Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luzik, i tak 99% zdawane jest na 5, fakt, trzeba ja najpierw napisać, lub kupić, jak ktoś nie ma "jajec" ! :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 00:59 _________________________________________________A "emceem" znowu qka w profile, nie tak często jak ostatnio, ale to "zawsze" INWIGILACJA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj śmigam na giełdę, sprzedaję civica...od 5 rano na nogach jestem, to średnio się czuję, a teraz tylko kilka godzin snu, bo przyszedłem z pracy, zjadłem obiad, podszykowałem auto i teraz zasłużony odpoczynek, ale wcześniej oczywiście wizyta na forum....jak jutro ten civiczek pójdzie, to jestem coraz bliżej A4;) Pozdrawiam nocnych jeźdźców;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj śmigam na giełdę, sprzedaję civica...od 5 rano na nogach jestem, to średnio się czuję, a teraz tylko kilka godzin snu, bo przyszedłem z pracy, zjadłem obiad, podszykowałem auto i teraz zasłużony odpoczynek, ale wcześniej oczywiście wizyta na forum....jak jutro ten civiczek pójdzie, to jestem coraz bliżej A4;) Pozdrawiam nocnych jeźdźców;D

no i co,sprzedales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz 1 od 2 lat jechałem autobusem trasę-380km---------qr** męka,wszystko mnie boli,zdycham. do później Panowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracałam koło 1 w nocy z kina dziś, w tę straszną ulewę która nad Wawą przeszła, to mi nagle aku przestał ładować i mi zgasła Niuńka na środku Wisłostrady ... a teraz nie mogę spać, bo się martwię, że tam stoi sama .... Z rańca brat ma lawetę załatwić : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracałam koło 1 w nocy z kina dziś, w tę straszną ulewę która nad Wawą przeszła, to mi nagle aku przestał ładować i mi zgasła Niuńka na środku Wisłostrady ... a teraz nie mogę spać, bo się martwię, że tam stoi sama .... Z rańca brat ma lawetę załatwić : (

elo. zaczne troche wczesniej bo jestem ciekawy: jak twoja audi smoczyca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna ale pozno juz... wlasnie skonczylem na kompie pogrywac w crysisa... lece spac bo rano do roboty... dobranoc nocnym markom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna ale pozno juz... wlasnie skonczylem na kompie pogrywac w crysisa... lece spac bo rano do roboty... dobranoc nocnym markom...

tą grę można przechodzić bez końca :D jedynie etap w środku statku nie podobał mi się, ale reszta wciąga niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przywitam (cześć :) ) i z miejsca uciekam "podyskutować" z małżonką :)

Bawcie się dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przywitam (cześć :) ) i z miejsca uciekam "podyskutować" z małżonką :)

Bawcie się dobrze !

Dyskutuj,dyskutuj. :sexinbed:

A ja w robocie i moja też więc nie podyskutujemy. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przywitam (cześć :) ) i z miejsca uciekam "podyskutować" z małżonką :)

Bawcie się dobrze !

Cfaniak .. a mnie dopadła angina czy cóś .. tak czy owak to 2 dni słowa prawie nie mogłem powiedzieć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo. zaczne troche wczesniej bo jestem ciekawy: jak twoja audi smoczyca???

Następnego dnia po usterce odpaliła z kabli z A6-tki ojca i dojechałam do domu, ale świeciła się kontrolka aku.

W środę z rana pojechała do mechanika. Dziś tamtędy przejeżdżałam z kumplem to brama zamknięta a Niuńka - cały przód rozgrzebany ... Wieczorem dostałam eska, że na jutro będzie gotowa ... Jak wróci zdam relację : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Berlina... super miasto.

A jakie drogi... mmmmmmiodzio... Nawet wyprzedziło mnie R8 :) Jechało ponad 230 km/h, jak nie więcej. Cóż za widok tego auta w nocy!

Optymizm skasował się w Olszynie, ja walę, autostrada A4 zaraz za granicą - po naszej stronie nie daje ani przez chwile myśleć dalej, że jest się w Niemczech, niejako budzi wszystkich krzycząc - Polska Polska Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ryb. Zmokłem jak diabli i to dwa razy :)

Ale dzionek sobie wybrałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...