Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie bedzie też MAMów

ufffff jak dobrze :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Avusy to tylko te co kupił Topor :wink4:, te w 17 nie robią wg mnie takiej roboty :gwizdanie:, ASA dobra fela, i pasowała by do szaraka :kox:

Opublikowano

Kowi co to za nazwa tematu? :polew:

Opublikowano

powinno być tak

Mój szarak bez bajerów jak ma Somes :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

powinno być tak

Mój szarak bez bajerów jak ma Somes :polew: :polew: :polew:

ooo to by było dobre :kox:

taka reklama od razu :decayed:

Opublikowano

Dobra koniec żartów, Kowi co Ty w szaraka nie wierzysz 18" i założysz glebkę i będzie kox :kox:

Opublikowano

19 pany 19......

jak już się chce 18 to czemu nie kupić tej 19ki

Opublikowano
  • Autor

Jak Avusy to tylko te co kupił Topor :wink4:, te w 17 nie robią wg mnie takiej roboty :gwizdanie:, ASA dobra fela, i pasowała by do szaraka :kox:

kwestia na co trafie :decayed:

Kowi co to za nazwa tematu? :polew:

Dobra jest kazdy sie chwali a ja nie mam czym :kox:

:dziura:

powinno być tak

Mój szarak bez bajerów jak ma Somes :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: bez reklam :gwizdanie:

Dobra koniec żartów, Kowi co Ty w szaraka nie wierzysz 18" i założysz glebkę i będzie kox :kox:

Narazie rozglądam sie w terenie za czyms fajnym w 17-18 cali :slina:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________

19 pany 19......

jak już się chce 18 to czemu nie kupić tej 19ki

19 dla szaraka nie będą odpowiednie :gwizdanie: chce sie bezstresowo rozpędzać, jak bym miał jakieś 1,8T po mechanice to i bym 19 założył ale w dizlu to nie potrzebne :wink4:

Opublikowano

Załóż 17 cali do tego zawieszenia będzie w sam raz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Załóż 17 cali do tego zawieszenia będzie w sam raz :wink4:

Też mi sie tak wydaje, ale zobaczymy co znajde w terenie czasem mają fajne promocje miejscowi graciarze :kox:

Dzisiaj poczułem że musze wymienic juz tyle spręzyny, z załadowanym tyłem przy 140 złapałem jakiś efekt jak na w kutrze rybackim góra/dół, pierwsze wrazenie myślałem że znowu problem z przepływomierzem no ale to jest ewidenta wina zawiechy :wallbash:

Opublikowano
19 założył ale w dizlu to nie potrzebne

:naughty: e tam... ja swojego będę ganiał na takich

Opublikowano

kowi...:D dołacz do grona najlepszych;D -Avus 17-18:D

Opublikowano

18" tak, 17" :no:, po prostu nie robią już szału te kółka, a w 18" :slina: rarytasik

Opublikowano

wiem gdzie takie są na handel :naughty: 18.... jeszcze są na a8 założone jak widziałem dziś angliku

Opublikowano
  • Autor

kowi...:D dołacz do grona najlepszych;D -Avus 17-18:D

No narazie znlazałem tylko czarne :disgust: ale jeszcze mam pare miejsc w których nie pytałem :naughty:

wiem gdzie takie są na handel :naughty: 18.... jeszcze są na a8 założone jak widziałem dziś angliku

Wolał bym coś dorwać na miejscu, namacalnie czy miła w dotyku :decayed:

Opublikowano

spoko ja je i tak raczej kupię bo cena jest śmieszna

Opublikowano

aju daj info na pw

Opublikowano
  • Autor

http://img257.imageshack.us/i/foto043.jpg/

Audika sławka na Avusach z S8 18"

Ja juz znam ten wzorek dobrze, u mnie po Riczmond lata S4 na 18kach własnie takich :decayed:

Opublikowano

kombinuj kombinuj:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.