Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy i zbieram informacje na temat Audi A4 B6 2.0 130KM ALT. W tym roku planuje kupno takiego autka z niemcowni.

Aktualnie mam Golf'a 4 110KM w TDI. Myślę, że do wakacji to się zmieni. Jestem fanem motoryzacji i cenie sobię różne marki aut. :wink:

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez Remixsub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Moje pierwsze auto, wybór był jednomyślny AUDI A4 B5. szału nie ma ale dla mnie to naprawdę fajne autko :) pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy w naprawie włącznika świateł w swoim samochodzie Audi A4 B6 Avant rocznik 2001, próbowałem wymienić sobie osłonki z włącznika świateł gdyż się wytarły i nie wyglądało to estetycznie. Ale cóż jako nowicjusz w naprawach wyjąć - wyjąłem, zmieniłem oprawki, ale po złożeniu włącznika gdy go zamontowałem w samochodzie światła nie działają tak jak powinny :dontknow: , po podpięciu mam tylko światła do jazdy dziennej, żadne inne światła się nie załączają. :embarrassed: Pewnie coś źle złożyłem. Jako nowicjusz proszę o pomoc jak mogę to naprawić, numery mojego włącznika 8E0 941 531 A.

Wiem, że są podobne posty, ale niestety nie znalazłem pomocy na nich, więc z góry przepraszam za założenie nowego, ale liczę, że doświadczeni pasjonaci tej marki pomogą mi w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów ;)

Mam na imię Igor i jak już wcześniej pisałem jestem tu chyba najmłodszy :grin:
Mam 18 lat i tyle co zdałem prawo jazdy :)
Marką Audi interesowałem się od dziecka, zawsze podobały mi się ich sportowe wersje, szczególnie w wersjach Avant.
Samochodu jeszcze nie posiadam, ale zamierzam zakupić Audi A4 B5 1.8t Quattro w jak najlepszej cenie :P

Dlatego też postanowiłem założyć tutaj konto, aby zaczerpnąć nieco wiedzy od na pewno doświadczonych już użytkowników, jak też i prosiłbym o wiele rad przed zakupem ;)
Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy od dzisiaj.Posiadam Audi A4 Avant 1,8 PB+LPG z 2000 roku,auto kupiłem w komisie samochodowym.Mam dość duże wątpliwości co do przebiegu jaki był na liczniku,ale biorąc pod uwagę że byłem posiadaczem AUDI 80b4 to chyba przebieg 400,000 nie robi wielkiego wrażenia na tych samochodach,a raczej na ich silnikach.

To chyba tyle na początek.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...