Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i elegancko :wink: a z tyłu i tak nie jeździsz tak że spoko :grin:

ale korbotronix razi

:naughty:

w sumie to juz mi przeszło rezanie tylnej elektryki.. w ogóle chyba mi przeszło rezanie, silnik bym zmienił na coś słusznego, ale hajsu brak:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle chyba mi przeszło rezanie

nie grzesz! :wtf::ban:

:OMG:

poza tą elektryka to tu juz nie ma co robic:whistling:

zmienie przednie głosniki jeszcze na cos z lepszym kickiem:wink: wygłuszenie skończe bo częsciowo zrobione:whistling: wzmacniacz trzeba zamontowac bo obecnie leży luzem i wszystko, no pewnie niebawem zmiana sprzęgła bo coraz czesciej daje o sobie znać

Jak sie turbo wysra to wleci GTB17 i korekta z mapsem nowym(ale obym robic tego nie musiał)

odkładam na b6/7 i AGB:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: kto ma korby ten z policji hop hop hop :naughty:

a poważnie jest ok :wink: tylko ten hak... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteliki to masz super sam bym cos takiego lyknal, zdradzisz mi jaki koszt zakupu byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Kowi ja tez mialem robic 4 szyby, skompletowalem graty a pozniej sprzedalem bo checi brak na to bo jednak troche jest roboty z tego co slyszalem:kwasny: boczki by Ci pasowalo skora oyebac albo materialem takim jak masz srodki foteli i wtedy mega bedzie:wink: hak masz odczepiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteliki to masz super sam bym cos takiego lyknal, zdradzisz mi jaki koszt zakupu byl?

1400 odbiór na miejscu, wiec zadnych dodatkowych kosztów, swoje sprzedałem i w sumie tanio wyszło, a jest pełna elektryka:naughty: kiedys dawno temu za skóre wiecej zapłaciłem nizteraz za recaro:wink: dodatkowy koszt to kupno tylnego oparcia do przeróbki(nie udanej) +100zł, słuzy teraz za siedzenie w piwnicy:grin:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

A mi nie przeszkadza:grin: słitfocie mu zrobiłem na pierwszej stronie:polew:

Kowi ja tez mialem robic 4 szyby, skompletowalem graty a pozniej sprzedalem bo checi brak na to bo jednak troche jest roboty z tego co slyszalem:kwasny: boczki by Ci pasowalo skora oyebac albo materialem takim jak masz srodki foteli i wtedy mega bedzie:wink: hak masz odczepiany?

mam od paru lat w piwnicy wkłady skórzane do boczków:wink: ale jakos nie mam weny do wrzucenia

A co do rezania elektryki chyba to zapoczątkowałem, kupujac cały zestaw i zakładajac wątek kiedyś, niestety moja wiazka była z 95r i nie zbyt to pasowało:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi wkladami z boczkow zeby je zmienic jest troche pracy i czasu zajmuje troche ale zmotywoj sie i dawaj bo efekt bedzie lepszy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daszek na klapie mnie się strasznie podoba, to jest oryginalna czy tuning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat:wink: ale polecam, mam go prawie od początku posiadania auta i nic z nim sie nie dzieje, takze polecam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...