Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

front_zps723acde2.jpg

dobrze tylko podwymiar dociać i wspawać, gdyby ktos mysłał, to moze sobie wyciać pod wymiar, nożykiem elegancko sie docina, zespawać(2czesci) i polakierować jako zaślepke rejki na zloty:decayed: grubosc idealnie licuje sie z wnęką:wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Jeszcze musze zbiornik wyrównawczy nowy kupić, na przyszły sezon jakosto pod macha wygladać bedzie, myśle:jerk:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z czego wycinałeś:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ze zderzaka:grin:

Opublikowano

przód czy tył ?:grin:

Opublikowano
  • Autor

co to daje?

Auto jest bardziej przewidywalne i juz nie tańczy tak jak standardowo Q po wyjsciu bokiem z zakrętu:wink:

Opublikowano

co to daje?

Auto jest bardziej przewidywalne i juz nie tańczy tak jak standardowo Q po wyjsciu bokiem z zakrętu:wink:

bydzie dryft?:decayed:

Opublikowano

Co z tym dyfrem ? Tyle daje że samochód w czasie poślizgu jest bardziej stabilny ? czy jak ?

Opublikowano
  • Autor
Co z tym dyfrem ? Tyle daje że samochód w czasie poślizgu jest bardziej stabilny ? czy jak ?

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/torsen-tylna-os-robim-terenufffkie-284268/

Opublikowano

Aha więc to coś w podobie szpery z bmw. Tak samo jak v8 miały chyba jeszcze 80 b2 ur ,,Q''? a kombinował ktoś może z blokadą dyfra tak jak np w 100 c4 c3 90 80 itp ?

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Audi Quattro 50000.00 PLN. Bożków - otoMoto.pl właśnie znalazłęm jedną ;D anglik a kasa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

z blokadą nie podchodzą do dyfra B5, tylko ta z V8, dość rarytaśny towar:naughty: ja znalazłem na google grafika ogłoszenie V8 na czesci:decayed:

Opublikowano

jest u mnie 3 domki dalej ale nie wiem czy ,Q' stoi pewnie juz z 12l pod drzewem :D

Opublikowano
  • Autor

według wiki każde V8 było w Quattro, były tylko dwa silniki

Opublikowano

No tak 3,6 i 4,2 a widziałem kiedyś na allegro przekładańca 2.5tdi 140koni z A6 c4

Opublikowano
No tak zapomniałem dodać słowa "przeróbka". Devastation chyba zapoczątkował ten dziewiczy rejs o ile ktoś poza PL już się w to nie bawił.

Zwlaszcza ten "dziewiczy" mi sie podoba.... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cos tam z kliszy wywołałem

F_zps7738ba68.jpg

A_zpsc2e0c76c.jpg

B_zps461ea2a9.jpg

C_zps835f847e.jpg

D_zps1a9f64f0.jpg

E_zps1c69fb76.jpg

:hi:

Opublikowano

jeebaniutki :slina:

Opublikowano

Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie...

Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal :facepalm:

Poza tym extra foty, będzie z Ciebie fotograf :decayed:

Opublikowano

No koło powiem ci ze audi masz pierwsza klasa :) powiedz na zimę gwint w górę podnosisz i czy sam zdj robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

W tym roku to nawet przekładam na inny, wzgledem tego co jest obecnie idzie o 2-3cm do góry, czyli docelowo jakieś 62-63cm:wink: a zdjęcia sam robie:wink:

Opublikowano

:kox:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Rok temu mialem taka glebe na zime jak wyzej piszesz, nigdy wiecej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.