Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja warta sie konczy uciekam bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz spac poowodzenia wartowicze na warte najleprze sa dziewczynki ;) do towarzystwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jeszcze jestem :tongue4::kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________pora juz na mnie :gwizdanie: branoc wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam u Was popadało troszkę śniegu?? Jest na czym się poślizgać? bo dzisiaj popadał śnieżek mrozik złapał i ładna szklanka się zrobiła. Lata się bokami jak trzeba.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 23:32_________________________________________________Co tu taka cisza?

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 23:45_________________________________________________Ależ tu cisza.....

Sam do siebie nie będę pisał :decayed:

spadam i ja

nagazie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe witam :hi: troche mnie gra wciagnela i dopiero teraz sie oderwalem :decayed: sniezek ladny popadal, delikatny mrozik trzyma, wieczorkiem posmigalem jak trzeba :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 00:52_________________________________________________tak sie ucieszylem z tego sniegu ze nawet chcialem od starego beemke pozyczyc ale mi nie dal nie wiedziec czemu :mysli::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sniegu nie widać wczoraj były znikome ilości ale w niektórych miejscach nawet dawało radie już :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam na śląsk. Mrozik trzyma, śnieg jest. Co z tego że nie mam zimówek ??? Jeżeli szykuje się dłuższa trasa to worek piasku do bagażnika ok. 30kg i jazda. :kox::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...