Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

107 + KW, normalnie ta osłona w tym sklepie wychodzi :evil:

Czyli jedną potrzebuje :wink4:

slepy podziel się z Kowim namiarami na PW :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko dorwe ja u siebie w sklepie, koleszka jest powiązany z Intercarsem wiec nie bedzie problemów, nawet z importem z ASO w ostateczności :evil: tylko pierw musze mandat zapałcic zaległy :wallbash: a było by juzna osłone

oznaczenia mam odkad w ogóle temat osłon pojawił sie na forum :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________Dzisiaj wyrezałem niskobudżetowy projekt ramki do radia :naughty:

ramkann.jpg

podziękowania dla Arre za załatwienie materiału :notworthy:

Z rana przymierze to do auta, jeszcze zostało mi zaokrąglić rogi i powinna być niezła ramka radiowa :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 01:33_________________________________________________Jakieś tam styczniowe fotki

55527454.jpg

95286552.jpg

16493581.jpg

85914340.jpg

Noi mała zapowiedź :gwizdanie:

kadrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bixy ? :facepalm::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cycku sa juz sa :thumbup: :oklaski: :dance::banan::banan2::buhaha:

jeszcze nie ma, narazie są na teście szczelnosci :naughty: do mnie na poniedziałek moze dojadą :kox: a tym czasem ide przymierzyć ramke, jeszcze panel radia częściowo pójdzie w czarny macik i powinno być elegancko :evil:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:06_________________________________________________Ramka zrobiona :decayed:

Gdyby nie to że mam otwierany panel to by mozna było idealnie dociąć i zlicowac radio z płaszczyną, ale u mnie niestety przy tej opcji panel niechce sie juz otowrzyć

radio1a.jpg

Więc musiałem je z powrotem wysunąć

radio2a.jpg

Jak bym miał wiecej tego materiału to bym wyciął sobie całą ramke konsoli :kox:

Teraz tylko pomalować srebrne elementy radia i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ale nie pasuje to radio :no:

cos ciemnego bys musial miec.. :decayed:

Dzisiaj na noc umaluje mende w mat :gwizdanie: będzie choć troche pasować, wazne że podświetlenie w nocy jest pasujące :good:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________porwnaniex.jpg

i jak wam sie widzi metamorfoza konsoli :naughty: po lewej stan obecny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że są takie szczeliny trochę ale poza tym :good: Nie myślałeś żeby upchać tam jakoś ramkę radia tą ozdobną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas to nie szczeliny tylko panel pomalowany na czarno i taki efekt robi, w rzeczywistosci szczeliny są małe nie rzucajace sie w oczy przy normalnym swietle, tutaj lampa błyskowa zrobiła swoje :thumbdown:

Gdyby nie to że radio ma panel otwierany to bym dociał na styk tą ramke :wink4:

panelradia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas to nie szczeliny tylko panel pomalowany na czarno i taki efekt robi, w rzeczywistosci szczeliny są małe nie rzucajace sie w oczy przy normalnym swietle, tutaj lampa błyskowa zrobiła swoje :thumbdown:

Gdyby nie to że radio ma panel otwierany to bym dociał na styk tą ramke :wink4:

panelradia.jpg

Na zdjęciu wygląda na mega szczelinę :decayed: Jeśli nie ma szczeliny to jest :kox: Też mam otwierany panel. Ale podoba mi się z tymi boczkami po boku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

Ej no nie mówcie :gwizdanie: teraz wszystko jest czarne, plexa kolorem dobrana do reszty, tylko tutaj lampa pokazuje wszystkie wady :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknij ramkę radia też na czarno i wróć do poprzedniej opcji. Myślę że będzie lepiej niż z tą plexą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaem.jpg

Panowie ale to co zaznaczyłem to nie jest szpara ;( to krawędź radia

Raczej juz nie wróce do poprzedniej ramki tam w rzeczywistości to dopiero były szczeliny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent fajny ale wizualnie radio pasuje tu jak piącha do nosa :przebiegly:

no wiem własnie gdyby było płaskie :rolleyes: no ale jest jakie jest i pewnie nie prędko wyleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło całkiem nieźle, tylko radio daj w czerń i będzie elegancko :good:

Nie mam w ogóle pojęcia kto wpada na pomysł aby robić takie odpustowe srebrne radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło całkiem nieźle, tylko radio daj w czerń i będzie elegancko :good:

Nie mam w ogóle pojęcia kto wpada na pomysł aby robić takie odpustowe srebrne radia...

zostawiłem tylko przyciski srebrne w panelu wszystko co było srebrne jest teraz czarne :rolleyes: ale zeby efekt był idealny z tą ramka musiałbym założyc jakieś radio bez uchylnego panelu, bo przy tym musze zostawic minimalne szparki, albo wysunac bardziej radio, bo inaczej panel nie bedzie sie otwierał :gwizdanie:

Wiec zostaje tak jak jest, teraz czekam na lampy i odpowiednie żarówki :kox: i jakaś sensowna sesja poleci :evil:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 16:33_________________________________________________była wolna gotówka to i wpadło takie coś :kox:

20110129047.jpg

Noi pewne problemy po odbiorze :gwizdanie:

20110129044.jpg

Rafalekx mnie na mówił "daj mu daj mu" :polew: :polew: a na krzyżówce lód :wallbash:

całe szczęście nic mu nie urwałem, nawet osłony z alegro zachowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...