrali to sobie odpuszczam.

Wiele to ja w materii niemieckich rozwiązań Ci nie pomogę, gdyż jestem amatorem pasjonatem motoryzacji i spoczywa na mojej głowie raczej bieżąca eksploatacja.

Nie jest mi obca wszelka chemia samochodowa a szczególnie oleje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Jestem posiadaczem Audi A4b5 1.8 z LPG (125KM - kod silnika ADR). 
Miał być to zwykły "dupowóz" do pracy, z powrotem za grosze. Bo faktem ze kupiłem go za 2200 zł (1995 rok).
Ale tak z czasem tutaj kierownicę zamówiłem nową, zrobiłem kokpit który był wybrakowany jak afrykańskie puzzle, nowe fotele bo poprzednie były w stanie adekwatnym do ceny auta, i parę pierdół z silnikiem żeby normalnie pracował. 

Spoiler

I tak skoro już trochę w nim porobiłem, to czy da się podnieść jego moc dokładając mu turbo? Nie znam się za bardzo na mechanice, ale czy jest opcja kupić jakieś używane turbo i je dołożyć? 
I ile opcjonalnie by to kosztowało z kosztami robocizny (wszystko teoretycznie bo wiadomo nie wszystko kosztuję tak samo). 
Ewentualnie inny patenty żeby szybciej latało. 
Czy może lepiej sprzedać, i dozbierać na już jakieś 1.8T? 


Zdjęcie dla uwagi, takie dwa klasyczki. 
 

871028420_14_1080x720_audi-100-28-quattro-model-c4-_rev012.jpg

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu po raz pierwszy :) zamierzam kupic audi i chce  na tym forum dowiedziec sie wszystkiego na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Krzysiek  z Zielonej Góry   od 2 tygodni jak na razie , szczęśliwy posiadacz AUDI A4 B8  2.0 tdi [CJCA]  143 KM 2012 r :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem Sebastian mieszkam w Suwałkach/ woj. Podlaskie. Posiadam Audi A4 B5 1998r 1.9 TDI 90 km AHU Sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiniam jak coś to pisz w sprawie części czy serwisu, nie ma problemu - jak mogę tak pomogę;)

Grand fajne wozidełko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imie Darek i jestem  z Zachodniopomorskiego  posiadam AUDI A4 B8  2.0 tdi  143 KM 2010 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Gdańska mam audi a4b5

Spoiler

i chciałem kupić nowe wahacze i podzielić się opinią na forum co polcacie?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka z wyglądu mega opisz coś więcej na jej temat [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka bardzo mi miło do Was dołączyć, mam zamiar rozpracować mojego rumaka na maxa, właśnie się go uczę ;-) pozdrawiam Kora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, posiadam od ponad roku perełke (wymagającą) ale kochaną audi a4 b6 Avant 1.9 tdi 96kw awx,

Spoiler

posiadam parę dręczących mnie pytań, dotyczących między innymi piszczenia w lewym kole podczas skręcania w lewo, wyciskania się pedału hamulca (muszę odciągnąć noga a czasem nawet ręką przy gwałtownym hamowaniu) pokazywanie temp silnika około 70 stopni nonstop (prócz piłowania na górskich serpentynach) i wiele innych dokuczliwych spraw, bardzo chętnie dowiem się jak mogę wskrzesić swoją 17 letnią przyjaciółkę, nim odejdzie na zawsze :(

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...