Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zawsze grubo-BRAVO Kowi87.

 

 

tak z ciekawości który to już raz silnik wyleciał z komory w tym autku??  ?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

jak zawsze grubo-BRAVO Kowi87.

 

 

tak z ciekawości który to już raz silnik wyleciał z komory w tym autku??  ?

Jest to 4 silnik, powiedziałem sobie do 3x sztuka VP?

Wczoraj silnik wjechał do budy?

Opublikowano
51 minut temu, Kowi87 napisał:

Jest to 4 silnik, powiedziałem sobie do 3x sztuka VP?

i za każdym razem konsekwentnie 1.9 - jestem pełen podziwu i z drugiej str jesteś straszna psuja ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, MARCIN607 napisał:

i za każdym razem konsekwentnie 1.9 - jestem pełen podziwu i z drugiej str jesteś straszna psuja ?

jak one same z siebie

1. Pękł blok od wału korbowego, powód nieznany

2. Popękana głowica, popękane tłoki od mocy

3. Nie pękł, ale kompresja beznadziejna, prawdopodbnie wina głowicy po 3 szlifie i grubej uszczelki, nie zdazył sie zepsuć, wyleciał dla zasady.

4. Zrobiłem wszystko co mogłem by był w super kondycji? Licze że posłuży dłuzej niż poprzedniki, ale wkońcu PD sa dość odporne

Opublikowano
W dniu 17.05.2018 o 18:21, Kowi87 napisał:

 

tarcze już na miejscu

32482839_1647821658628628_54234863769789

312 nowe i ze sprawdzonego źródła powinny dobrze hamować zapędy :decayed: 

Opublikowano
22 godziny temu, Arturoo napisał:

312 nowe i ze sprawdzonego źródła powinny dobrze hamować zapędy :decayed: 

To 345 ;) 

Opublikowano
6 minut temu, enczu napisał:

To 345 ;) 

?

Opublikowano
  • Autor

33377722_1657000561044071_81402071233268

Opublikowano
18 minut temu, Kowi87 napisał:

33377722_1657000561044071_81402071233268

Kowi blok i łapy pod kolor pędzla widzę ?

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem błąd taktyczny, bo był czas, mozna było komore pomalować na czarno

Opublikowano

Gratulacje wytrwałości,jestem tak samo pełen podziwu . 4x ten sam silniczek ?. Mam nadzieję że to auto zostanie z tobą na zawsze .

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, hunter91 napisał:

Gratulacje wytrwałości,jestem tak samo pełen podziwu . 4x ten sam silniczek ?. Mam nadzieję że to auto zostanie z tobą na zawsze .

Ej ten silnik to następna epoka?

W ciągu 2tyg auto wraca do mnie juz? strojeniem zajmie sie Spanky

Opublikowano

Ja na tą chwilę posiadam dwie b5-tki. Jedna z pod znaku S,niedługo pokażę jaki chwast i ile kosztuje pakiet startowy ?. B5 forever

Swoją drogą, jak wrzucasz fotki ? Mnie taptalk nie chce wyszukać tego forum 

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
W dniu 2.06.2018 o 07:47, hunter91 napisał:

Ja na tą chwilę posiadam dwie b5-tki. Jedna z pod znaku S,niedługo pokażę jaki chwast i ile kosztuje pakiet startowy ?. B5 forever

Swoją drogą, jak wrzucasz fotki ? Mnie taptalk nie chce wyszukać tego forum 

Tapatalk chyba zaliczył zgona, najlepiej wrzucaj na imgur.com ;) Nie usuwa zdjęć

Opublikowano

zderzak za***isty , prawie jak rs tylko taniej :P

Opublikowano
W dniu 25.05.2018 o 14:38, Kowi87 napisał:

33377722_1657000561044071_81402071233268

Nie myślałeś o chłodnicy paliwa jak w AJM/ATJ?

Opublikowano

Czym malowales silnik?

Opublikowano
14 godzin temu, trepek napisał:

Czym malowales silnik?

Na zdjęciu widać wiaderko z pędzlem przecież  ?

Opublikowano
13 godzin temu, razor91 napisał:

Na zdjęciu widać wiaderko z pędzlem przecież  ?

Raczej smarem miedziowym nie malował silnika ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zbliżamy sie do finiszu, Auto odpalone, wstępnie wgrana testowa mapa i bedzie zmiana sprzegła, 228makaland nie dał rady na jednomasie... wiec idzie 240 na dwumasie z BRD.

A tu fotka po złożeniu

36869983_447501159054847_789919316520101

Noi silnik gotowy pod montaż osłon, jeszcze brakuje chłodnicy paliwa

36901474_447500715721558_404792885167259

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.