Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kowi nie rozumiem czemu gwintu nie wkadasz jak masz tego ta technixa? na co ty czekasz na ss? na hoi Ci to ? :wink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
kowi nie rozumiem czemu gwintu nie wkadasz jak masz tego ta technixa? na co ty czekasz na ss? na hoi Ci to ? :wink:

mam tylko tył technixa, wiec bez sensu zakładać tylko jedna oś i zaraz ponownie demontować, przyjdzie SS i KW to dopiero złoze to finalnie:wink: cierpliwosci

Opublikowano

ss może być miękki i tak jak mówiłem szybko będziesz z tymi dystansami uciekał :)

Opublikowano
  • Autor
ss może być miękki i tak jak mówiłem szybko będziesz z tymi dystansami uciekał :)

moze nie bedzie lipy, kw na tył wpadnie wiec powinno być twardo, a z przodu sie zobaczy, mam błotnik do klepania to i sie rant wyciągnie i po kłopocie

Opublikowano

kowi jaki koszt parki dystansów? i śrub?

Opublikowano
  • Autor
kowi jaki koszt parki dystansów? i śrub?

140zł 2dystanse+ 10 śrub, pasuja idealnie, nic nie bije latałem dzisiaj do 150km/h

Opublikowano

mi przód et35 z oponką 225/40 na 8J, potargał nadkola a strasznie nisko nie było, także myślę że u CIebie bedzie podobnie, ale kołko fajnie wygląda, jak jeszcze dojdzie gleba bedzie :jerk:

Opublikowano
:git:
Opublikowano

ładnie będzie tarło więc bierz już maszynke i wycinaj nadkole bo bez tego się nie obejdzie jeśli chcesz normalnie jeździć:wink:

Opublikowano

:lol1: ale koza

elegancko koło się prezentuje! gwint wpadnie to już będzie komplet :wink:

Opublikowano

Oj będzie chyba tarcica opon o nadkola :naughty:

Fela srebrna jest ciut spupy do Twego koloru :wink:

Opublikowano
  • Autor
Oj będzie chyba tarcica opon o nadkola :naughty:

Fela srebrna jest ciut spupy do Twego koloru :wink:

ten plastik wywale spod nadkola i powinno być dobrze, rant błotnika trafia na bok opony, bieżnik wchodzi za nadkole, tylko ten plastik do zniszczenia będzie, albo zamiana dystansów na cos 7-9mm z przodu, ma ktos i chce sie zamienic:naughty:

Opublikowano

Na tokarkę i zrobisz ile będziesz chciał :)

Opublikowano
  • Autor
Oj będzie chyba tarcica opon o nadkola :naughty:

Fela srebrna jest ciut spupy do Twego koloru :wink:

ten plastik wywale spod nadkola i powinno być dobrze, rant błotnika trafia na bok opony, bieżnik wchodzi za nadkole, tylko ten plastik do zniszczenia będzie, albo zamiana dystansów na cos 7-9mm z przodu, ma ktos i chce sie zamienic:naughty:

co do koloru narazie zostaje jak jest

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Na tokarkę i zrobisz ile będziesz chciał :)

to też rozwiazanie:naughty:

Opublikowano
Oj będzie chyba tarcica opon o nadkola :naughty:

Fela srebrna jest ciut spupy do Twego koloru :wink:

ten plastik wywale spod nadkola i powinno być dobrze, rant błotnika trafia na bok opony, bieżnik wchodzi za nadkole, tylko ten plastik do zniszczenia będzie, albo zamiana dystansów na cos 7-9mm z przodu, ma ktos i chce sie zamienic:naughty:

no i to moze być lipa bo jak Ci dobije dobrze to Ci opone haratnie, i bedziesz wrzucał taką fotę jak ziomek na Vortexie:decayed:

Opublikowano
Oj będzie chyba tarcica opon o nadkola :naughty:

Fela srebrna jest ciut spupy do Twego koloru :wink:

ten plastik wywale spod nadkola i powinno być dobrze, rant błotnika trafia na bok opony, bieżnik wchodzi za nadkole, tylko ten plastik do zniszczenia będzie, albo zamiana dystansów na cos 7-9mm z przodu, ma ktos i chce sie zamienic:naughty:

no i to moze być lipa bo jak Ci dobije dobrze to Ci opone haratnie, i bedziesz wrzucał taką fotę jak ziomek na Vortexie:decayed:

Zamiast amorów wstaw jakieś rurki o odpowiedniej długości i będziesz miał pewność, że o nic nie zahaczysz :decayed:

Opublikowano

bedzie gleba wersja hard:decayed:

Opublikowano

Widzę, że każdy na potęgę bierze Potenzy. Ja również mam i nie narzekam:)

Opublikowano
Widzę, że każdy na potęgę bierze Potenzy. Ja również mam i nie narzekam:)

Może to nie tak, że każdy bierze bo chce, tylko sporo ich jest na rynku wtórnym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.