Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o naszym dziale sprzedam auto :) bluzgi opinie wolna amerykanka


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

BMW Forum :: BMW Sport :: Zobacz temat - majuDJ >>> BMW 320d 136KM E46 srebrny sedanik z 1999r :naughty: patrzcie jak MAJU zachwalał swoje cudowne BMW które później sam nazwał paścią :grin:

"historię samochodu serwis BMW wysłał Mu na maila" :polew:

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

"Poszukiwałem tego polifta A4 quattro i znaleźć nie mogłem, same szroty. Jestem niecierpliwy więc wyszukałem sobie BMW i to jeszcze na miejscu pod nosem w Lublinie. Autko może nie jest za bogato wyposażone, ale sprawne i zadbane i co ciekawe z Hiszpanii. Jestem jego 2 właścicielem w Polsce. Po przesiadce z a4 1.9TDi 90KM moc i przyśpieszenie mnie poraża. BMW ma dużo lepsze lampy."

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieję :P w naszym dziale woła o pomstę do nieba. B5 '99 golas za 26 tys zł , jakie '97 troszkę zmodzone za 30 tys zł, w koncu 24 tys zł :) a ja mu wróżę, że jak dostanie 14 tys zł to powinien się cieszyć ( bo były inne ciekawe b5 98' w TDi przerobione na S4 z recarosami, za 15 tys zł ). Nawet ja dla jaj wystawiłem swoją Octe za 24 tysi :P

Jestem ciekaw czy są tu jacyś co skusili się i kupili w naszym dziale sprzedam auto, jakiegoś b5 b6 po cenie dużo wyższej niż rynkowa i nie musieli mieć żadnego wkładu finansowego bo dostali auto "dofinansowane"

Czy to może ceny dla klubowych jeleni? A auta te schodzą po całkiem innych cenach i wszystko dogadywane jest na PW?

majuDJ Ty naprawdę masz jakieś problemy emocjonalne :facepalm::facepalm::facepalm:

A za głupie komentarze w czyimś wątku powinny lecieć kropy i po sprawie, raz na jakiś czas niech mod zrobi mały "przegląd" i zobaczycie jak się czysto i konkretnie zrobi :wink:

Niepotrzebne jest blokowanie odpowiedzi w wątkach i nawet nie powinno być, a jak ktoś przesadza to są jeszcze moderatorzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może twórca wątku powinien go moderować i decydować, które posty wnoszą coś do tematu, a które są dla niego niekorzystne i obraźliwe. Posty pojawiały by się na forum dopiero po ich akceptacji przez twórcę wątku -ale to pewnienie nie do zrobienia, bo trzeba by pogrzebać w kodzie forum.

Tak i umieszczane by były tylko te co spodobają się autorobi czyli temu co chce sprzedać. Kulą w płot Panie. Najlepszy sposób na kretactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym masz problem , że ktoś sprzedaje auto za np. 30tyś, a nie za 25tyś. To jego sprawa. A jak komuś nie pasuje to nie kupuje i tyle. Ale jak widać niektórym się nudzi i lubią bić pianę :facepalm:

Bić ale nie tylko pianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieję :P w naszym dziale woła o pomstę do nieba. B5 '99 golas za 26 tys zł , jakie '97 troszkę zmodzone za 30 tys zł, w koncu 24 tys zł :) a ja mu wróżę, że jak dostanie 14 tys zł to powinien się cieszyć ( bo były inne ciekawe b5 98' w TDi przerobione na S4 z recarosami, za 15 tys zł ). Nawet ja dla jaj wystawiłem swoją Octe za 24 tysi :P

Jestem ciekaw czy są tu jacyś co skusili się i kupili w naszym dziale sprzedam auto, jakiegoś b5 b6 po cenie dużo wyższej niż rynkowa i nie musieli mieć żadnego wkładu finansowego bo dostali auto "dofinansowane"

Czy to może ceny dla klubowych jeleni? A auta te schodzą po całkiem innych cenach i wszystko dogadywane jest na PW?

Kto jak kto ale Ty to mogłeś już sie zamknąć i nie zakładać kolejnego z d*py tematu!

Kupujesz jakies strucle i probujesz je żenić na forum. BMW jakaś padaczka, kupiłes pogietusy felgi lupileś jakieś kijowe nalewajki a potem żenisz po paru m-cach auto jako laleczka wypas i w ogóle, władowałes sie w padaczke i chciales sie pozbyć czym prędzej pisząc peany jaki to nie jest wypas :facepalm:

Nie bardzo wiem co Cie boli w cenach? Sam wystawiałeś na forumowej gieldzie swoje padliny nie wazne w jakiej cenie, ale chciales klubowicza ozenic z kopa :thumbdown:

Boli Cie ze Ci pojechali w watku sprzedazy tej octy? Dziwisz sie ?

Wypisujesz jakies farmazony po forum,robisz z siebie pajaca, kupisz zimowki kartoflaki i wielki rezacz auto doinwestowane. Dziwisz sie ze z Ciebie łacha dra...

Masz pretensje ze ludzie wkladaja cale serce i kazdy grosz w auto..

Jak bede chcial sprzedam je za 5 tysiecy i ch*j Ci do tego. Wazne by poszlo do osoby ktora bedzie dalej inwestowac w nie.

Tak jak napisalem w ogloszeniu cena do negocjacji, a wszystkie ustalenia dzieja sie na PW

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty przykład że może być czysto :wink: Wątek posprzątany :whistling:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja powinna już się zakończyć na tym co napisał HUGO. Kogo co obchodzi za ile ktoś wystawia? Jeszcze po przeczytaniu tego wątku okazało się, że udzielić chciała się osoba, która obraca szrotami. Według mnie komentarze zostawiłbym bo ktoś pojedzie obejrzy i wtedy opisze co i jak ze stanem faktycznym.

Jest na forum człowiek, który kupuje części po taniości od forumowiczów a później sprzedaje w kolosalnych cenach. No ale co zabronisz mu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować ten temat tak: :facepalm:

Proponuję zlać cieplutkim czymś... wszystko co pisze ktoś... :whistling: a osoby o odpowiednich uprawnieniach na forum niech się wezmą za robotę...

Beznadziejne posty w dziale sprzedam należy usuwać i dawać kropki. Tak jak ktoś napisał tutaj, głównie piszą to te same osoby, którym się nudzi lub chcą zrobić sensację. Jak ktoś nie podchodzi do krytyki na tym forum z dystansem to potem zachowuje się tak jak maju... wszyscy go krzywdzą a on się tłumaczy jakby był na spowiedzi... Za przeproszeniem ch#j mnie obchodzi, że masz 500 stron książki serwisowej i wrzucasz nam jej zdjęcia plus zapiski poprzedniego właściciela...

Ceny aut w dziale sprzedam to jest indywidualna sprawa sprzedających i maju swoje "prowokacje" i komentarze wsadź sobie w kieszeń... Dla mnie to Ty możesz swoją cudowną skodę za 89 900 wystawić... bo przecież ma wszystko nowe, nawet lakier i błotnik... :decayed:

Panowie trochę dystansu do tego co dzieje się na forum... a zieloni brać się za robotę - za co Wam kurfa płacę :grin::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za OT w technicznych jest warn i tak samo powinno być w dziale sprzedaży. Jeżeli pojawia się post od osoby, która nie jest zainteresowana kupnem auta tylko pisze tam, że bite albo cena taka i owaka albo cokolwiek innego (innego niż konkretne pytanie na temat tego auta) powinno być to traktowane jak OT czyli warn od razu. Tam powinny pisać posty tylko i wyłącznie osoby zainteresowane kupnem (no chyba, że ktoś ma konkretną informację o aucie i może coś na jego temat napisać). Sam często przeglądam tam różne tematy i wk***ia mnie jak muszę przewijać nieraz po kilka stron pierdolenia od rzeczy bo ktoś po zdjęciu widzi, że auto bite z każdej strony albo 10 osobom nie podoba się cena. Nie podoba się komuś cena to po c**j się udzielacie? Moderatorzy powinni walić warny bez przebaczania i po 2 tygodniach byłby całkowity spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec bicia piany. Muszę skonsultować się z moim psychoanalitykiem i podjąć decyzję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...