Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

N I E :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 00:49_________________________________________________Pucek ale zobaczysz co to znaczy poszaleć z Q choć pod areną i tak się nie da na 100% pojechać bo ta jeb*na kostka brukowa jest :disgust:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 00:51_________________________________________________I ta zasrana kontrola trakcji u mnie :disgust: (choć nie powiem bo do jazdy na co dzień to jak najbardziej bo jak się straci panowanie nad Q to trzeba być albo geniuszem kierownicy albo bardzo wierzącą osobą żeby wyjść z tego cało)

Ps. Ja nie jestem ani tą pierwszą osobą ani tą drugą :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 00:53_________________________________________________Dobra Pucek ja też spadam :hi: do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

na tą kostkę to nie tylko Ty narzekasz, ale Gregory też :decayed:

to trzeba już chyba iść spać zleksza, Królu już śni o kucach, a My musimy iść liczyć baranki/browarki jak kto woli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale nastukaliście

Piterra - ten link z grilem.................. :sick3: - to nie możliwe że takie coś jest w realu na świecie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra - ten link z grilem.................. :sick3: - to nie możliwe że takie coś jest w realu na świecie :sick3:

Może oszczędzali na jedzeniu bo zbierali na audi :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jak chcesz coś kupić w tanich pieniążkach i żeby miało klime, quattro, oraz moc :naughty: to ci polecam coś z takim silnikiem.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9298837

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9296478

Jeździłem czymś takim i naprawdę daje rade. W tym modelu quattro jeszcze ma funkcje blokady tylnego mostu, to wtedy można trochę bardzie poszaleć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jak chcesz coś kupić w tanich pieniążkach i żeby miało klime, quattro, oraz moc :naughty: to ci polecam coś z takim silnikiem.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9298837

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9296478

Jeździłem czymś takim i naprawdę daje rade. W tym modelu quattro jeszcze ma funkcje blokady tylnego mostu, to wtedy można trochę bardzie poszaleć. :)

silniczek 2.2T jest jaknajbardziej OK - ale ogólnie autka z tym silnikiem to inna epoka ( staruchy bym powiedział )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że w S2 nie ma zdjęcia tapicery przedniej :mysli: czyżby koleś coś próbował ukryć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru a Ty nie zapisany na Kamień w niedziele :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:02_________________________________________________Drogo Ci - na co zbierasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kutfa , porąbało was z tym gadaniem , jak baby z magli :decayed:

ale nadrobiłem ;]

wczoraj wróciłem ze spotu o 24 do dom , bo jeszcze pojechałem na czwartkowe wyścigi i spotkałem znajomych

a potem jechaliśmy z tamtąd przez katowice na Kebab i ścigałem sie "troche" z Civiciem TypeR :cool1: na zakrętach go miałem na prostej gorzej , ale nie było źle , aż koleś mnie pochwalił i powiedział że auto mi zapiertalala :wink4: ale też przejechaliśmy przez jeden przejazd złoty siedem :przebiegly: a zawsze tam przejeżdżam 20gr bo nierówno :polew:

ogólnie jak ktoś chce to zapraszam o 22 pod go sport w katowicach w czwartki, ja tam mam zamiar sie pojawiać :wink4: oczywiście to już jest po spocie ełu i spot będzie ze ścigantami z kato :hi: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru a Ty nie zapisany na Kamień w niedziele :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:02_________________________________________________Drogo Ci - na co zbierasz :naughty:

Nie zbieram na nic (oprócz B8 :naughty:) ale szkoda mi po prostu kasy bo to jest:

35 zł ja + 35 zł bracik + paliwo + jedzenie i picie cały dzień na 3 (bo młodszego bracika też bym wziął)

Po prostu nie jestem aż takim fanem wyścigów na 1/4 żeby wywalać na to tyle kasy :thumbdown: wole ją wydać na co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :hi:

Dzisiaj na spocie mnie nie będzie ponieważ wyjeżdżam nad polskie morze i wracam za tydzień w sobotę :wink4:

Więc do zobaczenia za dwa tygodnie spamowicze

Majki zostaw dla mnie :beer1: co ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru a Ty nie zapisany na Kamień w niedziele :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:02_________________________________________________Drogo Ci - na co zbierasz :naughty:

Nie zbieram na nic (oprócz B8 :naughty:) ale szkoda mi po prostu kasy bo to jest:

35 zł ja + 35 zł bracik + paliwo + jedzenie i picie cały dzień na 3 (bo młodszego bracika też bym wziął)

Po prostu nie jestem aż takim fanem wyścigów na 1/4 żeby wywalać na to tyle kasy :thumbdown: wole ją wydać na co innego :)

Witam! :hi:

Nieźle poszliście z tymi stronami, dwa dni nieobecności i znów.. .

Guru, ale z ciebie materialista, a emocje się nie liczą? :tongue4: Zabierz się chociaż z kimś.

Miron 2.2T to legenda zasłużona i nie powiedziałbym, że to przeżytek bo spokojnie daje rade większości nowych aut i pod względem parametrów jak i awaryjności :wink4:

Ja będę dziś na spocie, udało mi się znaleźć wolny czas mimo, że miałem być zajęty.

Te fotki tego "rodzinnego grylla" - nie dałem rady obejrzeć do końca. Strach pomyśleć co ci ludzie mają w głowie :blink: Jakiś motocyklista wbity w ciężarówkę nie robi takiego wrażenia bo to może się po prostu wydarzyć. Chyba już nie będę otwierał takich linków.

Odnośnie tej dziury w dolocie u Krola to zapewne kopciło tylko chwile do póki komp nie wprowadził silnika w tryb awaryjny i nie obciął dawek paliwa. Wychodzi na to, że Krolu jeździł cały czas w trybie awaryjnym :decayed: Teraz to będzie wymiatał :naughty:

Pucek wciąż nie zdecydowany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jest niezły :kox: strach pomyśleć jaki on wypasik sobie kupi :no:

Niewiem nawet czy Ingolstadt wypuściło taki wypas o jakim Pucek marzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jest niezły :kox: strach pomyśleć jaki on wypasik sobie kupi :no:

Niewiem nawet czy Ingolstadt wypuściło taki wypas o jakim Pucek marzy :polew:

Rozwaliło mnie jak napisał, że S8 ma beznadziejne wnętrze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jest niezły :kox: strach pomyśleć jaki on wypasik sobie kupi :no:

Niewiem nawet czy Ingolstadt wypuściło taki wypas o jakim Pucek marzy :polew:

Rozwaliło mnie jak napisał, że S8 ma beznadziejne wnętrze :polew:

pewnie chodziło mu o drzewno :wink4: ale do 8ki wsumie pasuje :)

Pitera co do tej lutownicy to baaardzo precyzyjną jak na moje oko :) taką z jednym chudym pręcikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :hi:

Dzisiaj na spocie mnie nie będzie ponieważ wyjeżdżam nad polskie morze i wracam za tydzień w sobotę :wink4:

Więc do zobaczenia za dwa tygodnie spamowicze

Majki zostaw dla mnie :beer1: co ? ;(

Pelex bedzie na Ciebie czekało :naughty: a pamietasz o moim "kabelku" do :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że pamiętam ale jak wiesz na razie mam urlop i nie mam dostępu do kabli więc jak tylko nadarzy sie okazja to Ci takie coś spacze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...