Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie jedna z przyczyn dla której dłubie tego parcha :decayed: bo oski bym nie dłubał :tongue4:

Bo słabsze ośki Cię objeżdżają :polew: I nie ma sensu ich jeszcze bardziej wzmacniać :naughty: A Ty ładujesz masę kasy i dalej nie jedziesz :decayed::tongue4:

poczekaj :kox: niebawem sie zaskoczysz jak cie silnik przeskoczy :polew: :polew:

Cały rok przetłukłem sie jedną wielk awaria ąna sofcie który mam nadzieje wypluje te 15X km(idzie równo z 2,5 oską) przed finalna korektą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poczekaj :kox: niebawem sie zaskoczysz jak cie silnik przeskoczy :polew: :polew:

:mysli: ale że jak? że niby jak przeskoczy? o co Ci cho? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj :kox: niebawem sie zaskoczysz jak cie silnik przeskoczy :polew: :polew:

:mysli: ale że jak? że niby jak przeskoczy? o co Ci cho? :mysli:

:decayed: no wyprzedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: no wyprzedzi

:decayed: impossible :rolleyes:

karwa odepne mu dyfer i wyprzedzi :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:49_________________________________________________Wygrzebałem dzisiaj pare gratów pod tylną elektryke :decayed:

12rczki.jpg

Sa też boczki

5boczkitylne.jpg

jeszcze tylko silniczki i wiązka, bo moduł komfortu chyba jest taki sam :mysli:

Czekaja ciagle końcówki, ale musze porzadek zrobić w wydechu bo narazie ma drgania wiec nie ma sensu montować końcówek bo bedą dzwonić

10kocwki.th.jpg

Mam też dylemat nad głosnikami 16kami, mam 2 szt ori z tylnych drzwi i nie wiem czy sprzedawać czy podłączyc to do siebie na przód :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: no wyprzedzi

:decayed: impossible :rolleyes:

karwa odepne mu dyfer i wyprzedzi :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:49_________________________________________________Wygrzebałem dzisiaj pare gratów pod tylną elektryke :decayed:

12rczki.jpg

Sa też boczki

5boczkitylne.jpg

jeszcze tylko silniczki i wiązka, bo moduł komfortu chyba jest taki sam :mysli:

Czekaja ciagle końcówki, ale musze porzadek zrobić w wydechu bo narazie ma drgania wiec nie ma sensu montować końcówek bo bedą dzwonić

10kocwki.th.jpg

Mam też dylemat nad głosnikami 16kami, mam 2 szt ori z tylnych drzwi i nie wiem czy sprzedawać czy podłączyc to do siebie na przód :mysli:

reżasz dziada ładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżasz dziada ładnie :decayed:

A wpadłem dzisiaj do garażu troche posprzątać, i tak wygrzebałem troche gratów, a ze mam pod elektryke większosc to czemu nie spróbować :naughty: miałem na wstępie to sprzedac, no ale szkoda :decayed:

teraz zastanawiaja mnie te głosniki czy ładowac je na przód czy do żyda :gwizdanie:

W tygodniu odwiedze tapicera ile by chciał za wgrzanie boczków skórzanych(też gdzieś tam leżą, juz sie przewijały w tym wątku) i moze dospawanie jakiś mocowań pod te głosniki, jak zaczne juz działac pod wzgledem audio to i tak te wylecą, wiec póki co bedzie grała muza z tapicerką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi daj linka do tych końcówek, to te co ma armi tak? on już wstawiał link ale się gdzieś zapodział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi daj linka do tych końcówek, to te co ma armi tak? on już wstawiał link ale się gdzieś zapodział

takie braliśmy

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1273941267.html

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moduł komfortu chyba jest taki sam

chyba nie, często na szrotach i allegro opisują "pod 4x el. szyby / lub / pod dwie el. szyby"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moduł komfortu chyba jest taki sam

chyba nie, często na szrotach i allegro opisują "pod 4x el. szyby / lub / pod dwie el. szyby"

Nie moge nawet znaleść takiego modułu do B5 :gwizdanie: cos mi sie wydaje że to wszysstko zalezne bedzie od przeszczepu wiązki elektrycznej z werjsi pod 4 szyby[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:38_________________________________________________Elektryka tylnych drzwi zamówiona :wink4: w następnym tygodniu pewnie do mnie dotrze paczuszka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moduł komfortu chyba jest taki sam

chyba nie, często na szrotach i allegro opisują "pod 4x el. szyby / lub / pod dwie el. szyby"

Nie moge nawet znaleść takiego modułu do B5 :gwizdanie: cos mi sie wydaje że to wszysstko zalezne bedzie od przeszczepu wiązki elektrycznej z werjsi pod 4 szyby[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:38_________________________________________________Elektryka tylnych drzwi zamówiona :wink4: w następnym tygodniu pewnie do mnie dotrze paczuszka :naughty:

4

No to rób wątek do Warsztatu, bo ja bede pewnie następny z elektryką szyb :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka jak ten końcówki wyglądają na a4? Najlepiej podwójnie i prosto jak w AEB ;)

Zobacz na auto Armisteada i Kanała :wink4:

No to rób wątek do Warsztatu, bo ja bede pewnie następny z elektryką szyb :wink4:

Coś sie zdziała, narazie mam swój wątek dla pytań co i jak :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118129.0

Noi przyszły oleje od dzika :gwizdanie:

oleje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne graty pod tylna elektryke

wizki.jpg

81623664.jpg

Parktronic zreaktywowany dzieki koledze Darkman :notworthy:

Olej i filtry zmieniłem przy pięknym przebiegu 318tys :good:

Samochód w pełni przygotowany na zime póki co na letnich jeszcze :wink4: koła zimowe wejda jak sypnie pierwszym śniegiem :gwizdanie:

Co myślicie o ciemnych szybach :mysli:

fotka.jpg

tak powinien wygladać z nadejsciem wiosny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na wszystkich szybach to jestem ZA :good: Jak tylko na tyle to niestety auto będzie mieć syndrom Corsy przedstawiciela :decayed::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na wszystkich szybach to jestem ZA :good: Jak tylko na tyle to niestety auto będzie mieć syndrom Corsy przedstawiciela :decayed::sick3:

nie nie zadnych półśrodków, albo wszystko albo nic rzecz jasna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na wszystkich szybach to jestem ZA :good: Jak tylko na tyle to niestety auto będzie mieć syndrom Corsy przedstawiciela :decayed::sick3:

już nie przesadzaj :wink4: mi tam się podoba, sam mam ścieme tylko na tyle i uważam, że do avanta to akurat pasuje ale do sedana już nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...