Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Asiu z okazji urodzinek!!!

:kox::drunk::kox::drunk::kox:

A przede wszystkim zdrowego i pięknego bobaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mjuzik to gra zawsze, jak coś przy niej robię - dzisiaj sobie latałem ze szczoteczką i gąbką - skórę szorowałem - kurde...jest różnica;D Zamek do maski mi tata robi, lampy założone na stałe - poniedziałek/wtorek - przegląd;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również się dołączam do życzeń, a co do tego cwierci"a" wieku to nie martw się - masz jeszcze 4 takie :good: ja spadam pozdrówa for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale musiałeś mi przypominać, że mi ćwierć wieku strzeliło? :wallbash:

nooo niee z kobietami tak zawsze :decayed: dopiero ćwierć :)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 00:05_________________________________________________Ja też już chyba uciekam :) tak więc kolorowych życzę i BRANOC :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to już :) wszystkiego naj naj zdrowia zdrowia zdrowia kochajacego meza dzidziusia zdrowiutkiego humoru braku depresji pogodnych chwil i wszystkiego najleprzego :drinks::kwiatek::pociesz::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyno - co to jest 25? moja siostra ma tyle i jak narazie ani myśli o zamążpójściu;p Ty się ciesz, że dopiero 25;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze, nie ma co narzekać :decayed:

masz rację....

jak Ja bym sie cieszył z cwiartki a Ty narzekasz :wink4: kolezanka w moim wieku ma jakos zawsze 24 lata jak sie ktos pyta tylko nie wiem jak ona to robi :mysli::polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście dołączam się do życzeń :) Niech nam rosną nowi klubowicze i niech ich mamy będą konsekwentne w ich wychowywaniu;) W końcu dziecko jest najpiękniejszą rzeczą, jaka może się przytrafić w małżeństwie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, zapraszam wszystkich na browara :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kurcze ja też chcę życzenia to live :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiam was samych ide lulac jutro grizzlaka katuje od rana poligon czeka :decayed: miłej spokojnej nocki bzzzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 00:15_________________________________________________

Andrzej jak wszystkich to wszystkich! jutro zapraszam do Panek, będzie browar dla każdego! :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:mysli: a jak Ja wróce po browarku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za zaproszenie, tylko że niektórzy mają trochę daleko;p No nic -auto będzie gotowe, to się pojedzie nawet do Tarragony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide sie z tym zaproszeniem przespac doooooooobraaaanoooc bzyyyyyyyyyyyy :hi:

naprawde nie masz juz z kim spac? :>

szybka decyzja. wsiadam w auto i jadę! darmowego piwa się nie odmawia :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 00:25_________________________________________________dobra ja też mykam spać, dzięki jeszcze raz za życzenia, zaproszenie na bro aktualne, Panki leżą w woj śląskim 27km od Częstochowy na zachód :good:

proszę o wcześniejszy kontakt na PW :decayed:

dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złamię zasadę, bo dzień dziś WAŻNY! Wszystkiego naj dla Pani A. jak Osetti!

Tulips-Yellow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...