Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

narty zboki :hi:

aaa Miron, zrobiłem nowy rekord :gwizdanie: 240 :>

Ale co??? 240 Razy prawą ręką góra - dół i dopiero zmiana ręki???? Mirona nie pobijesz wiele lat już cwiczy i dużo potrzeba żeby mu się ręka zmęczyła... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:doh1: mario tyś jest chyba na głodzie :gwizdanie:

:polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:42_________________________________________________... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

narty zboki :hi:

aaa Miron, zrobiłem nowy rekord :gwizdanie: 240 :>

Ale co??? 240 Razy prawą ręką góra - dół i dopiero zmiana ręki???? Mirona nie pobijesz wiele lat już cwiczy i dużo potrzeba żeby mu się ręka zmęczyła... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:doh1: mario tyś jest chyba na głodzie :gwizdanie:

:polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:42_________________________________________________... :hi:

Nie no co Ty... to nie to...po prostu lubie jechac Puckowi.... :polew: :polew: :polew: a tak pozatym to 70% jest takich... każdy każdego jedzie.... :polew: :polew: jaja muszą byc.... a Pucek sam sobie winny mógł sie sprecyzowac o co mu chodziło z tym 240... a z Pucławem tak można... " On Godo Po Naszymu "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty zboki :hi:

aaa Miron, zrobiłem nowy rekord :gwizdanie: 240 :>

Ale co??? 240 Razy prawą ręką góra - dół i dopiero zmiana ręki???? Mirona nie pobijesz wiele lat już cwiczy i dużo potrzeba żeby mu się ręka zmęczyła... :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

poza tym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty zboki :hi:

aaa Miron, zrobiłem nowy rekord :gwizdanie: 240 :>

:good:

:hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:26_________________________________________________fajnie się wczoraj wracało - niby diesel ale z baku ładnie paliwko zdupiało :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:28_________________________________________________z SK do SGL jest 15 min jazdy a mi się udało 3 razy budzik zamknąć

Ps. Coraz bardziej mnie wnerwia ta odcinka paliwa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miron ja Cie juz za wczasu prosze;) nie daj mi czasem nigdy za sterami swojej fury usiasc:P

kiedys mi kumpel pozyczyl B7 2.0T i chorowalem troche hehe w koncu kupilem chociaz B6 1.8T:P

ale obiawiam sie ze Twojego momentu zadna benzyna nie zastapi i znow musialbym fure zmieniac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:55_________________________________________________wszystko przed Tobą :wink4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:55_________________________________________________Ps. Jak się chciałeś przejecheć wystarczyło powiedzieć :wink4: pamiętaj następnym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:55_________________________________________________wszystko przed Tobą :wink4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:55_________________________________________________Ps. Jak się chciałeś przejecheć wystarczyło powiedzieć :wink4: pamiętaj następnym razem

Ja chce !!! A Tobie dam sie przejechac Nismo...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves - zrób program w swoim a zobaczysz jakie 1.8T potrafi być szybkie i cieszyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves - zrób program w swoim a zobaczysz jakie 1.8T potrafi być szybkie i cieszyć :wink4:

tak jest :good:

z tego jak mi to wczoraj mowiles, jestem pewien ze zrobie dolot, wywale kata i program;) intercoolera zostawie:P ale poki co musze sprawdzic jak motor sie ma;)

musze podjechac do SGL i pogadam o szczegolach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w zupełności wystarczy sam program :wink4:

i możesz go robić od razu[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 09:24_________________________________________________Diman zapisuj się na letni bo lista rośnie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jeszcze jak se wracalem do Rybnika.. smiertelny.. na motorze gosc jechal z gliwic na rybnik i podobno A4 z przeciwka mu w lewo skrecal.. bez hamowania w bok podobno cialem przyjal dach z audicy :( droga pare godzin zamknieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jeszcze jak se wracalem do Rybnika.. smiertelny.. na motorze gosc jechal z gliwic na rybnik i podobno A4 z przeciwka mu w lewo skrecal.. bez hamowania w bok podobno cialem przyjal dach z audicy :( droga pare godzin zamknieta

:confused4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 10:47_________________________________________________

:decayed:

KCH - Chrzanów

SG - Gliwice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...