Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchaj ja bym dal przekaznik i wyl postoje jak wl bi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, bardzo fajny efekt jest z daleka, biled ma temperature min 5K, ta żółć go łagodzi, poza tym fajnie potęguje efekt malowania. Tak miało być i tak zostanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, bardzo fajny efekt jest z daleka, biled ma temperature min 5K, ta żółć go łagodzi, poza tym fajnie potęguje efekt malowania. Tak miało być i tak zostanie:wink:

Dokładnie fajnie podswietla złoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mech15 napisał:

Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?

A wiesz jak to wszytko jest zbudowane?  To się nie łączy ;) kolejne koszta a później nowy chrom malować na czarno, bo całe chromowane to chyba przesada a tak jak kowi zrobił jest petarda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie wiedziałem że to podzielone jest w środku. Bardziej myślałem że może chodzi o końcowy kolor kierunku, że się ktoś będzie przypieprzał...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kierunek był złoty to lampy były by złote, a ja nie chciałem zbyt jasnych lamp:wink:

Dzisiaj porównywałem z bixem tiguana, led jest mocniejszy, ale czy świeci lepiej, niewiem tiguan jest wyzszy i wydaje sie szerzej w wiazce światła, ale musze jeszcze pokombinować z ustawieniem lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18700745_1313995145336986_63235225687511

Na spontanie pojechałem na MajóVWke lubelską jako turysta, skończyłem jako zlotowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać i pogadać na żywo [emoji6]3a16c8eae60f2c0448914b811106dfd2.jpg20f808a1803701819a186ae425e16e13.jpg0cfaf7596710a2d0b6c6552bea2be6b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi tu ten zderzak nie pasuje. Ale reszta na plus !


Co jest nie tak ze zderzakiem procz brak kratek? ?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Houdini napisał:

Miło było poznać i pogadać na żywo emoji6.png3a16c8eae60f2c0448914b811106dfd2.jpg20f808a1803701819a186ae425e16e13.jpg0cfaf7596710a2d0b6c6552bea2be6b8.jpg

:hi:Do następnego zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio zamontowane, troche było roboty aby wyprowadzić te wszystkie kable dodatkowe, ale udało sie oogarnać wszystkie opcje. Kamera cofania zamontowana w miejscu podświetlenia tablicy. Sygnał RCA zrobiony po WIFI, obeszło sie bez ciągnięcia kabla przez całe auto. Startuje po zapiecie wstecznego, wymagało to czytania instrukcji do radia...

20170608_104502_zpsgtduemql.jpg

Kamerka była prawie P&P, drobne rozwiercenie rozstawu i wszystko pasuje.

Dla przedniej kamerki okablowanie już wyprowadzone, zostało przeciagnać przez ECU i zamocować kamerke, z tym że chyba kupiłem model gdzie nie mozna przestawić odbicia lustrzanego na normalny pogląd, tak wiec będzie zmiana chyba. Obeszło sie bez montazu controlera kamer, radio ma wyjscie na kamerke i drugie wejscie video in, wiec nie będziemy kombinować. Działa po przycisku, kiedy bedzie potrzebny widok z przodu to sie włączy ręcznie. 

W miedzyczasie auto przestało odpalać, ale juz wszystko gra i trąbi, btw. mam dwa klaksony podłaczone od niedawna, sama radośc trąbić:decayed:

20170605_151129_zpsft9pehuo.jpg

Po wszystkim tak sie prezentuje

20170608_104442_zpsvppjwp0a.jpg

Od radia wyprowadzone są kable 2x USB i 1x AUX. Będą zamontowane na stałe pod podłokietnikiem. Ramka jest popękana, ogólnie musze zrobić nową

Ze strat, rozwaliłem dekor z przyciskami, materiał podsufitki sie odkleił, noi sie zaczeło...

 

Materiał na podsufitke juz kupiony

dd4a7af74e7dbb274879d8d8cabc_zpsjqamuhkj

Słupki będą czarne

 

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...