Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: hejka - ale się tu dzieje, a ja byłem dziś w Zoo w Opolu ( nie żeby nie zwierzątka interesowały, ale w tym kierunku autostrada leci :decayed::wink4: )

Somes ;( ( podziwiam Twoje stalowe nerwy )

Majki ( furacz teraz będzie niemożliwy z wyglądu :good: )

Pucek a Ty znowu nie wiesz co kupować :decayed:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:38_________________________________________________a spamować niemia potrzeby bo wiadomo ,że do piątku to strone 200 bez problemu przekroczymy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

SoMeS mam sprawę do Ciebie chodzi o tą rozbitą lampę jeżeli możesz to nie wyrzucaj jej a przywieź ja na kolejnego spota bardzo mnie ciekawi jej budowa ponieważ jak większość wie trochę już przy moich lampach spędziłem czasu i być może jest tam taki element co mógłby mi się przydać :mysli:

SoMeS co ty na to masz tą lampe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja pędziłem z kiełbaskami na grilla do Chudowa :P jak bym wiedział to bym jedną Ci przywiózł :polew:

co porabiałeś w Chudowie - masz tam rodzinke ? pytam bo jestem tam co drugi dzień :)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:40_________________________________________________

buhehhee wiem że był wczoraj ale ja miałem ochotę na spocik dzisiaj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no byłem po buty, bo u mnie w Rybniku nie ma rozmiarów powyżej 45, a potrzebowałem 46 :naughty:

więc pojechałem na Arene i kupiłem, wypatrywałem jakiegoś klubowego autka ale nikogo nie wyczaiłem :wink4:

w poniedziałek zamawiam zenon, myślę że będe miał już dwie oponki, bo te moje huczą i są łyse, a nie mam zamiaru znów lądować w rancie :polew:

aha i halogenki wkońcu też muszę kupić, i to było by na tyle, drobne poprawki lakiernicze pozostaną, ale z tym mi się nie śpieszy

apropo, byłem dzisiaj u kumpla, akurat weszliśmy na temat mierników lakieru, posiadał na miejscu, bo kupował niedawno autko, sprawdziłem swoje i SZOK autko ma ori lakier, jedynie na błotniku prawym przednim i na lewym nadkolu z tyłu były drobne poprawki a reszta identyko, ideał, jestem w szoku, liczyłem że auto mam znów kombinowane, a kupowałem na szybko i to był mój błąd

może tym razem nie stracę aż tyle na aucie :polew:

Pucek byłeś po buty rozm.46 :shocked: kupiłeś w CCC czy w Decathlonie na stoisku z kajakami :decayed::polew::wink4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:46_________________________________________________Ciekawe kto i kiedy bęzie wpadał na Gliwickie zloty B8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie remont na całego ale coraz ładniej gniazdko wygląda.A wy szybciutko do 200 dobijacie.Jak tak prezes zagaduje o B8 na zlocie to pewnie on się do tego szykuje :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja pędziłem z kiełbaskami na grilla do Chudowa :P jak bym wiedział to bym jedną Ci przywiózł :polew:

co porabiałeś w Chudowie - masz tam rodzinke ? pytam bo jestem tam co drugi dzień :)

Mam działke:) tzn rodzice dom budują. Tak potocznie to się c**jów mówi nie Chudów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto i kiedy bęzie wpadał na Gliwickie zloty B8 :naughty:

Zapewne prezes :naughty:

chyba Bielski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :hi: ktos mowil, ze na strefie nic sie nie dzieje, a bylem dzisiaj przejechac sie z ciekawosci, i ku mojemu zdziwieniu pelno aut. Najbardziej rozbroila mnie S8 W12 na felgach chyba 22" i wysokoscia opon chyba 10, poprostu sama felga, opony w ogole nie bylo widac, jestem tylko ciekaw co dzieje sie przy pierwszej dziurze :> a tak pozatym to pelno wies tuningu i tyle :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Czester gość sie przyjechał napiąć tym S8 i nic poza tym, wogole nie jego auto tylko gościa co ma stacje benzynową pod hotelem sylwia przed Sośnicowicami.

OK dobranoc bo padam z nóg, cała niedziela do du... po wczorajszej zakrapianej imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhehhehe Prezes żebyś wiedział, w tym momencie nie wiem kompletnie co bym teraz miał kupić :polew:

i nie ma się co śmiać, stopa mi widocznie urosła, zawsze miałem 45, sam sie zdziwiłem, i błędnie trafiłeś bo kupowałem w Housie :tongue4:

Czester...powiadasz autko Gregorego? hmmm nie widziałem :gwizdanie: niewiem czy szukać bo się napalę i co to będzie :polew:

GREGORY a na spociku może teraz będziesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :hi: ktos mowil, ze na strefie nic sie nie dzieje, a bylem dzisiaj przejechac sie z ciekawosci, i ku mojemu zdziwieniu pelno aut. Najbardziej rozbroila mnie S8 W12 na felgach chyba 22" i wysokoscia opon chyba 10, poprostu sama felga, opony w ogole nie bylo widac, jestem tylko ciekaw co dzieje sie przy pierwszej dziurze :> a tak pozatym to pelno wies tuningu i tyle :thumbdown:

No a trzeba się było wybrać do sektora bo dzisiaj było zaj......ście i byś się nie martwił co się dzieje z jego felgami na dziurach :decayed: tylko zdziercy za metaxę liczą sobie jak za zboże bo 14 zł za czterdziestkę i to tylko piątki cholerne krwiopijce :blink: a ty jeździsz na strefę i marnujesz paliwo co ty diesla masz czy jak :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :hi: ktos mowil, ze na strefie nic sie nie dzieje, a bylem dzisiaj przejechac sie z ciekawosci, i ku mojemu zdziwieniu pelno aut. Najbardziej rozbroila mnie S8 W12 na felgach chyba 22" i wysokoscia opon chyba 10, poprostu sama felga, opony w ogole nie bylo widac, jestem tylko ciekaw co dzieje sie przy pierwszej dziurze :> a tak pozatym to pelno wies tuningu i tyle :thumbdown:

No a trzeba się było wybrać do sektora bo dzisiaj było zaj......ście i byś się nie martwił co się dzieje z jego felgami na dziurach :decayed: tylko zdziercy za metaxę liczą sobie jak za zboże bo 14 zł za czterdziestkę i to tylko piątkicholerne krwiopijce :blink: a ty jeździsz na strefę i marnujesz paliwo co ty diesla masz czy jak :polew::decayed:

Przynajmniej nie wydalem kasy na 40 metaxy w cenie prawie polowki i nie musze prac wszystkich rzeczy :tongue4: naprawde nie wiem co Ci sie tam podoba, bo za piwo licza sobie niewiele mniej niz na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze prac wszystkich rzeczy :tongue4:

A właśnie dzisiaj nie było nadymione prawie w ogóle bo też ludzi było o wiele mniej :wink4:

Dobra trza iść spać bo jutro ta wredna praca :decayed:

Do jutra wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Nie chodzilo o nowy model i gliwickich blatach :> a felgi miala jeszcze wieksze i puste w srodku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie,

Wczoraj byłem na Muchowcu (katowice) pojeżdzić na rowerku i był zjazd A3 i było ich z 30 a same lokalne blaty, więc co my tak słabo.............!!!!

Ale to nic, póżniej byłem w McDrivie na 3 stawach a tam zlot: honda.slask.pl -> 4 autka :D średnia wieku autka 20 lat :D średnia felgi 18... i jedna miała drzwi do góry otwierane, co prawda tylko od pasażera... SZPAN NA MAX :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Same spociki w niedzielę bo na lotnisku wczoraj spotowali się golfikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie,

Wczoraj byłem na Muchowcu (katowice) pojeżdzić na rowerku i był zjazd A3 i było ich z 30 a same lokalne blaty, więc co my tak słabo.............!!!!

Ale to nic, póżniej byłem w McDrivie na 3 stawach a tam zlot: honda.slask.pl -> 4 autka :D średnia wieku autka 20 lat :D średnia felgi 18... i jedna miała drzwi do góry otwierane, co prawda tylko od pasażera... SZPAN NA MAX :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie mow, ze slabo. Jak po roku jest 15 autek, to co bedzie za rok lub dwa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...