Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coś kupił do bagaja ? :)

to jeszcze nie przyszło, dzisiaj moze wysłał albo i nie

20023115523.jpg

a makrketowy tjunink to inny kawałek żelaztwa które zaadoptuje również do bagaja :naughty: w meblarskim kupiłem :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, ile dałes za podporę wału ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, ile dałes za podporę wału ???

160zł jak dobrze pamietam[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:10_________________________________________________http://allegro.pl/podpora-walu-audi-a4-quattro-nowa-modele-b5-i1911624977.html dokładnie od tego alegrowicza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cie wkur....wiac ale ta też pasuje:

http://allegro.pl/podpora-walu-ford-transit-91-00-30mm-i1960343517.html

nie pasuje :wink4: zobacz na forum audi 80 :wink4: zamontowac sie da drobna przeróbka i siedzi ale jest drobna istotna róznica podpora przekrecona jest o 180 stopni co daje efekt przenoszenia wibracji na bude :wink4: tak to opisał jakiś rezacz na wspomnianym forum, jest cały tutorial z mocowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tu, no chyba ze w 80tce to inaczej złozyli, ale nie mam zamiaru robić dwa razy pierdoły poniewaz ktos czegos nie przewidział :wink4:

http://www.audi80.pl/b4-quattro-wymiana-podpory-walu-step-by-step-patent-vt49454.htm[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:23_________________________________________________Przyszła, drobny mod, taniutki a cieszy :naughty:

fabryczna siatka B5 z pokrowcem :naughty:

siatkaq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi zamontowałeś podporę??

Jak jest ta podpora miękka czy twarda??

Devastation masz u siebie zamontowaną tą podporę od transita??, trzeba przerabiać mocowania czy pasuje pnp?? To samo pytanie czy jest twarda czy miękka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem tą z alegro co wkleiłem link dedykowana do A4, od transita niby tak każdy zakładał/zakłada ale jak szukałem konkretów to każdy miał zamiar, a wątek na forum 80tki skutecznie dał mi do zrozumienia :gwizdanie:

Dzisiaj u armiego w garage troche podziałalismy :naughty:

Wzmacniacz zamontowany do oparcia kanapy na stałe, siatka zamontowana wkońcu jest porządek w bagaju :decayed:

audiovf.jpg

jeszcze zostało zrobić mocowania rolety :wink4:

Podziękowania dla Armisteada za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda twardość tej podpory?? Da się paluchem przemieścić wewnetrzny pierścień podpory??

Dopytuje sie tak bo kupiłem podporę od typa z Warszawy i była lipa. Podpora zbyt miękka i powodowała drgania całej budy przy 130 km/h. Nie dało się tego wyważyć, musiałem ją klejem potraktować i wraz nie jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są odczuwalne drgania ale przy 1800-2000obr nie wiem czy to czasem nie dwumas, tak pozatym innych drgań nie odczulem, a czy sie kręciała to nie wiem nie sprawdzałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi przy ruszaniu, szczególnie pod górę czuć drgania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi przy ruszaniu, szczególnie pod górę czuć drgania ?

pod góre czy na prostej jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pada dwumas objawy masz najpierw przy ruszaniu pod górę, na prostej jest normalnie. Jak dostaje większych luzów, wtedy pod górę ciężko ruszyć bez "kangurka", a na prostej czuć drgania.

I jeszcze, czy przy gaszeniu silnika jest cicho ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pada dwumas objawy masz najpierw przy ruszaniu pod górę, na prostej jest normalnie. Jak dostaje większych luzów, wtedy pod górę ciężko ruszyć bez "kangurka", a na prostej czuć drgania.

jeszcze na niego nie czas :cool1:

Jak myslicie warto brać używanego ta technixa na tylna oś(podobno 3tys km) czy dalej czekać w nieskończonosć az cos sensownego w dobrym stanie pojawi sie do Q :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy widziałeś ostatnio cos sensownego na tyl do Q ??

H&R na audi.sport :gwizdanie: krzysiek zgarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem..miał farta..ale takie rzeczy pokazuja się tak rzadko że szok :confused4: nawet porządnego kitu np -40 z progresywnymi springami nie ma. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...