Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spoko pany kukuryny już zauwazyły zmiany :naughty: szyby jeśli pójdą to wszytkie ale na ścieme 45% gdzieś a te wszystkie niedociagniecia co Rafalekx wymienił sie zrobi... z czasem :kox:

Upgrade softu będzie tylko musze sie tam ugadać :evil: :evil:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak przyciemnisz szyby to Cię będę lał :sick3:

Opublikowano
  • Autor

jak przyciemnisz szyby to Cię będę lał :sick3:

:evil:

Dobra zostawie tak jak jest :wink4: 400zł to jednak dobra kwota do pompki o której juz myśle :decayed: albo nawet na suba mozna by ją strawić, bo seria audio już sie zamęczyła po wymianie radia harmonia.gif

Jak juz odświezyłes mi wątek to wrzuce fotke przejsciową bez kratki w zderzaku :decayed:

fmic12.jpg

Która nikomu sie nie podobała i z powrotem załozyłem kratke :naughty: ale mam wrażenie że fajniej jeżdził z odkrytym coolerem :przebiegly:

Opublikowano
ale mam wrażenie że fajniej jeżdził z odkrytym coolerem

dobrze że napisałeś wrażenie :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobimy kiedyś z kumplem testa z odkrytym i z kratka jak temperatura bedzie wygladać :good:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:41_________________________________________________Zrobiłem małą sesje jak aktualnie przezentuje sie autko :kox:

dscn8797abkj.th.jpgdscn8794ab.th.jpgdscn8793e.th.jpgdscn8792edf.th.jpgdscn8791r.th.jpg

dscn8790jj.th.jpgdscn8788bac.th.jpgdscn8785ab.th.jpgdscn8781b.th.jpg

dscn8780ab.th.jpgdscn8779t.th.jpgdscn8777bca.th.jpgdscn878m99k9n9.th.jpg

46793942.jpg

Niebawem bedzie malowanie :gwizdanie:

Opublikowano

Zrobimy kiedyś z kumplem testa z odkrytym i z kratka jak temperatura bedzie wygladać :good:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 18:41_________________________________________________Zrobiłem małą sesje jak aktualnie przezentuje sie autko :kox:

dscn8797abkj.th.jpgdscn8794ab.th.jpgdscn8793e.th.jpgdscn8792edf.th.jpgdscn8791r.th.jpg

dscn8790jj.th.jpgdscn8788bac.th.jpgdscn8785ab.th.jpgdscn8781b.th.jpg

dscn8780ab.th.jpgdscn8779t.th.jpgdscn8777bca.th.jpgdscn878m99k9n9.th.jpg

46793942.jpg

Niebawem bedzie malowanie :gwizdanie:

avus to je avus :good:

tylko wyklep te blachudre w koncu i skoncz zarty z tym hakiem :decayed::naughty::good: :>

Opublikowano

no ładnie , ładnie :good: , fajny szarak :good:

Opublikowano

Ale paskudny paździoch :decayed:

Masz racje mrogalik avus to je avus :kox: Tylko ten jego jakiś bidny i się chowa trochę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
avus to je avus :good:

tylko wyklep te blachudre w koncu i skoncz zarty z tym hakiem :decayed::naughty::good: :>

Hak niestety zostanie, blachure zamierzam teraz na dniach ogarnac z paroma poprawkami lakierniczymi i pare elementów bedzie w kolorze, moze nieco inaczej niz mogło by sie wydawać, narazie nad VT pracuje :tongue4:

Którąś fotke trzeba będzie dac do konkursu na czerwiec :decayed:

Opublikowano

dscn8788bac.th.jpg

:good:

BTW nieźle się teraz prezentuje, brakowało mu tej felgi :naughty:

coś Ty znowu ponawymyślał z tym malowaniem?

Opublikowano

dscn8788bac.th.jpg

:good:

BTW nieźle się teraz prezentuje, brakowało mu tej felgi :naughty:

coś Ty znowu ponawymyślał z tym malowaniem?

też miałem pisać że ta fotka będzie kox :gwizdanie:

Kowi tył siedzi elegancko, ale przód wyje przy nim za***iście :decayed:, ja bym dał przód do gleby jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

Jakie widoki, ładnie ładnie szkoda ze nie ma z przodu zderzaka od S4 :slina:

Opublikowano

Avus to je Avus:D

Kowi... ostatnia fota pro... ja ja widzw w kalendarzu...

tak btw... AVG czy AFN??

Opublikowano

Kowi... ostatnia fota pro... ja ja widzw w kalendarzu...

dokładnie , mam nadzieję , że masz w dobrej rozdzielczości :cool1: , bo jest dobra :good:
Opublikowano
  • Autor

Też nad tą fotką myślałem, albo nad kadrem z panoramy :mysli:

coś Ty znowu ponawymyślał z tym malowaniem?

A zrobie mały myk z tylna dokładką :gwizdanie:

Narazie nic nie mówie, jeśli zrobie to sie pochwale napewno, w piatek pojade sie dopytać o koszty :decayed:

Kowi tył siedzi elegancko, ale przód wyje przy nim za***iście :decayed:, ja bym dał przód do gleby jeszcze :gwizdanie:

No tył mi sie podoba nie idzie ręki wsadzic :decayed: ale z przodu tak bym w sumie nie chciał, dzisiaj nie dałem rady wjechać na taka wypasna łąke :wallbash: a fota by wymiotła z butów coś czuje :naughty:

z glebą to raczej tak zostanie jak jest z tyłu musze cos twardszego załozyć, bo narazie mam wersje coupe nikogo nie woże z tyłu :gwizdanie:

Avus to je Avus:D

Kowi... ostatnia fota pro... ja ja widzw w kalendarzu...

tak btw... AVG czy AFN??

to je AFN :disgust:

Jakie widoki, ładnie ładnie szkoda ze nie ma z przodu zderzaka od S4 :slina:

Niestać mnie na zderzak od S4 :no: zresztą sam zderzak z przodu a reszta od A4 to nie dla mnie :wink4: seryjny poliftowy ma ładniejsze spryski niz ten S4 :decayed: jak juz bym cos myślał to mozę o RS ale szkoda kasy, wole sobie pompe wtryskową kupić i objeżdżać "sportowe fury" :polew: :polew:

Kowi... ostatnia fota pro... ja ja widzw w kalendarzu...

dokładnie , mam nadzieję , że masz w dobrej rozdzielczości :cool1: , bo jest dobra :good:

Każdą fotke mam w rozdzielczosci 8mpx po obróbce :good:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 22:30_________________________________________________A to mój VT :decayed:

usa2k.jpg

Jak widać :naughty:

1. klapa USA

2. Lampy LED in PRO ostatnio na forum sie pokazały :wink4: w sumie nie sa brzydkie :gwizdanie:

3. Brak wycieraczki

4. Bardziej zaznaczony ori dyfuzor w zderzaku poliftowym :decayed:

5. 2x dwururka :evil: juz nie ma

Opublikowano

:kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 23:32_________________________________________________jakbys dorwał taka klape to byłby total kozak;p

ale wiem ze AJU na taka zawiziecie poluje;p

Opublikowano

tyle ze klapa od USa tak nie wygląda, i trzebabyłoby robić rzeźbę :gwizdanie:

Opublikowano

owszem, tak czy siak, usa w Avancie jest pzrekozak;) :evil:

Opublikowano

mi się z tą ori klapą nie widzi :gwizdanie:, ale jakby podrezał tak jak na tym VT :slina:

Opublikowano
  • Autor

tyle ze klapa od USa tak nie wygląda, i trzebabyłoby robić rzeźbę :gwizdanie:

audi600.jpg

Mysle że lepiej wyglada jak nie ma tych widocznych krawędzi trzeba by zaszpachlować :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.