Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz szukać, ale takiego jak na pierwszej stronie nie znajdziesz w AFN. taki występuję tylko w benzynach :gwizdanie: , u Ciebie filtrem paliwa będzie, jak piszesz "ten taki duży główny" pod maską :wink4:

Opublikowano

to pięknie :) dzięki wielkie za potwierdzenie moich domysłów :hi:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

mam zamiar wymienić także filtr paliwa, czy to nie ma różnicy czy np bede miał pełny bak zatankowany czy tylko troche, to bez problemów wymienie, paliwo scieknie tylko z filtra ? prosze odp, ponieważ zabardzo się nie znam na tym

Opublikowano

Kolego nie ma znaczenia czy masz pełny bak paliwa czy sucho, jak odkręcisz filterek i zdejmiesz przwody to paliwo ścieknie tylko i wyłącznie z wężyków, także bierz nowy filtr do ręki i do roboty

Opublikowano

ok dzieki za pomoc, biorę się do roboty ;]

Opublikowano

po wymianie powinien mniej palić wtedy ma swobodny przepsut paliwa

Opublikowano

możesz szukać, ale takiego jak na pierwszej stronie nie znajdziesz w AFN. taki występuję tylko w benzynach :gwizdanie: , u Ciebie filtrem paliwa będzie, jak piszesz "ten taki duży główny" pod maską :wink4:

W AFN to chyba ten filtr?

DSC00001.jpg

DSC00003.jpg

DSC00004.jpg

bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

możesz szukać, ale takiego jak na pierwszej stronie nie znajdziesz w AFN. taki występuję tylko w benzynach :gwizdanie: , u Ciebie filtrem paliwa będzie, jak piszesz "ten taki duży główny" pod maską :wink4:

W AFN to chyba ten filtr?

DSC00001.jpg

DSC00003.jpg

DSC00004.jpg

bez_tytu_u.jpg

naturalnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

możesz szukać, ale takiego jak na pierwszej stronie nie znajdziesz w AFN. taki występuję tylko w benzynach :gwizdanie: , u Ciebie filtrem paliwa będzie, jak piszesz "ten taki duży główny" pod maską :wink4:

W AFN to chyba ten filtr?

DSC00001.jpg

DSC00003.jpg

DSC00004.jpg

bez_tytu_u.jpg

A AHU chyba jest cos podobnego. Filtr juz kupilem i teraz tylko musze przybrac sie do wymiany.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wymiana filtra w benzynie to pikuś :tongue4: tylko koniecznie trzeba mieć piwo :gwizdanie:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a chłopaki odgrzeje znów troche kotlena, chodzi mi nianowiscie o te opaski zaciskowe co sa na wezykach, ze jestem totalnie zielony czym je zdjac i jak?? i jak zalozyc nowe??

Opublikowano

a chłopaki odgrzeje znów troche kotlena, chodzi mi nianowiscie o te opaski zaciskowe co sa na wezykach, ze jestem totalnie zielony czym je zdjac i jak?? i jak zalozyc nowe??

sciskasz je i przesuwsasz na bok

Opublikowano

paluchami normalnie da rade czy kombinerkami?

Opublikowano

Najlepiej zębami.

Opublikowano

mam proteze nie da rady

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam,zająłem się dziś tym filtrem,był starszy niż moje auto normalnie,a benzynka z niego wyleciała taka brudna że szok

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja też dzisiaj jestem po operacji wymiany filtra (metoda z brzeszczotem :decayed: ). Filtr miał wybitą datę produkcji 2001. więc nie najgorzej.

Smoła zamiast benzyny też była :kwasny:

Samochodzik chodzi teraz troszkę żwawiej.

Pozdrawiam

Opublikowano

mój był starszy o kilka miesiecy niz auto, wniosek , na jednym filtrze przejechano ponad 200 tys :kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Pany potrzebuje pomocy:facepalm:

Wymieniłem dziś ten cholerny filterek ale niestety leci mi szczególnie na wężu wejściowym (dolnym) paliwo (mam quattro). Składając to dałem 2 nowe podkładki miedziane - po nabiciu ciśnienia widać że się poci ,po odpaleniu auta kapie paliwo. U góry też się pociło więc postanowiłem założyć stare podkładki (nie wiem z czego są ale napewno nie miedziane) i teraz u góry jakby było dobrze ,niestety na dolnym wejściu jeszcze gorzej niż na nowych podkładkach (tu była tylko jedna ,nie wiem czemu nie dwie). Z powrotem założyłem miedziane podkładki czyszcząc to oczko na końcu węża drobnym papierem ściernym ,ale teraz to już masakra jest ,ciurkiem leci jak odpale auto.

Powiedzcie co mam zrobić żeby nie ciekło? Czym uszczelnić? Możliwe żeby pociło się też na tej końcówce przewodu który wchodzi w "oczko"?

Ręce mi opadają ,taka prosta czynność a tyle problemu z tym mam :kwasny:

Opublikowano

u mnie tez cieklo, skladalem na starych podkladkach, troche mocniej dokrecilem i przestalo, dowal troche niutonometra przy dokrecaniu i powinno przestac, tylko nie ulam nic :) z wyczuciem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.