Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam,mam b6 avant tzw.od 6 miesięcy w stanie spoczynku.Stłuczka z koparka,czyli zajechanie drogi przez pana z koparki ,który nie przyznał się do winy.dzieki bogu nasz sad przyznał mu wine,wraz z tym ze poszkodowanego ma w d.... bo nie łaska wysłac lub powiadomic o wyniku sprawy i tak 6miesiecy przezimowało auto.ale mało było to i numer polisy sprawcy w aktach nie było,pani z sadu powiedziała ze powinni dostarczyc ale tego nie zrobili.Wiec spedziłem dzien na poszukiwaniu akt.Gdy juz dostałem to szanowny pan policjant:banan: powiedział ze panowie którzy byli na miejscu kolizji powinni mi udostepnic numer polisy sprawcy,wiedziałem o tym i pytałem a policjiant powiedział ze dopóki sprawa nie zakończy sie w sadzie nie otrzymam tego...........juz o tym sie nie chce wypowiadac:facepalm:

ALE mam kolejny problem ubezpieczalnia,w kulki leca a gdy łaskawie po 12 dniach od ogledzin,po kilku tel do pana rzeczoznawcy który miał mi wysłac kosztorys przestał odbierac tel. po kilku dniach zadzwonił i powiedział ze on juz sie tym nie zajmuje.Likwidator sprawy ma sie odezwac.powiedział....

I co i nic,dzwoniac pod infolinie pani powiedziała ze maja wszystko ale to nie ona ma na celu uaktywnic to na stronie firmy czyli PZU a tym bardziej wysłac to na mój e-mail.dzieki miłej rozmowie pani przesłała mi kosztorys.I TU CAŁA SPRAWA CENY SA SMIESZNE W TYM CO PISAŁO JAK KTOS SIE ZNA NA TYM I WYCENIE PROSZE O POMOC WYSŁAC MOGE KOSZTORYS DO ANALIZY.Z GÓRY DZIĘKUJE.PZDROWIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...