Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

sparki na alle... tam takie można dostać

na temat wahaczy można dużo pisać, czester a dobrze je zamontowałeś??? nawet jak kupisz lemki a źle je założysz to padną tak samo szybko jak MS, chodzi tutaj oto żeby przed dokręceniem na max, opuścić auto bez kół na klocki, tak żeby zaaranżować że auto stoi na kołach, i wymusić ruch na nich tak żeby one dobrze wszędzie się wpasowały, i na opuszczonym lewarku wlaśnie je skręcamy na max, potem znów do góry i zakładamy dopiero koła

ten trik trzeba wykonać, inaczej każdy wahacz padnie, apropo tych lemków za 900 zł z allegro, koleś na forum je ostatnio kupił, owszem bayły ori ale rok produkcji na nich był 2006, założył i gumy padły po miesiącu, z kolei inny gość kupił je i wymienił na MS po 10 tyś km :polew:

mechanicy którzy wymieniają nam wahacze robią to byle jak, właśnie poto żebyśmy znów przyjechali, dlatego szybko padają, a oni znów mają kase

nie zawsze drogi towar jest dobry, pamiętajcie, zresztą jest odpowiedni temat gdzie ludzie się wypowiadają ile zrobili kilometrów na jakich wahaczach

kolego MACQ 1985 a czemu by nie??? każdy mile widziany, przyjedziesz, przywitasz się, przedstawisz, pogadasz, pośmiejesz i po udanym spociku przyjedziesz w następnym tygodniu, tylko nie panikuj i przyjedz :naughty:

Z A P R A S Z A M Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM Z RANA

[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 07:32_________________________________________________lenie wstawać i do roboty

a ja :drinks:

hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie masz piterra czytam i widze ze nas przybywa na tym forum dwoch nowych widze przyjedzie no to bedzie chyba sporo autek mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Diman

no no

było GRUBO

jest GRUBIEJ

i będzie jeszcze GRUBIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zebys wiedzial rozkreciliscie w tych gliwicach niezle spociki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kupie MOC

tak powstała Gliwicka ELYTA

a wszystko zapoczątkował MIRON

i potem poszło

jest stała ELYTA która się powiększa

a jak dalej będzie to czas pokaże

Bo jak sam widzisz jest dużo młodych

no i z NAJLEPSZEGO rocznika też nas jest paru

a z tego co widzę po nicku, to chyba przybędzie jede z najlepszego rocznika :kox: :kox: :decayed: :decayed: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macq_1985 na temat Comsportu to dowiesz się wiele od samego prezesa :tongue4: on z nimi trzyma sztamę :rolleyes: wgięc wal śmiało na Spocik piątkowy :good:

Witam panowie z rana :hi: Piterra smacznego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pelex

dzieki twoje zdrówko

aaaa

a przedewszystkim zdrówko naszych "niuniek" :a4fan:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 08:21_________________________________________________dobra pifo sie skończyło to lecę

DOBRANOC

postaram się pokazać po południu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po calym dniu roboty :wallbash: przegub zrobiony, wahacz wymieniony, filtry wymienione, klima odgrzybiona, xenon zaekranowany i podkrecony pod lampy. Wszystkim chcacym kupic wahacze firmy master sport odradzam !!! wahacze gorne po roku i okolo 15 tys przebiegu nadaja sie do wyrzucenia. Sa w gorszym stanie niz 12 letnie oryginalne wahacze. Akurat wymienilem lewa strone, i zalozylem stare ori wahacze. Dobrze, ze jest gwarancja 24miesiace, to sprobuje je zareklamowac, ale wpierw musze obadac czy tylko gora padla. Żaluje, ze nie dolozylem 400zl i nie kupilem ori wahaczy. Naprawde szkoda kasy, czasu, i nerwow. :kwasny:

czester a omijałeś ty dziury przez te 15 tyś km :gwizdanie:

u mnie na razie nie mam luzów ale sobie czasem lubią poskrzypieć (wyglądaj na ori fabryczne :shocked:) w zależności od pogody i ich humoru wiec sie po lekku też przymierzam do zmiany ale twój post dał mi do myślenia :mysli:

I gdzie ty widziałeś komplet lemfów za ~900plnów ???

Uwierz mi, ze to co sie dalo ominac to omijalem, w obawie o moje felgi, takze staram sie szanowac autko. Mi na poczatku tez skrzypialy gorne prawe wahacze, wymienilem calosc, a teraz okazalo sie, ze reszta starych jest ok. Wystarczylo wymienic 2 gorne wahacze i lacznik stabilizatora, gdybym wiedzial to napewno calosci bym nie zmienil na ten syf. Co do ceny, to rok temu placilem 650 zl.

sparki na alle... tam takie można dostać

na temat wahaczy można dużo pisać, czester a dobrze je zamontowałeś??? nawet jak kupisz lemki a źle je założysz to padną tak samo szybko jak MS, chodzi tutaj oto żeby przed dokręceniem na max, opuścić auto bez kół na klocki, tak żeby zaaranżować że auto stoi na kołach, i wymusić ruch na nich tak żeby one dobrze wszędzie się wpasowały, i na opuszczonym lewarku wlaśnie je skręcamy na max, potem znów do góry i zakładamy dopiero koła

ten trik trzeba wykonać, inaczej każdy wahacz padnie, apropo tych lemków za 900 zł z allegro, koleś na forum je ostatnio kupił, owszem bayły ori ale rok produkcji na nich był 2006, założył i gumy padły po miesiącu, z kolei inny gość kupił je i wymienił na MS po 10 tyś km :polew:

mechanicy którzy wymieniają nam wahacze robią to byle jak, właśnie poto żebyśmy znów przyjechali, dlatego szybko padają, a oni znów mają kase

nie zawsze drogi towar jest dobry, pamiętajcie, zresztą jest odpowiedni temat gdzie ludzie się wypowiadają ile zrobili kilometrów na jakich wahaczach

kolego MACQ 1985 a czemu by nie??? każdy mile widziany, przyjedziesz, przywitasz się, przedstawisz, pogadasz, pośmiejesz i po udanym spociku przyjedziesz w następnym tygodniu, tylko nie panikuj i przyjedz :naughty:

Z A P R A S Z A M Y

Pucek oczywiscie zrobilem dokladnie tak jak to opisales :good: Mozliwe, ze sprzedaja jakies podroby, albo np koles zle je zalozyl. U mnie perfidnie wybite galki, a nie gumy. Zalozylem ori zobaczymy ile jeszcze pociagnal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink4:

Czester jakoś dużo zapłaciłeś, ja teraz dałem 480 zł, końcówki to wiadomo że polecą, ja nawet założyłem MS i mam zamiar wymienić za 2/3 miesiące jak polecą, wiadomo że końcówki i łącznik stabilizatora leci bo na to działają nasze drogi, akurat u mnie lewa strona była jeszcze na ORI, wszystkie mam, jedynie górny jeden był słabawy, natomiast prawa strona, góra padnięta, końcówka prawie wyrwana, banan dolny też padnięty, więc prawa strona do wymiany, ale wymieniałem całość, zobaczymy ile pojeżdzę, teraz martwi mnie to że przegub prawy nowy, a przy jeździe do tyłu wali :confused4: niewiem co jest grane

nawet sprawdzałem czy tak czasem nie zapomnieli o smarze - jest i co z tym fantem zrobić:/

chyba zamówie prawy i lewy i wymienie, bo powoli zaczynam się wkurw...ć :)

Mechaniku Piterra czy aby napewno to zewnętrzny przegub był amen? czy może to robił wewnętrzny, lewy też mi się zaczyna odzywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterra jednak ten środek coś słabawy jest dzisiaj znów szczury buszują w klimie :kwasny: zamówie coś piankowego, ponowie atak na parownik i zdam relacje czy zadziałało[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 14:24_________________________________________________http://allegro.pl/item616601761_serwisowy_odgrzybiacz_klimatyzacji_crc_odswieza.html pucek kojarzysz taki sklep z aukcji wynika że z twojego podwórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink4:

Czester jakoś dużo zapłaciłeś, ja teraz dałem 480 zł, końcówki to wiadomo że polecą, ja nawet założyłem MS i mam zamiar wymienić za 2/3 miesiące jak polecą, wiadomo że końcówki i łącznik stabilizatora leci bo na to działają nasze drogi, akurat u mnie lewa strona była jeszcze na ORI, wszystkie mam, jedynie górny jeden był słabawy, natomiast prawa strona, góra padnięta, końcówka prawie wyrwana, banan dolny też padnięty, więc prawa strona do wymiany, ale wymieniałem całość, zobaczymy ile pojeżdzę, teraz martwi mnie to że przegub prawy nowy, a przy jeździe do tyłu wali :confused4: niewiem co jest grane

nawet sprawdzałem czy tak czasem nie zapomnieli o smarze - jest i co z tym fantem zrobić:/

chyba zamówie prawy i lewy i wymienie, bo powoli zaczynam się wkurw...ć :)

Mechaniku Piterra czy aby napewno to zewnętrzny przegub był amen? czy może to robił wewnętrzny, lewy też mi się zaczyna odzywać...

no ja bym jednak stawiał na zewnętrzny

chociaż mówiłeś że poduszki pod silnikiem wyrąbane

ale co ty tam za przegub wstawiłeś bo to niemożliwe żeby nowy o od razu zjebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Panowie ponawiam prośbę o fotki ze zlocika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparki no pisze że rybnik, żory, ustroń....

ale gość nie piszę konkretnie co w tych miastach ma, czy sklepiki czy coś, napisz najwyżej do niego maila, niech ci poda ulicę albo coś w rybniku gdzie osobiście można odebrać towar, podjade i kupie :wink4: zaznaczam że na spot przyjade dopiero za 2 tygodnie, bo teraz mam II zmiane

piterra, no wymieniałem prawy zewnętrzny, na przegub firmy SPIDAN - klepane w niemczech, a nie w tajwanie, kuzyn w IT mi polecił, kosztował 240 zł, mój rabat i mam go za 180 zł, musi być dobry bo on mi kitu nie ciśnie, a na necie też chwalą tą firme, chyba że koleś źle go założył albo coś, ale jak sam słyszałeś ewidentnie przegub!

niewiem czy zamawiać gdzieś na necie jakiś, czy co, czy jechać do niego z reklamacją, ale ja go mu przywiozłem więc jedynie moge zareklamować złe założenie

aha i auto troche podniosłem, o 1 cm teraz się jeździ bez problemu, wszędzie wjeżdzam, i moja teoria też obalona bo dalej ten przegub wali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparki no pisze że rybnik, żory, ustroń....

ale gość nie piszę konkretnie co w tych miastach ma, czy sklepiki czy coś, napisz najwyżej do niego maila, niech ci poda ulicę albo coś w rybniku gdzie osobiście można odebrać towar, podjade i kupie :wink4: zaznaczam że na spot przyjade dopiero za 2 tygodnie, bo teraz mam II zmiane

spoko poczta też musi z czegoś żyć :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparki weź dwa ja też wezme a wyjdzie nas taniej przesyłaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzo ktoś jeszcze kce ??[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 16:46_________________________________________________

Sparki weź dwa ja też wezme a wyjdzie nas taniej przesyłaka :naughty:

czyli ozonowanie też o kant d*py rozczas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...