Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

urrrwaaaa IVE daj mu bana :wallbash:

Dobra sprzedam Ci ten hak :decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

urrrwaaaa IVE daj mu bana :wallbash:

Dobra sprzedam Ci ten hak :decayed:

no w koncu :notworthy::jerk::radocha::seksiasty:

Opublikowano

e tam, duże ryzyko. ludzie mają licznikowe 180kkm a nie wiedzą, że mają tak naprawdę 400kkm i jeźdżą ;)

kowi, ładne zdjęcia ci wychodzą ;) choć na tej ostatniej fotce samochód mógłbybyć bardziej na boku ;) czy robisz fotki?

tył chyba mógłby jeszcze wyżej stać :gwizdanie:

dodałem cię do znajomych na imageschack :kox:

Opublikowano
  • Autor

e tam, duże ryzyko. ludzie mają licznikowe 180kkm a nie wiedzą, że mają tak naprawdę 400kkm i jeźdżą ;)

kowi, ładne zdjęcia ci wychodzą ;) choć na tej ostatniej fotce samochód mógłbybyć bardziej na boku ;) czy robisz fotki?

tył chyba mógłby jeszcze wyżej stać :gwizdanie:

dodałem cię do znajomych na imageschack :kox:

Fotki robie zwykłym kompaktem Nikona 8mpx idą w obróbke HDR pózniej mixuje z ori fotką w PS i bawie sie kolorystyką/kontrastem.krzywymi itp :decayed:

Ostatnie fotki nie są jeszcze z podniesionym tyłem :gwizdanie: obecnie autko stoi równo ze szczelina na dwa palce :decayed: nie to co wczesniej ze nie szło ręki wsadzić :gwizdanie:

obecna koza

glebac.jpg

A to imageshack to teraz jakis portal społecznosciowy :shocked:

Opublikowano

kurcze, ja chcę znowu aparat fotograficzny ;(

a też nie wiedziałem, że można dodawać do znajomych ale patrzę, pisze "add friends" no to klik :decayed:

Opublikowano

piękny masz ten hak :gwizdanie:

Opublikowano

piękny masz ten hak :gwizdanie:

a chlapacze to co nie są ładne :naughty:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z racji ze ostatnimi czasy napadł Lublinek na mojego szaraka musiałem wymienić zderzak przedni, miał być początkowo od RS4 ale stwierdziłem że za tą kase inne ważniejsze rzeczy ogarne :gwizdanie: wiec kupiłem taki sam kompletny poliftowy

Auto po rozboju w biały dzień wyglądało tak

20100719779.jpg

20100719782.jpg

20100720785.jpg

20100719784.jpg

W miedzy czasie naprawiłem zderzak(jest na sprzedaż)

20100721793.jpg

Dzisiaj odebrałem auto od lakiernika, poamlowany zderzak z dokładką i progi :kox:

54671176.jpg

97156913.jpg

22032354.jpg

Póżniej wkleje normalne fotki dla zainteresowanych jak to wyglada po malowaniu

Dla lubiących moje chlapacze informuje mam komplet na sprzedaż, Mrogal bedzie zadowolony :polew: :polew:

Czekam na odszkodowanie i robimy pompke i audio :decayed:

Opublikowano

Jeszcze tylko hak :kox: I naklejka klubowa na klapie kapkie niżej mogłaby pójść :wink4:

Opublikowano

no nareszcie :decayed: a zdjęcia to rzeczywiście dupowate :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Przez pare dni wyglądał tak :decayed:

20100805816.jpg

Jeszcze jedna fotka pogladowa jak to sie prezenci z progami w kolorze

20100807823.jpg

Opublikowano

Czego ten tył Ci tak ujowo względem przodu stoi :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Czego ten tył Ci tak ujowo względem przodu stoi :confused4:

przód eibach tył betatec, ale prawde mówiac na zywo jak byś obczaił to on stoi równo(szpara na dwa palce), nie ma tragedii, ale zawiechy narazie nie ruszam, dla mnie jest ok :wink4:

taki dziwny efekt jest na zdjeciu bo z tyłu koło jest bardziej wsunięte do srodka trza by dystansem podratować :gwizdanie:

schowek01p.jpg

Opublikowano

ale mimo wszystko tył siedzi... jak dla mnie to ładnie wygląda jakby przód był tak jak tył a tył jak przód :wink4:

Opublikowano

ale mimo wszystko tył siedzi... jak dla mnie to ładnie wygląda jakby przód był tak jak tył a tył jak przód :wink4:

zdecydowanie lepiej :kox: :kox:

20100807823.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale mimo wszystko tył siedzi... jak dla mnie to ładnie wygląda jakby przód był tak jak tył a tył jak przód :wink4:

zdecydowanie lepiej :kox: :kox:

20100807823.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mimo wszystko tył siedzi... jak dla mnie to ładnie wygląda jakby przód był tak jak tył a tył jak przód :wink4:

zdecydowanie lepiej :kox: :kox:

20100807823.jpg

widzisz kowi, wystarczy, że będziesz robił zdjęcia prawej strony :polew:

Opublikowano

gleba glebą... ale chyba lakiernik sie nie popisal dobraniem lakieru.. :embarrassed:

Opublikowano

no proszę już w pełni zdrowa :good:

Opublikowano

no ladnie auto wyglada... cos Ci cieknie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.