Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie! :a4fan:

Mam na imie Seweryn o stronie dowiedzialem sie przypadkowo szukajac info na temat A4 :cool: Oprócz samochodow interesuje sie także motocyklami.Mam nadzieje,że dobrze mi sie będzie z wami rozmawiac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam na imie Marcin, do tej pory jezdzilem calibrami, moje ostatnie auto to v6 dtm edition z95 roku, miesiac temu skonczone, tzn doprowadzone do idealu, mialo byc moim drugim autem i stac w garazu, ale niestety pewien dziadek nie zauwazyl ze swieci sie czerwone swiatlo na sygnalizatorze oraz moich tylnich lampach i zrobil mi z kufra garaz dosc powaznie. Nie lubie jezdzic powypadkowymi autami wiec postanowilem zrobic cali i poszukac a4 s4. W cali bylo troche ponad 200km z podtlenkiem prawie 270 wiec naturalny wybor pada na s4, raczej sklaniam sie ku sedanowi, choc kto wie?? Oczywiscie bede wdzieczny za kazda uwage na temat s4 ale to juz w innym dziale, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 1.8T 1996 wcześniej miałem volvo 340DL to dość fajna bryka ale ciężka i trzeba wcisnąc pół gazu żeby szanownie chciała ruszyć z miejsca. z audi nie mam tego problemu pędzi jak strzała. pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dopisz kolego coś więcej, bo same emotikonki to jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę sobie z lokalu i de do auta,a tu koleś podchodzi i informuje,e jest taki klub! No to sie zalogowałem, myślę ze trochę sie dowiem o swoim Audi, mianowicie A4 Sedan 1995, srebrne, 1.8. Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...