Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i elegancko :wink: a z tyłu i tak nie jeździsz tak że spoko :grin:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo fajnie to wygląda :thumbup1:

Opublikowano
No i elegancko :wink: a z tyłu i tak nie jeździsz tak że spoko :grin:

ale korbotronix razi

Opublikowano
  • Autor
No i elegancko :wink: a z tyłu i tak nie jeździsz tak że spoko :grin:

ale korbotronix razi

:naughty:

w sumie to juz mi przeszło rezanie tylnej elektryki.. w ogóle chyba mi przeszło rezanie, silnik bym zmienił na coś słusznego, ale hajsu brak:whistling:

Opublikowano

Kowi nie rób sobie jaj i wywal te korby :P

Opublikowano
w ogóle chyba mi przeszło rezanie

nie grzesz! :wtf::ban:

Opublikowano
w ogóle chyba mi przeszło rezanie

nie grzesz! :wtf::ban:

:closed:

Opublikowano
  • Autor
w ogóle chyba mi przeszło rezanie

nie grzesz! :wtf::ban:

:OMG:

poza tą elektryka to tu juz nie ma co robic:whistling:

zmienie przednie głosniki jeszcze na cos z lepszym kickiem:wink: wygłuszenie skończe bo częsciowo zrobione:whistling: wzmacniacz trzeba zamontowac bo obecnie leży luzem i wszystko, no pewnie niebawem zmiana sprzęgła bo coraz czesciej daje o sobie znać

Jak sie turbo wysra to wleci GTB17 i korekta z mapsem nowym(ale obym robic tego nie musiał)

odkładam na b6/7 i AGB:facepalm:

Opublikowano

bez przesady z tym korbotronic'iem , z tyłu nie jeździ :decayed: wreszcie jest komplet w jednym kolorze :wink:

Opublikowano

:decayed: kto ma korby ten z policji hop hop hop :naughty:

a poważnie jest ok :wink: tylko ten hak... :decayed:

Opublikowano
:decayed: kto ma korby ten z policji hop hop hop :naughty:

a poważnie jest ok :wink: tylko ten hak... :decayed:

w tym przypadku hak to jest wisienka na torcie. aczkolwiek pierwsze co bym zrobił przy tej furze to zdemontował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Opublikowano
A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Foteliki to masz super sam bym cos takiego lyknal, zdradzisz mi jaki koszt zakupu byl?

Opublikowano
A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Kowi ja tez mialem robic 4 szyby, skompletowalem graty a pozniej sprzedalem bo checi brak na to bo jednak troche jest roboty z tego co slyszalem:kwasny: boczki by Ci pasowalo skora oyebac albo materialem takim jak masz srodki foteli i wtedy mega bedzie:wink: hak masz odczepiany?

Opublikowano
  • Autor
Foteliki to masz super sam bym cos takiego lyknal, zdradzisz mi jaki koszt zakupu byl?

1400 odbiór na miejscu, wiec zadnych dodatkowych kosztów, swoje sprzedałem i w sumie tanio wyszło, a jest pełna elektryka:naughty: kiedys dawno temu za skóre wiecej zapłaciłem nizteraz za recaro:wink: dodatkowy koszt to kupno tylnego oparcia do przeróbki(nie udanej) +100zł, słuzy teraz za siedzenie w piwnicy:grin:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Kowi ja tez mialem robic 4 szyby, skompletowalem graty a pozniej sprzedalem bo checi brak na to bo jednak troche jest roboty z tego co slyszalem:kwasny: boczki by Ci pasowalo skora oyebac albo materialem takim jak masz srodki foteli i wtedy mega bedzie:wink: hak masz odczepiany?

mam od paru lat w piwnicy wkłady skórzane do boczków:wink: ale jakos nie mam weny do wrzucenia

A co do rezania elektryki chyba to zapoczątkowałem, kupujac cały zestaw i zakładajac wątek kiedyś, niestety moja wiazka była z 95r i nie zbyt to pasowało:whistling:

Opublikowano

No z tymi wkladami z boczkow zeby je zmienic jest troche pracy i czasu zajmuje troche ale zmotywoj sie i dawaj bo efekt bedzie lepszy:decayed:

Opublikowano

daszek na klapie mnie się strasznie podoba, to jest oryginalna czy tuning?

Opublikowano
  • Autor

Laminat:wink: ale polecam, mam go prawie od początku posiadania auta i nic z nim sie nie dzieje, takze polecam:wink:

Opublikowano

chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.