Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szafa napisał:

Lusterka daj też czarne bo ten chrom do tego koloru mega średnio się komponuje...

A własnie na żywo ten chrom tu siadł dobrze, rozbija te dwa smutne kolory :) Weź pod uwagę ze felgi też będą srebrne. W lusterkach jest już czarny połysk dla spójności. Same lusterka pójdą do polerki na ostatnim etapie.

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Końcówy seryjne do zmiany bo te mizernie jakoś wyglądają ?  :mellow:

kóńcówy nie są seryjne, to ulter RS80, wiecej jak 90 tam nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś Oszalał :-) super posuniecie/kolor świetny. Ale żeś jej nie dał juz body rs. Za rok znowu bedziesz Malował Zboczeńcu. Pełen SZACUNEK. TERAZ ŻADKO NA FORUM WCHODZĘ ALE JAK JUŻ WEJDĘ YO WIEM ŻE TU COŚ DOBREGO SIĘ DZIEJE :-). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kristofpro napisał:

kurna w ile sekund to zjada setkę?

póki nie było pełnego wyposażenia w tym zabudowy audio rekord to 5,4s, teraz 6s, waga ok 1700kg bez kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kowi87 napisał:

póki nie było pełnego wyposażenia w tym zabudowy audio rekord to 5,4s, teraz 6s, waga ok 1700kg bez kierowcy

Piękny sleeper:) Gratuluję serca i wkładu:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kowi87 napisał:

póki nie było pełnego wyposażenia w tym zabudowy audio rekord to 5,4s, teraz 6s, waga ok 1700kg bez kierowcy

waży swoje locha :decayed: ale zwija asfalt dobrze :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi szcześliwy z Ciebie człowiek skoro masz tyle czasu na grzebanie przy aucie:hi: Z drugiej strony IMO daj tej budzie spokój bo wygląda to coraz gorzej a efekt końcówy spodoba się tylko B5-zboczeńcom:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Kowi szcześliwy z Ciebie człowiek skoro masz tyle czasu na grzebanie przy aucie:hi: Z drugiej strony IMO daj tej budzie spokój bo wygląda to coraz gorzej a efekt końcówy spodoba się tylko B5-zboczeńcom:decayed:

Jak ja miałbym czas to dawno temu było by to zrobione :) Nie namówisz mnie na B6/7:decayed: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kowi87 napisał:

Jak ja miałbym czas to dawno temu było by to zrobione :) Nie namówisz mnie na B6/7:decayed: 

Tylko B5! :-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki dokładki od cupry, pasuje tam jak świni siodło

spacer.png

Takze bedzie mały tuning wizualny tej dokładki, w sumie dobrze. Zderzak jest tylko przyłozony, takze nie wytykajcie brak spasu :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel12150 napisał:

Podobają mi się te obrysówki w zderzaku, coś nowego 

Dzieki, póki co tylko Tobie i mi :D ale dokładnie o to w tym wszystkim chodzi, próbuje sie wyłamać w kazdym detalu od stereotypu wielu powielaczy. Znudziło mi sie klepanie auta do poziomu serii, seryjnych rozwiązań i ogólnej aprobaty stylu oem, który jest już u kazdego tak samo doprowadzony, to już miałem.

Dzisiaj poszła reszta plastików w czarny połysk, jeszcze z tydzień/półtora i będzie wszystko grało ze sobą, mieliśmy małą poprawke elementów, stad opóznienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 22:02, --Rafcio-- napisał:

Kowi myślałeś o projekcie jakiegos innego modelu Audi czy b5 forever?

Nie, drugi raz nie bede tworzył w takim stopniu jak teraz.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrysy wygladaja ciekawie czekam na efekty kocnowe jak to siadzie w polaczeniu do calosci ale zapowiada sie super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 17:29, Kowi87 napisał:

Dzieki, póki co tylko Tobie i mi :D

To jest nas trzech :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni ciezkich walk z drzwiami, ale efekt dla mnie znakomity. Głosniki spasowane i ustabilizowane, nie wadzą o nic, szyby mozna otworzyć do końca bez obaw rozbiórki. Nie zdecydowanym polecam, naprawde jest ogromna róznica w graniu.

A teraz efekty

Pierwszy etap juz opisywałem, ale do kupy trzeba dopisać, to prace wykonane wczesniej

Na drzwi przed lakierowaniem poszła mata 2mm i 6mm gąbka akustyczna, dało efekt jakby drzwi były całe wyszpachlowane(oddzwięk po stuknięciu)

spacer.png

Następnie montaż głośników na panelu z mojej dawnej produkcji, troche został stuningowany, głosnik siadł na aluminiowym pierścieniu 10mm, montaż na nity, głosnik w pełni odkręcalny, stelaż nie.

spacer.png

Kolejny etap to zamykanie blachą 0,5mm, oklejona matą od wewnętrznej strony. dość problematyczny etap pasowania z tapicerką.

spacer.png

Nastepnie na całość poszła pianka 6mm, która to ładnie zamkneła. Tutaj nastąpił już kryzys z tapicerka, dość mocno spręzynuje, wypiera sie, ale udało sie na fabrycznych zaczepach powiesić.

spacer.png

Po tym wszystkim wleciał boczek

spacer.png

Jako że kazdy pisze ze tyłu nie warto robić, postanowiłem sporóbować, miało być tak samo jak przód zrobione, ale stwierdzilismy że to nie ma sensu. Drzwi oczywiscie zostały wygłuszone od zewnętrznej jak przód, ale z racji że szyba dochodzi do pewnej wysokosci nie warto było pogrubiać tapicerki, powstała skrzynka dla głosnika.

spacer.png

Oczywiscie wszystko zostało wygłuszone i usztywnione na stałe. Dodatkowo głosnik na boczku został częsciowo oklejony aby dopełnić tej skrzynki. Dla mnie tył gra teraz świetnie. Mały litraż zrobił swoje.

Auto jest już na ukończeniu, tak sie prezentuje przód

spacer.png

Zostało umyć i wypolerować. 

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...