Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeehh zasze czegoś brak no ale lecimy od początku :

kuuuniii :!:

turbiny oohh jak ja lubię jak ona się budzi do życia :mrgreen: (ciagu 2 mahy)

Quattro

FIS

ASR

ESP

Tempomat

Podgrzewania lusterek

Kluczyków - scyzoryki

Podłokietnik

kierownica skórzana

zestaw Bose

wypaśnych alusków 18"

reflektory zespolone + ksenon

a i zapomniałbym paliwa w zbiorniku :idea: :razz:

Opublikowano

- xenonów

- fis'u

- 6 biegów

- tak z 25 koni więcej

- świateł wew. z tyłu (!)

- el. sterowanych foteli

Opublikowano

1. Grzanych lustr (ale dorobie)

2. Podłokietnika (też w planie)

3. Zeby mi się drzwi kierowcy lżej zamykały :mrgreen:

I ... to chyba tyle. No moze jakiegoś małego suba, ale to też w drodze :razz:

Opublikowano
świateł wew. z tyłu (!)

Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie??

przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA :wink: nie mam a z polaka ledwo nadążałem

Opublikowano

Bo dopiero po liftingu są z tyłu :mrgreen:

Ja się dziwie że tylu z was nie ma podłokietnka :shock: . Jak szukałem wozidełka to w każdym był.

Opublikowano

Podłokietnik mam :mrgreen: i wiele innych dodatków , ale przydałoby się :

-quattro

-bose

-ESP

-webasto

Opublikowano
świateł wew. z tyłu (!)

Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie??

przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA :wink: nie mam a z polaka ledwo nadążałem

No niestety nie posiadam, jak kolega powyżej wspomniał, są dopiero po lifcie. Szkoda...

Opublikowano
świateł wew. z tyłu (!)

Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie??

przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA :wink: nie mam a z polaka ledwo nadążałem

No niestety nie posiadam, jak kolega powyżej wspomniał, są dopiero po lifcie. Szkoda...

A z tyłu w słupkach masz lampki ??

Opublikowano

Hugo tak jak psiałem u mnie tez ich nie zamontowali :sad: ale ja tam tylko raz z tylu jechalem :cool:

Opublikowano
świateł wew. z tyłu (!)

Wichu nie bardzo rozumiem, światełka w podsufitcez tyłu dla ziomali nie macie??

przepraszam jezeli wystąpiły orty ale WORDA :wink: nie mam a z polaka ledwo nadążałem

No niestety nie posiadam, jak kolega powyżej wspomniał, są dopiero po lifcie. Szkoda...

A z tyłu w słupkach masz lampki ??

Nie, mam tylko z przodu między kierowcą a pasażerem w podsufitce.

Opublikowano

A ja powiem krótko - brakuje mi B6 a najlepiej B7 ;) niemniej nie będę się spieszył ze zmianą autko bo przyjemnie się śmiga tym co jest.

Opublikowano

Ja tak czytam i mysle co mi brakuje....

Po ciezkim i dlugim zastanowieniu sie to stwierdzilem ze ESP i szyberdach pomimo ze mam klimatronika. Ale slyszalem ze takie wychodzily z klima i szyberdachem.

A tak to wszystko mam :)

Aby cos jeszcze napisac to najbardziej podoba mi się w autku webasto, mmm... supersprawa!

Opublikowano
A ja powiem krótko - brakuje mi B6

tez ostatnio coraz częściej o tym myśle :wink:

a w moim brakuje według mnie tylko skóry

Opublikowano

napisze to co mało osób napisało..nie wiedzieć dlaczego :roll:

i mało osób to w klubie ma...quattro

a potem

xenon

więcej KM

bose

pdłokietnik

i moze być dalej B5 ale np 2000/2001 :wink:

lepsze dobrze wyposażone B5 niż bida B6 :razz:

Opublikowano
lepsze dobrze wyposażone B5 niż bida B6

jestem tego samego zdania i myślę że jak bym miał kaskę np. B7... wolał bym kupić starszego RSa :cool:

Opublikowano
moze być dalej B5 ale np 2000/2001 :wink:

no moze byc ;)

Opublikowano

mi brakuje skóry,xenonów,elektrycznych siedzeń,ilości miejsca poprzednie auto w full i opcji(oprócz 4x4) których nie wymienie aby nie pisac elaboratu, ale kiedys nadrobimy ten stan.!

Opublikowano

Tylko jednego - SILNIKA na WODę

a to co opisujecie, to tylko kwesta ceny, a mam to na co mnie stać.

Opublikowano

quattro, quattro, quattro

bose

absolutnie mi nie jest potrzebna skóra, nawi oraz elektryczne fotele.

Opublikowano
jestem tego samego zdania i myślę że jak bym miał kaskę np. B7... wolał bym kupić starszego RSa :cool:

też mi sie tak wydawało :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.