Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie juz ma taki silnik to z moca jak gregor albo prezes :tongue4:

sory czester , zjeba*** sprawe , niestety tylko 174ps :tongue4:

_________________________________________________

dżołk :>

Kriss ty masz za to niepowtarzalny odglos :>

hehe , coś w tym jest :> chodż czasem ci powiem , że ledwo przekrocze 2tys obr. , on zaczyna ryczeć (jak to ma w naturze) ludzie się obracają i se pewnie myślą że młody i kozaczy , a tu inaczej nie idzie , przynnajmniej ja niemam na to wpływu :cool1:

p.s

zresztą po kresce z prezesem i info że on w B6 ma 220ps narzekać też nie mam co , niejeden się już też zdziwił :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 10:02_________________________________________________

Kris kratę musisz mieć to pewne i nie słuchaj tych co maja życzenia co do marki piwa (PUCEK :polew: ) kup po prostu coś z Tyskiej fabryki piwa :naughty:

Keżor dobry pomysł pomyślimy o tym :mysli:

pelex - widzę alko-smaki przyt piątku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

oh alkoholicy...

weźcie VAGA i wasz laptopy proszę, bo musze wyczaić co z moim jest nie tak... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh alkoholicy...

weźcie VAGA i wasz laptopy proszę, bo musze wyczaić co z moim jest nie tak... ;/

ja ci powiem - bliżej nie określona-falująca moc (co miech inna) , może twoja fura ma "przesilenie wiosenne"?(co miech) :polew: :polew:

_________________________________________________

idę coś popracować trochę ... czyt. Avensisem na śniadanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh alkoholicy...

weźcie VAGA i wasz laptopy proszę, bo musze wyczaić co z moim jest nie tak... ;/

ja ci powiem - bliżej nie określona-falująca moc (co miech inna) , może twoja fura ma "przesilenie wiosenne"?(co miech) :polew: :polew:

_________________________________________________

idę coś popracować trochę ... czyt. Avensisem na śniadanie :decayed:

Moja fura działa, ale mój VAG nie... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu mowiles, ze masz przeplywke walnieta wiec co chcesz sprawdzac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu mowiles, ze masz przeplywke walnieta wiec co chcesz sprawdzac ?

Mój senior kupił 3 lata temu VAG-a, i on sobie łądnie leżał w szafie... teraz go znalazłem i chce go uruchomić, będę się mogł bawić... nic nie chce sprawdzać, ale jak jest kupiony to niech działa nie leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej bajki ...

szukam dobrego i w miarę za przystępną cenę miejsca gdzie można wyczyścić całą tapicerkę w środku auta , ileś osób już mi mówiło o Bytomiu , niedaleko MCdonalda (tego koło mostu i bodajrze jakiegoś tam komisu)ale nikt niewie gdzie to dokalndie jest :disgust: może macie jakiś konkretny namiar - adres , telefon , co kolwiek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej bajki ...

szukam dobrego i w miarę za przystępną cenę miejsca gdzie można wyczyścić całą tapicerkę w środku auta , ileś osób już mi mówiło o Bytomiu , niedaleko MCdonalda (tego koło mostu i bodajrze jakiegoś tam komisu)ale nikt niewie gdzie to dokalndie jest :disgust: może macie jakiś konkretny namiar - adres , telefon , co kolwiek ??

Hmm ja tam ma magazyn... dokładnie w Bytomiu - Karbiu (na tej ulicy co jest McDonald), ale nie widziałem, że tam coś jest, wymysle jakis pretekst, szkocze na magazyn i się rozejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę, że w Gliwicach duży ruch.

Się zastanawiałem czy nie podjechać do Was, bo szczególny spot się szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej bajki ...

szukam dobrego i w miarę za przystępną cenę miejsca gdzie można wyczyścić całą tapicerkę w środku auta , ileś osób już mi mówiło o Bytomiu , niedaleko MCdonalda (tego koło mostu i bodajrze jakiegoś tam komisu)ale nikt niewie gdzie to dokalndie jest :disgust: może macie jakiś konkretny namiar - adres , telefon , co kolwiek ??

Hmm ja tam ma magazyn... dokładnie w Bytomiu - Karbiu (na tej ulicy co jest McDonald), ale nie widziałem, że tam coś jest, wymysle jakis pretekst, szkocze na magazyn i się rozejrzę...

o widzisz , byłbym wdzięczny krolu ! chyba że macie jakieś inne dobre opcje na czyszczenie tapicerki :banan2: (a banan , bo spoko jest :> )

:hi:

Widzę, że w Gliwicach duży ruch.

Się zastanawiałem czy nie podjechać do Was, bo szczególny spot się szykuje :)

zapraszamy jak zawsze !! ja stawiam :decayed:

Pucek , ja dzisiaj też z chęcią zobaczę ocb z tym oświetleniem jak będziesz gracjanowi pokazywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na wątek BB - widziany widziana ?? jak dla mnie :good:

może my byśmy się w coś takiego "pobawili" dla relaxu :naughty:

tam to dopiero spamerzy mieliby pole do popisu :decayed: tak tak WY[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:51_________________________________________________

:hi:

Widzę, że w Gliwicach duży ruch.

Się zastanawiałem czy nie podjechać do Was, bo szczególny spot się szykuje :)

szczegolny spot byl ale tydzien temu w SOBOTE :cool1:

przecież proton też był , nawet w okularach pod maską podczas strzelania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi juz pisalismy, ze na spocie pogadamy o gadzetach klubowych. Kezor mial miec ramki, ale pisal, ze nie mial czasu ich odebrac. Tutaj masz dzial ktory cie intersuje http://www.a4-klub.pl/smf/gadgety_klubowe-b113.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Waski - dzięki :)

Guru - gratki gwiazdki :wink4:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 12:13_________________________________________________Nie wiem czy dziś będę pod Areną - strasznie sucho i się kurzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wstępnie dojść z furką do ładu - pierdołki ponaprawiane, fura wysilikowana :) poza tym wszystko w normie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę, że w Gliwicach duży ruch.

Się zastanawiałem czy nie podjechać do Was, bo szczególny spot się szykuje :)

szczegolny spot byl ale tydzien temu w SOBOTE :cool1:

No to była raczej impreza urodzinowa niż spot :)

A co do szczególności dzisiejszego spotu, to chodzi mi oczywiście o prezentację nowej zabawki Mirona :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...