Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

noooo SomeS...chociaż jeszcze trochę Ci do mnie brakuje ale już jest Mega :decayed:

jutro na 80 % będe...niewiem czy mi nie wyskoczy jedna sprawa

ja znów się zbieram na nocke...ehhh byle do 6 :tongue4:

to lece, SomeS nie rozwal auta do jutra...pewnie dzisiaj pół nocy przejeździsz, bo teraz dopiero to się jeździ co??? :>

to Dobrej Nocy Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tyle wystarczy :naughty:

i tak siadło -50 w końcu :gwizdanie:

ale powiem że wrażenia z jazdy... zwłaszcza na szybkich zakrętach.. coś pięknego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że będziesz happy jak to założysz... :decayed:

teraz tylko dla szefa flaszka za szukanie aukcji :polew:

nie no, przyjedz na spocik, zobaczymy jak to się ma w realu :wink4:

lece, narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS obyś był zadowolony bo ja jak zmieniłem to też miałem radoche skończyła się jak przez progi nie umiałem przejeżdżać żaden krawężnik większy przeskoczyć totalnie wszędzie gdzie tylko jakaś nie równość była to je..... :wallbash: podłogą totalna porażka :thumbdown: teraz jest gites nie mam najwyższej furki ani najniższej i jestem mega zadowolony :polew:

Krolu przyjacielu nie zostawiaj nas odezwij się :( chłopaki naprawdę żartowali ;( wróć, wróć,wróć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Panowie :hi:

przedstawiam przedsmaczek tego co dziś zdziałałem :naughty:

c183e8eab99d8d7cmed.jpg

jestem w chuuuuuuuuu.....zadowolony :kox: :kox: :kox:

somes Ty czy Ci "fachowcy" przy targowisku :mysli: bo coś mi plener mówi że tam fure stawiałeś. A i wspomnisz słowa pelexa wszystko ładnie pięknie do pierwszego progu zwalniającego, albo parkowania pod krawężnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somses wyglada ok, jestem ciekaw jak nadkola. Zrób trase do Warszawy i z powrotem i podziel sie wrazeniami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro na 90% nie będzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zmieniłem furę:

" Cwaniactwo

ja pierdziele... nie po se kupiłem mercedesa żeby się bujać pół kilometra po parkingu do durnego

marketu... nie rozumiecie tego? czy ktoś się zastanowił, że eska nie ma wymiarów

pikaczenta i trochę ciężko zająć miejsce przewidziane dla krasnali...

...poza tym jak za daleko odejdę od auta to mi się ten cały bluetooth rozłącza i muszę wyciągać

drugą komórę z kieszeni......mam już dość takich marzycieli co się ciągle do człowieka czepiają"[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:58_________________________________________________i mam nowy dom :

http://halbot.haluze.sk/?id=4966[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:

a więc tak...

nic mi nigdzie nie trze, nawet przy załadowanym w 5 sporej wagi osób :good:

progi i te inne to rzecz oczywista że trzeba uważać i powolutku się prześlizgiwać ale nie jest to moje pierwsze auto w którym mam taką glebe więc wiem jak się tym zachowywać :wink4:

sparki tak tam właśnie sobie robiłem bo to znajomi i mi udostępniają warsztat i kanał zawsze jak potrzebuję... wszystkie prace praktycznie wykonuję tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że nie wiesz jak się zachować takim autem ale jest to za***iście nie praktyczne gdzie kolwiek jechałem moim wozem np. nad wodę gdzieś i chciałem w cieniu zaparkować to zawsze gdzieś przycharatałem w jakiś korzeń albo inną szyszkę :polew: :polew: :polew:

Ty masz większe fele niż ja mam więc będziesz na pewno nieco wyżej i wydaje mi się że może nie będzie aż tak źle, ważne żeby tobie sie podobało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex, a tam odrazu szyszka... :polew:

poprostu widocznie nie potrafisz jeździć w trudnych warunkach :decayed:

zobaczymy jak to wygląda na żywo na spociku... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro na 90% nie będzie :confused4:

Co to znaczy że ciebie na 90% nie będzie :chytry: bierz kuzyna i wpadajcie razem (nie żebym miał w tym jakiś interes :gwizdanie:)

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pelex rozwaliles mnie z ta szyszka :polew: :polew: :polew:

Somes rozumiem, ze sam wymieniales springi ? Ile czasu Ci zajelo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka moja mała dygresja do waszego wątku:

W styczniu mam urodziny to będzie podwójna okazja do świętowania, żeby browary przywieźć: moje urodziny i wasza 400 strona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelex... szyszka :polew: będzie dobrze ja narzekał nie będę :wink4:

czester... sam to bym się zajechał chyba... z kumplem - 4 godzinki dłubania

miron... to z kim ja pojadę z knw :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Somes - ale na bank odpadam

Dziś na 18.00 jest masz rocznicowa śmierci ojca, potem rodzinka się zbiera na kawce, więc niema bata że to jakoś ze zlotem połączyć.

guru oczywiście zapytam kuzyna oto co chcesz wiedzieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guru oczywiście zapytam kuzyna oto co chcesz wiedzieć :wink4:

:good:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 12:22_________________________________________________A ty Gregory nie podglądaj tylko się odezwij czy dziś będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPŁACIĆ ZALICZKE ZA ZLOT LETNI[/color]

Gregory pamietaj że jesteś już na liście głównej i Ciebie już też to dotyczy :wink4:

Miron po raz kolejny :notworthy: za troskę o moją osobę. Zaliczka wczoraj poszła na konto zlotowe :wink4: Ale z tego widzę to jeszcze wiele osób nie wpłaciło. Czester, Guru, Pucek ??? Co z wami???!!

wszyscy się chcą ze mną scigąć żebyście się nie zdziwili :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu, włożymy na jeden spot mój motor do twojego auta :naughty: :> To będą mieli ździwko.

Pozatym jak miałem 75KM to 160 brzmiało kozacko bo 2 x tyle...

A jak mam 90KM to juz 160 brzmi słabo :kox: :kox:

Krolu, jakby mój apetyt rósł w miarę jedzenia tak jak twój to już bym chyba miał ochotę wsiąść to rakiety NASA :polew:

Królu a Ty jakoś cicho siedzisz...zawsze waliłeś tutaj sporo postów, albo mi się wydaje albo seriio zaczynasz jeździć na 3stawy, albo naprawde boisz się tej 400 strony :mysli:

Nie, Krolu już reza w garażu :naughty:

ale ty masz tam podobno więcej kucy niż te 110 ori z afn..

widziałeś jak jechaliśmy z Czesterem...o długość auta, ale liczy się dobry start :)

Pucek spaliłeś za bardzo gumowca na starcie i miałeś strate, bo auto chwile stało w miejscu. Za duża przegazówa na starcie.

:kox:

Ty lepiej powiedz czemu jeszcze nie zmieniłeś silnika w profilu :mysli:

Krolu zrobił swapa na motor z RS4 B7 :kox:

no a mnie wkurza własnie zwłaszcza ten środkowy dekor... :wallbash:

w aucie robionym na sportowo bardziej troche mi drewno nie pasuje :mysli:

To wsadzaj Carbon z S4, bo tam jest w standardzie.

480KM w ośce, to pewnie mieli na 5-tym biegu jeszcze :confused4:

Adam na prawdę profi robota, nie zapomniałeś o niczym :good:

Apropo mojego pobytu dziś to jest pod znakiem zapytania. Auto nie jeździ dalej tak jak ma. Jeszcze nie znalazłem co jest nie tak. Pierwszy raz mam taką zagadkę, a zawsze ogarniałem 1.8T kompleksowo-bezproblemowo ;( :confused4:

Wymieniłem już parę rzeczy, jak: N75, DV na Forge 007, teraz już i świece i 900zł poszło sie je..ać, a dalej tak samo jedzie :disgust: Jakbym miał przyjechać to tylko tak żeby tam dotrzeć, bez żadnych szaleństw- bo tak teraz jeżdżę. Eeeehhh..., już mi to auto teraz stres robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex, a tam od razu szyszka... :polew:

po prostu widocznie nie potrafisz jeździć w trudnych warunkach :decayed:

No masz sami specjaliści od jazdy ekstremalnej :tongue4: Ja w pracy prawie dziennie musze się gdzieś wbijać w jakieś pola, krzaki wąskie bramy i to nie takimi pyrtkami jak nasze fury tylko ciężarówką np. albo innym wozem specjalistycznym gdzie tylko na lustereczka idzie wjechać :naughty:

taka moja mała dygresja do waszego wątku:

W styczniu mam urodziny to będzie podwójna okazja do świętowania, żeby browary przywieźć: moje urodziny i wasza 400 strona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu dzięki że się odezwałeś normalnie :notworthy: a nie kropeczkami :tongue4:

A styczeń to jeszcze daleko no ale może faktycznie jak to przemyśleć to może trafić z 400 stronką :>

zobaczymy jak to wygląda na żywo na spociku... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...