Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie.. taki przebieg? toć to się na złom tylko nadaje.. :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

wysyłaj coś do kalendarza :kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Panie.. taki przebieg? toć to się na złom tylko nadaje.. :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

wysyłaj coś do kalendarza :kox:

zastanawiam sie co narazie:grin:

Opublikowano
Panie.. taki przebieg? toć to się na złom tylko nadaje.. :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

wysyłaj coś do kalendarza :kox:

Nie ma się co bać, przy sprzedaży zrobi się 150tyś i pójdzie od razu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC04458.jpg

jeszcze takie cos mi sie zrobiło:naughty:

Opublikowano
:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: w c*pe to auto jest :kox:
Opublikowano

Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem :facepalm:

A tak serio to auto naprawdę fajne.

Kowi ale błagam wyjeb ten hak...

I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.

Opublikowano
Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem :facepalm:

A tak serio to auto naprawdę fajne.

Kowi ale błagam wyjeb ten hak...

I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.

Kowi to nie gej, nie da se w dupsko wjechac :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem :facepalm:

A tak serio to auto naprawdę fajne.

Kowi ale błagam wyjeb ten hak...

I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.

Kowi to nie gej, nie da se w dupsko wjechac :decayed:

:polew: takze hak zostaje:naughty:

Sprzęgło prawie on board :whistling: nie potrzebnie kupiłem uszczelniacz wału, mój 2letni totalnie suchy, nie wymagał wymiany, jak by ktos szukał takiego to chętnie odsprzedam, wersja w obudowie:wink:

Opublikowano

za***isty Avancik :kox: Ale koło z VT jakoś mi nie leży, ja bym widział BBS-y LM albo RS :naughty:

Ps. Ile miała przejechane jak ją kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Na vt jest BBS RS

bbs-rs.jpg

:wink:

A co przebiegu, przy zakupie miałem 249tys, czyli rocznie robie coś ponad 20tys, auto od połowy 2007r

Sprzęgło wymienione, według mechanika nie musiałem go jeszcze zmienic, okreslił ze jest w dobrym stanie:whistling: no ale u mnie juz miało tygodnie kiedy sie ślizgało(na serii da rade)

2012-10-01-587.jpg

Dla porównania AWX

sprzgo5_zpsd15fa99a.jpg

Opublikowano
Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem :facepalm:

A tak serio to auto naprawdę fajne.

Kowi ale błagam wyjeb ten hak...

I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.

Kowi to nie gej, nie da se w dupsko wjechac :decayed:

:polew: takze hak zostaje:naughty:

Sprzęgło prawie on board :whistling: nie potrzebnie kupiłem uszczelniacz wału, mój 2letni totalnie suchy, nie wymagał wymiany, jak by ktos szukał takiego to chętnie odsprzedam, wersja w obudowie:wink:

ale KOWI nie w tym rzecz takie kwiatki zawsze wychodza z czasem np po 10tys po zalozeniu sprzegla,i co wtedy robota od nowa za podwojna kase bo i skrzynie trza wyjmowac,sprzeglo itd.....lepiej zmienic i :sexinbed: spokojnie...jebnij choc ten hak na czarno bedzie lepiej wygladal

Opublikowano
Na vt jest BBS RS

http://wheelsnob.com/wp-content/uploads/2012/05/bbs-rs.jpg

:wink:

A co przebiegu, przy zakupie miałem 249tys, czyli rocznie robie coś ponad 20tys, auto od połowy 2007r

Sprzęgło wymienione, według mechanika nie musiałem go jeszcze zmienic, okreslił ze jest w dobrym stanie:whistling: no ale u mnie juz miało tygodnie kiedy sie ślizgało(na serii da rade)

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/2012-10-01-587.jpg

Dla porównania AWX

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/sprzgo5_zpsd15fa99a.jpg

Ślizgało Ci przez zjechane sprzegło czy przez docisk?

Opublikowano
  • Autor

Moze źle nie bedzie, uszczelniacz jest z 2009r:wink: bo wtedy zakładałem sachsa z dwumasą:wink:

Niewiem przez co sie ślizgało, jutro moge zrobić szczegółowe fotki to ocenicie:wink:

A tak pozatym teraz czuć że przyśpiesza pełną mocą:kox: chociaż na starym sprzęgle wczoraj udało mi sie dokręcić do 210 takze nie było takie złe jeszcze:decayed:

Opublikowano

Piotrek, kiedy sprzedajesz audi??:decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Piotrek, kiedy sprzedajesz audi??:decayed::grin:

A co Quattro szukasz:grin: nie wiem kiedy, jesłi uda mi sie uciułac na B8 w lutym to moze popchne, ale rokowania są marne:kwasny:

Opublikowano

szukam szukam Q, ale większe:wink:

Opublikowano

super avant. Koło bardzo mi sie podoba;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.