Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Pelex zmieniasz na 100% czy to takie dalekie myśli ?

Mironku to taka podpucha :kox:

ale nie ukrywam że chyba spróbuje się przesiąść na coś tylnio napędowego i raczej na pewno będzie to BMW ale to sprawa myślę dość odległa.

A co masz dla mnie jakąś propozycje czy jak :mysli:

niewiem czy wiesz że w standardzie do Bemek dają maszynkę do golenia, pała musi być zawsze dobrze wygolona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, to ten koleś co mu się chiptuning nie udał :> Ciekawe czemu chce od razu sprzedać :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_duzy_wzrostu_momentu_a_maly_mocy-t94138.0.html

Wkleje wam jakieś fotki z dzisiejszego rezanka i servicu :decayed:

Wymieniałem: rozrząd, pompe wody, pasek pompy, popychacze zaworowe, wałki od ADR-a.

resizeofp9100139.jpg w640.png

resizeofp9100140.jpg w640.png

Wałki od ADR siedzą już na swoim miejscu:

resizeofp9100141.jpg w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś sąsiadka z klatki obok przy cofaniu audice stuknęła...

Błotnik, nadkole, zderzak do roboty.... ;/

krolu bedziesz zarobiony :kox: mi po ostatnim stuknieciu zostało troche kasy na alu 18 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory z Ciebie to jest mega rezacz :wink4:

Większość klubowiczów diody sobie dokłada i takie tam inne wiejskie wynalazki :polew: a ty jak już cos robisz to pół auta jest porozbierane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory z Ciebie to jest mega rezacz :wink4:

Większość klubowiczów diody sobie dokłada i takie tam inne wiejskie wynalazki :polew: a ty jak już cos robisz to pół auta jest porozbierane :naughty:

diody - wiejskie wynalazki - o Ty wredziuchu :bicz: ja ostatnio diody zakładałem :disgust:

Prezes ładnie sie lampki prezentuja w nocy jak beda cale to :banan3:

narazie to połowa pracy - dzisiaj jeszcze będziemy dłubać do godzin wieczornych - może uda nam się robota zakończyć jak nic nie wyskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to bedzie juz z nowymi lampkami na Arenie czy opuszczasz zlot??

trudno powiedzieć - może będę zmuszony opuścić - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja, uwaga, DZISIAJ BĘDĘ :decayed:

potrzebuje Waszej pomocy, liczę na to że Darek albo Gregor wpadną, bo mam parę pytań, podstawowe to jak się wyciąga wentylator klimy, bo jak się okazało trzeba w nim wymienić szczotki, nastepne to jak lub czy w ogóle idzie wyłaczyć ten samo zapłot świateł bo wkurza mnie to, wolę sam se załączyć :tongue4:

może Vag pomoże?

aaa no i Gregor, najlepiej gdybyś wpadł, bo tylko twoje piny pasują w moją wtyczkę w aucie, a chcę żebyś mi sprawdził czy ta temperatura jest dobra, bo udało mi się wejść w te kody ale nie czaje jak tam się poruszać :rolleyes:

ogólnie mam kilka pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja, uwaga, DZISIAJ BĘDĘ :decayed:

potrzebuje Waszej pomocy, liczę na to że Darek albo Gregor wpadną, bo mam parę pytań, podstawowe to jak się wyciąga wentylator klimy, bo jak się okazało trzeba w nim wymienić szczotki, nastepne to jak lub czy w ogóle idzie wyłaczyć ten samo zapłot świateł bo wkurza mnie to, wolę sam se załączyć :tongue4:

może Vag pomoże?

aaa no i Gregor, najlepiej gdybyś wpadł, bo tylko twoje piny pasują w moją wtyczkę w aucie, a chcę żebyś mi sprawdził czy ta temperatura jest dobra, bo udało mi się wejść w te kody ale nie czaje jak tam się poruszać :rolleyes:

ogólnie mam kilka pytań :)

Pucek gdybyś był nowy i chciał wpaśc na zlota żeby tyle spraw sobie wyjaśnić to wiesz co byś usłyszał :naughty:

SPADAJ

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja, uwaga, DZISIAJ BĘDĘ :decayed:

potrzebuje Waszej pomocy, liczę na to że Darek albo Gregor wpadną, bo mam parę pytań, podstawowe to jak się wyciąga wentylator klimy, bo jak się okazało trzeba w nim wymienić szczotki, nastepne to jak lub czy w ogóle idzie wyłaczyć ten samo zapłot świateł bo wkurza mnie to, wolę sam se załączyć :tongue4:

może Vag pomoże?

aaa no i Gregor, najlepiej gdybyś wpadł, bo tylko twoje piny pasują w moją wtyczkę w aucie, a chcę żebyś mi sprawdził czy ta temperatura jest dobra, bo udało mi się wejść w te kody ale nie czaje jak tam się poruszać :rolleyes:

ogólnie mam kilka pytań :)

Pucek gdybyś był nowy i chciał wpaśc na zlota żeby tyle spraw sobie wyjaśnić to wiesz co byś usłyszał :naughty:

SPADAJ

:polew:

:decayed::polew: naszczęście tego nie usłyszę bo teraz to ja stawiam :polew:

a jak to jest że niektórzy widzieli Twoje nowe lampki? no tłumacz się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Gregor sam to rozbierales, czy zrobiles fotke u mechaniora :tongue4:

No miron widze, ze ciekawie sie zapowiada twoje autko :) 5tyg mnie nie bylo to fele i grill, teraz 2 tyg i znowu cos :decayed:

Pelex jakos nie wyobrazam sobie ciebie w bmwu, chyba ze bedziesz jezdzic tylko jak spadnie snieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja, uwaga, DZISIAJ BĘDĘ :decayed:

potrzebuje Waszej pomocy, liczę na to że Darek albo Gregor wpadną, bo mam parę pytań, podstawowe to jak się wyciąga wentylator klimy, bo jak się okazało trzeba w nim wymienić szczotki, nastepne to jak lub czy w ogóle idzie wyłaczyć ten samo zapłot świateł bo wkurza mnie to, wolę sam se załączyć :tongue4:

może Vag pomoże?

aaa no i Gregor, najlepiej gdybyś wpadł, bo tylko twoje piny pasują w moją wtyczkę w aucie, a chcę żebyś mi sprawdził czy ta temperatura jest dobra, bo udało mi się wejść w te kody ale nie czaje jak tam się poruszać :rolleyes:

ogólnie mam kilka pytań :)

Pucek gdybyś był nowy i chciał wpaśc na zlota żeby tyle spraw sobie wyjaśnić to wiesz co byś usłyszał :naughty:

SPADAJ

:polew:

:decayed::polew: naszczęście tego nie usłyszę bo teraz to ja stawiam :polew:

a jak to jest że niektórzy widzieli Twoje nowe lampki? no tłumacz się!

niektórzy poprostu są z Knurowa i przypadkiem za mną jechali :tongue4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 10:06_________________________________________________na Ledach z A6 poprzestaje z modami na ten rok - może i na zawsze ( bo narazie nic więcej mi do głowy nie przychodzi ) - i całkiem serio to piszę. Oczywiście poza malowaniem felg na grafit w okresie zimowym - to już było wiadomo zanim felunek kupiłem więc tego nie liczę :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 10:09_________________________________________________Pucek - widział tylko Egon i to zupełnie przypadkowo i przez kilka sekund. No i jako jedyny widział moją furke w ciekawej opcji ( lampy zewnętrzne ledy a tych w klapie wogóle nie było - czarna dziura :decayed: ) wyglądał jak po dzwonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nic nie będziesz rezał bo na przyszły rok zmienisz na inne...a to tylko przez ten kolor :naughty:

ja sobie obiecałem że tez nic w wyglądzie nie zmienie w tym nowym, dopiero na wiosne bedzie niżej i na większych i szerszych alu, ten sezon będzie na 15'' ori audi z oponami dunlop :decayed: wieś że hej ale co tam...powoli zbliża się zima :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Pucek - Darek może dzisiaj wpadnie ale tylko na chwilę , z tego co z nim rano rozmawiałem , też czekam na niego , ma mi homologacje podrzucić i dla znajomego mirona też

Krolu - weź lapka dzisiaj , kabelek od piterry i zorbimy wkońcu logi u mnie

Czester - pojawisz się dzisiaj wkońcu, jakby nie było już po wakcjach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron przyjedź na spota obiecuje że nie będę się smiał z tych wiejskich ledów :polew: :polew: :polew:

Czester ja sie też nie widze w BMW-u ale ta frajda z jazdy :cool1:

i nie trzeba już używać rękawa żeby troszkę bokami polatać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss ja oczywiscie bede :> moge tez na wszelki wypadek lapka wziac.

Pelex co racja to racja, ale w zimie przy normalnej jezdzcie tylni naped jest do d*py. Pamietam sytuacje jak czekalem na wymiane opon w zimie i podjechala nowa BMW 5, wszyscy ja pchali bo jako jedyne auto nie potrafilo wjechac do garazu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to leje? w Rybniku nic się nie dzieje, w Gliwicach też chyba spoko, ogólnie to ma dziś nie padać :wink4:

poradziłem sobie sam z tym wentylatorem, heh komu naprawić? jestem z siebie zadowolony :polew:

to nic, trzeba powoli odpalać T Q i wio pod Arene :naughty:

ps. nie napalajcie się tak jak Guru... :gwizdanie: dzisiaj i w tym roku jeszcze też będę wyśmiewany - najwyższe auto spotów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...