Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:
Po udanej przygodzie z B5 przyszedł czas na zmiany. Z góry nastawiony byłem na A3, koniecznie z silnikiem ASZ, szukanie zajęło mi aż dwa dni :grin: A teraz kilka istotnych faktów:

AUDI A3 8L
Rok produkcji: 2001
Silnik: ASZ
Kolor: srebrny
Przebieg: 182000 (w tej chwili już prawie 220000)
Auto można powiedzieć bezwypadkowe, bo miało jakąś małą przygodę z przodu, ale pozostał nawet ori zderzak, więc nie było źle :wink: Wszędzie ori lakier, oprócz maski.

Wyposażenie:
-ABS
-ESP
-Klimatronik
-4 poduchy
-Kubełki podgrzewane + elektryczne lędźwie
-2din
-Tempomat
-Elektryczne, podgrzewane lusterka
-Elektryczne szyby
-Ori zenek ze spryskami
-Kiera 3-ramienna
-Wspomaganie
-Regulowana kiera
-"1/2FIS" (pokazuje tylko temperaturę i otwieranie drzwi - ponoć wystarczy dołożyć manetkę)
-Centralny z pilota
-Halogeny
-Immobiliser

To by było chyba na tyle. Auto po wymianie oleju i rozrządu także to mam z głowy. A teraz najważniejsze.

PLANY:
-gwint DONE
-felgi 18" DONE
-program DONE by Spanky 172@384 --> 195@4xx --> 220@470 :decayed:
-bix + malowanie na czarno DONE
-pakiet s3 DONE
-kat out, przelot DONE
-żółte halo DONE
-poprawa nagłośnienia DONE
-większe turbo + fmic DONE
-ledy do oświetlenia rejestracji DONE
-wzmocnienie sprzęgła DONE
-stacja multimedialna 2din DONE

-oklejenie auta DONE
-airride :grin:

To by było chyba na tyle. Z racji dupiatej pogody i upieprzonego auta, które cały czas kręci kilometry, dodaję na razie fotki z ogłoszenia:

54073091_1_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_2_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_3_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_4_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_5_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_6_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_7_644x461_audi_a3_19tdi_131km_654073091_8_644x461_audi_a3_19tdi_131km_6

TAK BYŁO:
2013_03_30_15_01_17.jpg2013_03_30_17_02.jpg2013_03_30_17_01_05.jpg2013_03_30_16_38_18.jpg2013_03_30_15_04_09.jpg

A TAK JEST:
2013_11_01_15_35_09.jpg2013_11_01_15_35_30.jpg2013_11_01_15_35_58.jpg2013_11_01_15_36_09.jpg2013_11_01_15_36_51.jpg

I WYKRESIK (po samym programie):
Audi_A3_1_9_TDI_ASZ_Piotr_Duda_OOL_8_C76

BYŁO:
2014_03_22_11_51_34.jpg2014_03_22_13_08_36.jpg2014_03_22_13_09_21.jpg2014_03_22_13_09_34.jpg2014_03_22_13_11_51.jpg2014_03_22_13_12_28.jpg2014_03_22_13_12_35.jpg2014_03_22_13_12_42.jpg2014_03_22_13_12_50.jpg2014_03_22_13_13_18.jpg

TAK TEŻ BYŁO:
7597ca1d3d88e5cd.jpgDSC0247.jpgDSC0248.jpgjud4r7.jpg

OBECNIE, 220km/470nm:



IMG_4150.jpg


IMG_4154.jpg


IMG_4156.jpg


Bez_tytu_u1111.jpg

Edytowane przez Duds

Opublikowano

wygląda ładnie.. ale ja bym nie zmienił A4 na A3. :decayed:

Opublikowano

Przedliftowe a4 na poliftowe a3 jak najbardziej:naughty:

Bardzo przyjemne auto a po programie łyka nawet mocniejsze auta z racji mniejszej masy.

Prost

Opublikowano
  • Autor
Przedliftowe a4 na poliftowe a3 jak najbardziej:naughty:

Bardzo przyjemne auto a po programie łyka nawet mocniejsze auta z racji mniejszej masy.

Prost

:kox:

Koncepcję mam taką mniej więcej:

pokorekciee_cop1y_copy.jpg

pokorekciee_copy.jpg

Bardziej przemawiają do mnie RSy, ale tylko raz widziałem i się spóźniłem.. A były za 850 zł:doh:

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 18:24 ----------

Dzisiejszy mod :naughty::naughty: Był jeszcze zapas, ale ze względu na turbo jest "tylko" tyle :wink: Spanky :notworthy::notworthy:

Audi_A3_1_9_TDI_ASZ_Piotr_Duda_OOL_8_C76.jpg

Opublikowano

no ładnie 35km wiecej:naughty:

Opublikowano

Jak chcesz zagrać A4 TDI na nosie to musisz iść dalej w moc i Nm. Samymi felgami owszem można upiększyć każde auto ale musisz sobie wyznaczyć granice. Ja przejmuję się A4 z wyglądu więc tylko i wyłącznie Golfem IV zrobię wszystko by z niego wykrzesać 200 KM i trochę poszybować w "marzenia" he he. W TDI na pompie wtryskowej to już jest co pokazać więc A4 na pompie rotacyjnej już mi nie fiknie, podobnie jak i ja nie pokażę nic konstruktywnego dla Ibizy czy też Polo z tym silnikiem - masa auta robi swoje.

Opublikowano

Nie jest źle:naughty:

Chyba akurat dzwoniłem jak byłeś na strojeniu:whistling:

Opublikowano

no ładne kreski wyszły :decayed:

Opublikowano

Fajna A3

Taka mała skoczna na pewno też będzie :wink:

Opublikowano

Fajna fura, co do modów wrzucasz fmic, gtb i jest zabawa, wtryski masz już AL jak to bywa w ASZ :naughty: . .

Opublikowano
  • Autor
Fajna fura, co do modów wrzucasz fmic, gtb i jest zabawa, wtryski masz już AL jak to bywa w ASZ :naughty: . .

taki jest zamiar na przyszły sezon :naughty:

Opublikowano

Zmień obrazek w podpisie jak już zdradziłeś a4.... :decayed:

Widziałem, siedziałem, nawet chwile jechałem w tym a3 i przyznam, że spoko wóz :whistling: Środek taki okrąglutki ale nowsze więc co się dziwić :P Oby śmigało jak najdłużej i jak najlepiej, bo zrobię swojego boćka i musi się to Twoje jakoś prezentować żeby nie było wstydu na zlot pojechać we 2 :banan:

Opublikowano

git ale przedni zderzak jest z przed lifta :decayed:

Opublikowano
  • Autor
git ale przedni zderzak jest z przed lifta :decayed:

Nie tyle zderzak co grill, była lekka kraksa, tak jak pisałem w pierwszym poście, ale zderzak się uchował, dokładka lekko nadpęknięta :wink: W przedliftowym zderzaku nie ma halo :decayed:

Opublikowano

ale kratki można wsadzić z polifta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wątpię żeby ktoś wymieniał zderzak na taki ze spryskami i do tego działającymi :wink: Nieważne, w każdym razie ten zderzak na pewno był malowany, bo jedyne co było malowane to właśnie maska i zderzak :wink:

BTW Przebieg też mam ori, Spanky mi ostatnio sprawdził :decayed: Zaskoczony jestem :banan:

Opublikowano

Już Ci tłumaczę... spryski w polifcie są schowane w zderzak... a w przed lifcie wystają jak u Ciebie....

Modzić i zapierdzielać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem czy jest tak samo jak w a4, ale się nie kłócę, bo jeszcze nie jestem w temacie :wink: Doczytam sobie :wink:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Już obczaiłem na allegro. Wszystko jest jak być powinno :thumbup1: Początek produkcji miały taki jak ja mam bez halo, ale z halo również, a potem już w zderzaku, ale głównie widzę, że rok 2003 :wink: Znalazłem kilka przykładów, więc wątpię, że jest inaczej :decayed::decayed:

Oferta - Audi A3 - Sprzedam jedyne takie na allegro i otomoto Audi A3 1.9 TDI z 2002 roku czarny metalic Silnik najlepszy z możliwych 1.9 TDI 131km wsp

Oferta - Audi A3 - WITAM,AUTO JEST Z NIEMIEC OD 1 WLASCICIELA Z KPL KLUCZY(4) ORAZ KSIAZKI SERWISOWEJ PROWADZONEJ DO SAMEGO KONCA!!!SILNIK DIESLA 130 KM K

Oferta - Audi A3 - PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST PIĘKNA AUDI A3,Z SILNIKIEM 1.9TDI O MOCY 131kM 6BIEGÓW,ROK PRODUKCJI 11.2001r.,MODEL 2002R.,AUTO SPROWADZ

Oferta - Audi A3 - Witam ! Mam do zaoferowania Audi A3 (2001 r.) z silnikiem 1.9 TDI o mocy 130 KM. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wiz

CZARNE AUDI A3 TDi LIFT 130KM / XENON / BOSE / TOP (3001859932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jaka szkoda, że nie trafiło się czarne... :slina:

Opublikowano

Gdzie kolega program robił?

Opublikowano
  • Autor

U Spankiego :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.