Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Synek, aleś się wyrobił na tych A4-kach :decayed: Mega rezocz z ciebie się robi :naughty:

Grześ, a czyja to wina, co?

Między innymi takich rezaczy jak Ty!!! :decayed: Ale co tam, w końcu człowiek zawsze chciał mieć auto porobione jak należy, więc coś tam działam - a motywuje mnie to, że nie ja jeden cierpie na to schorzenie :grin:

Sorry, ale jakbyś się wzorował na mnie to albo dokładał byś koksu do motora, albo dłubał na performance. A nie zmieniał progi, zderzaki, fele, dokładki, kierownice itp. :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Synek, aleś się wyrobił na tych A4-kach :decayed: Mega rezocz z ciebie się robi :naughty:

Grześ, a czyja to wina, co?

Między innymi takich rezaczy jak Ty!!! :decayed: Ale co tam, w końcu człowiek zawsze chciał mieć auto porobione jak należy, więc coś tam działam - a motywuje mnie to, że nie ja jeden cierpie na to schorzenie :grin:

Sorry, ale jakbyś się wzorował na mnie to albo dokładał byś koksu do motora, albo dłubał na performance. A nie zmieniał progi, zderzaki, fele, dokładki, kierownice itp. :decayed::wink:

wierz mi, że już po głowie mi chodzi dołożenie koksu... ale spoko, co bym nie porobił to coupety i tak nie objade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek, aleś się wyrobił na tych A4-kach :decayed: Mega rezocz z ciebie się robi :naughty:

Grześ, a czyja to wina, co?

Między innymi takich rezaczy jak Ty!!! :decayed: Ale co tam, w końcu człowiek zawsze chciał mieć auto porobione jak należy, więc coś tam działam - a motywuje mnie to, że nie ja jeden cierpie na to schorzenie :grin:

Sorry, ale jakbyś się wzorował na mnie to albo dokładał byś koksu do motora, albo dłubał na performance. A nie zmieniał progi, zderzaki, fele, dokładki, kierownice itp. :decayed::wink:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:....także tego Maniek.....teraz do Compotów trza Ci się wybrać :decayed::wink:

Grześ robimy spota koło 4 u Ciebie ....lecę w rodzinne strony nad ranem...:decayed: więc jakaś kawusia :whistling::decayed:....kurna...albo raczej patrząc na godzinę to kolakao :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jakbym spał to dzwoń :decayed:

Szybkie pytanie potwierdzające. Czy były jakieś Audi A4 B5 Quattro bez ESP. Czy każde miało ESP ? Bo z mojego rozeznania wynika, że jeśli nie miały ESP to miały EDS. A jak miały ESP to nie było EDS i wtedy był przełącznik ESP na kokpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 q były bez esp...moja :whistling:

nie ale to w pkt.1 :decayed:

3 i 4 z tego co mi wiadomo to eds przy q miały zawsze

nie no budził Cię nie będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jakbym spał to dzwoń :decayed:

Szybkie pytanie potwierdzające. Czy były jakieś Audi A4 B5 Quattro bez ESP. Czy każde miało ESP ? Bo z mojego rozeznania wynika, że jeśli nie miały ESP to miały EDS. A jak miały ESP to nie było EDS i wtedy był przełącznik ESP na kokpicie.

Jak pisał arturo były bez esp. Każde Q ma EDS (i wyłącznik ABS w tedy)

A to Ci się powinno przydać:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/zmiana-abs-abs-eds-1995-1997-a-291561/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał arturo były bez esp. Każde Q ma EDS (i wyłącznik ABS w tedy)

Coś fanzolisz chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ch@# bombkę strzelił...:wallbash: Nowych felg (tych co miały być) nie będzie... w skrócie sprzedawca uwielbia swój kraj itp... + cło itp... a opona już zamówiona :cry: ehh :facepalm:

Miron zostawię Ci PW zerknij w wolnej chwili

muszę się napić... :beer:

W europie możesz mieć te felgi za 343eu/szt :whistling:

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, jakbym spał to dzwoń :decayed:

Szybkie pytanie potwierdzające. Czy były jakieś Audi A4 B5 Quattro bez ESP. Czy każde miało ESP ? Bo z mojego rozeznania wynika, że jeśli nie miały ESP to miały EDS. A jak miały ESP to nie było EDS i wtedy był przełącznik ESP na kokpicie.

Dokładnie, nie miałem ESP a miałem EDS:wink:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No więc z mojego rozeznania wynika, że jeśli był ABS-EDS to nie było ESP. A jak weszło ABS-ESP to już nie było EDS-u. Co do sprzętu to kompletny abs zawiera: Pompa abs, sterownik, czujnik przyspieszenia, czujnik poślizgu, czujniki obrotów, przekaźnik, bezpieczniki. Różnica FWD/quattro jest tylko w pompie abs. Reszta jest taka sama FWD/quattro. Szukam kompletnego abs-u i przeszczepiam abs z B5 do B3. Bo nie chce powtórki z rozrywki. A ABS z audi B3/B4 to wielki szajs. Działa o wiele gorzej i nie ma diagnozy komputerowej. Więc w razie awarii nie można nic podejrzeć vag-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...