Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

107 + KW, normalnie ta osłona w tym sklepie wychodzi :evil:

Czyli jedną potrzebuje :wink4:

slepy podziel się z Kowim namiarami na PW :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spoko dorwe ja u siebie w sklepie, koleszka jest powiązany z Intercarsem wiec nie bedzie problemów, nawet z importem z ASO w ostateczności :evil: tylko pierw musze mandat zapałcic zaległy :wallbash: a było by juzna osłone

oznaczenia mam odkad w ogóle temat osłon pojawił sie na forum :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________Dzisiaj wyrezałem niskobudżetowy projekt ramki do radia :naughty:

ramkann.jpg

podziękowania dla Arre za załatwienie materiału :notworthy:

Z rana przymierze to do auta, jeszcze zostało mi zaokrąglić rogi i powinna być niezła ramka radiowa :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 01:33_________________________________________________Jakieś tam styczniowe fotki

55527454.jpg

95286552.jpg

16493581.jpg

85914340.jpg

Noi mała zapowiedź :gwizdanie:

kadrr.jpg

Opublikowano

hmmm bixy ? :facepalm::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cycku sa juz sa :thumbup: :oklaski: :dance::banan::banan2::buhaha:

Opublikowano
  • Autor

hmmm bixy ? :facepalm::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cycku sa juz sa :thumbup: :oklaski: :dance::banan::banan2::buhaha:

jeszcze nie ma, narazie są na teście szczelnosci :naughty: do mnie na poniedziałek moze dojadą :kox: a tym czasem ide przymierzyć ramke, jeszcze panel radia częściowo pójdzie w czarny macik i powinno być elegancko :evil:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:06_________________________________________________Ramka zrobiona :decayed:

Gdyby nie to że mam otwierany panel to by mozna było idealnie dociąć i zlicowac radio z płaszczyną, ale u mnie niestety przy tej opcji panel niechce sie juz otowrzyć

radio1a.jpg

Więc musiałem je z powrotem wysunąć

radio2a.jpg

Jak bym miał wiecej tego materiału to bym wyciął sobie całą ramke konsoli :kox:

Teraz tylko pomalować srebrne elementy radia i powinno być ok

Opublikowano
  • Autor

fajnie, ale nie pasuje to radio :no:

cos ciemnego bys musial miec.. :decayed:

Dzisiaj na noc umaluje mende w mat :gwizdanie: będzie choć troche pasować, wazne że podświetlenie w nocy jest pasujące :good:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________porwnaniex.jpg

i jak wam sie widzi metamorfoza konsoli :naughty: po lewej stan obecny :wink4:

Opublikowano

Szkoda że są takie szczeliny trochę ale poza tym :good: Nie myślałeś żeby upchać tam jakoś ramkę radia tą ozdobną :?:

Opublikowano
  • Autor

Bulczas to nie szczeliny tylko panel pomalowany na czarno i taki efekt robi, w rzeczywistosci szczeliny są małe nie rzucajace sie w oczy przy normalnym swietle, tutaj lampa błyskowa zrobiła swoje :thumbdown:

Gdyby nie to że radio ma panel otwierany to bym dociał na styk tą ramke :wink4:

panelradia.jpg

Opublikowano

Ej, bez kitu lepiej było przed :decayed:

Opublikowano

Bulczas to nie szczeliny tylko panel pomalowany na czarno i taki efekt robi, w rzeczywistosci szczeliny są małe nie rzucajace sie w oczy przy normalnym swietle, tutaj lampa błyskowa zrobiła swoje :thumbdown:

Gdyby nie to że radio ma panel otwierany to bym dociał na styk tą ramke :wink4:

panelradia.jpg

Na zdjęciu wygląda na mega szczelinę :decayed: Jeśli nie ma szczeliny to jest :kox: Też mam otwierany panel. Ale podoba mi się z tymi boczkami po boku :wink4:
Opublikowano

Ej, bez kitu lepiej było przed :decayed:

raczej :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

;(

Ej no nie mówcie :gwizdanie: teraz wszystko jest czarne, plexa kolorem dobrana do reszty, tylko tutaj lampa pokazuje wszystkie wady :wallbash:

Opublikowano

Psiknij ramkę radia też na czarno i wróć do poprzedniej opcji. Myślę że będzie lepiej niż z tą plexą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

aaaem.jpg

Panowie ale to co zaznaczyłem to nie jest szpara ;( to krawędź radia

Raczej juz nie wróce do poprzedniej ramki tam w rzeczywistości to dopiero były szczeliny :wallbash:

Opublikowano

kowi - nie słuchaj ich :decayed: ramkę zostaw, radio zmień :kox:

Opublikowano

cyknij jutro fote bez flesza i zobaczymy :naughty:

Opublikowano

Patent fajny ale wizualnie radio pasuje tu jak piącha do nosa :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Patent fajny ale wizualnie radio pasuje tu jak piącha do nosa :przebiegly:

no wiem własnie gdyby było płaskie :rolleyes: no ale jest jakie jest i pewnie nie prędko wyleci :)

Opublikowano

Wyszło całkiem nieźle, tylko radio daj w czerń i będzie elegancko :good:

Nie mam w ogóle pojęcia kto wpada na pomysł aby robić takie odpustowe srebrne radia...

Opublikowano
  • Autor

Wyszło całkiem nieźle, tylko radio daj w czerń i będzie elegancko :good:

Nie mam w ogóle pojęcia kto wpada na pomysł aby robić takie odpustowe srebrne radia...

zostawiłem tylko przyciski srebrne w panelu wszystko co było srebrne jest teraz czarne :rolleyes: ale zeby efekt był idealny z tą ramka musiałbym założyc jakieś radio bez uchylnego panelu, bo przy tym musze zostawic minimalne szparki, albo wysunac bardziej radio, bo inaczej panel nie bedzie sie otwierał :gwizdanie:

Wiec zostaje tak jak jest, teraz czekam na lampy i odpowiednie żarówki :kox: i jakaś sensowna sesja poleci :evil:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 16:33_________________________________________________była wolna gotówka to i wpadło takie coś :kox:

20110129047.jpg

Noi pewne problemy po odbiorze :gwizdanie:

20110129044.jpg

Rafalekx mnie na mówił "daj mu daj mu" :polew: :polew: a na krzyżówce lód :wallbash:

całe szczęście nic mu nie urwałem, nawet osłony z alegro zachowane :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.