SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

miron78

hehehe no tylko to nie bylo wyprzedznie a raczej wymijanie a kolegów niebieskich nie widziałem. Było miło ja dopiero za 3 tyg bede także bawcie sie pozdro dla wszystkich

tylko miron koloru nie dopasowaliśmy.

Ale spowrotem jechliśmy pomalutku.

• Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• miron78

11982

• Pucek

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

tylko miron koloru nie dopasowaliśmy.

Ale spowrotem jechliśmy pomalutku.

nie dopasowaliśmy bo zrezygnowałeś z magnesów - ja w tej konkretnej sprawie na zlota przyjechałem, a jak wspominałem o dobraniu kolorku to mówiłeś że jeszcze nie jesteś zdecydowany - jak będziesz zdecydowany to się zrobi

No panowie podziwiam że jednak przyjechaliście ja niestety nie mogłem przyjechać ponieważ ratowałem ludzi z kilku okolicznych wiosek które wichura pozbawiła prądu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92eb2efa4ea2636d.html byłem w pracy przez dwa dni dopiero dzisiaj moge spokojnie usiąść przy kompie i poczytać co tam u was było na spocie. Pozdrawiam

nooo najlepsi byli :polew: heheheh fakt że miałem chwile zwątpienia czy jechać z tego shellla pod arene bo NIC NIE BYŁO WIDAĆ ale jakoś na chybił trafił zajechaliśmy :>

jak kolega wyżej wspomniał było 5 sedanów B5 noo i jedna R8 ,niebieska, z silnikiem 1,4 :polew: Miron se sprawił jak by co :naughty:

noo pogoda nie spisała się, ale Mark mogłeś wpaść:P heh staliśmy przy drzwiach pod specjalnym zadaszeniem zrobionym specjalnie dla nas :polew:

noo i w drodze powrotnej znów wycieraczki na max:/ cóż moooże za tydzień będzie lepiej :gwizdanie:

poozdro

ja walczylem do 23 z przedpokojem ale naszczescie w sobote po tygodniu walki udalo mi sie prawie skonczyc remont teraz tylko podlogta i przeciagnac kabel TV przez cale mieszkanie i napewno teraz w paitek wpadne :)

no w końcu dotarłem do kompa :kox:

koniec urlopu i powrót do szarej rzeczywistości :shocked:

_________________________________________________

ale spocik się udał :good:

byłem pierwszy, a przy tej pogodzie miałem 15 minut zwątpienia czy ktokolwiek przyjedzie :gwizdanie:

ale zaczekałem i zobaczyłem jak w strugach deszczu nadciąga kolumna :a4fan: a między nimi jakaś niebieska R8 (tylko skąd w niej 5 drzwi ---chyba jakiś MEGA tjunink :polew: )

podróżnik

47b1f05d8e6d64e8.jpg

ahahahahahhha nie mówcie że to ktoś z klubu... :polew: :polew: :polew:

kurcze niestety nie będę obecny na najbliższym spocie :wallbash: - druga zmiana -do 22 w robie.

a od dwóch dni walczę z jakimś pieprzonym malware-gen i jak na razie to nie umiem się przebić , a chciałbym uniknąć komendy format:C :confused4:

Lepiej przeskanujcie swoje kompy :kox:

Miron czy ja dobrze widze :shocked: w dziale Sprzedam zauważyłem do kupienia Mironowóz czy mnie wzrok nie myli co się stało zachorowałeś na A5 3.0 TDi Q :naughty: ?

o ja pitole...!!! Miron co się dzieje?:/ taka fura, taki piękny styling no i silniczek...i sprzedajesz?:/ coś mi sam nie pasi :tongue4:

może uchylisz rąbka tajemnicy co jest powodem albo co kombinujesz? pewnie wszyscy są ciekawi :wink4:

ps. mnie prawdopodobnie też nie będzie w tym tygodniu bo niestety wyszło jak wyszło że zmieniłem prace i byłem bez wypłaty:/ jednym słowem lipa z kaska :gwizdanie:

Chodzisz po nie wiem jakich stronkach :naughty: a potem komp pełen wirów :>

Nie wierze Miron sprzedajesz swoją furę?? (tylko nie mów że corsa bardziej ci odpowiada :polew: :polew:) Pewnie na następnego spota wpadniesz R8 :cwaniak1:

Ps. weźmiesz hummerka jutro bo mnie znowu młodszy bracik męczy czy bedzie autko na sterowanie??

Chodzisz po nie wiem jakich stronkach :naughty: a potem komp pełen wirów :>

bez przesady chodzę po sprawdzonych stronkach a też kilku znajomym zainfekowało kompy

więc posiadacze AVASTA uważać

Hey bedzie dzisiaj ktos na spocie ? bo jestem juz w domu, ale z kolei innych nie ma :>