Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, dekiel 13 napisał:

Bedzie mega kozacko. Widziałem takie lampy ze złotymi środkami na czarnym zglebionym avancie B5.:thumbup1:

U mnie te lampy sie nie zmieniają ogólnie, bo powstaje kopia obecnych, tylko na kloszu USA

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 4.07.2021 o 19:54, Kowi87 napisał:

Zamontowałem wczęsniej widoczną gałkę z S3

spacer.png

 

Cześć ;) coś trzeba przerabiać żeby wrzucić taką gałkę do siebie :D ? Możesz uchylić rąbka tajemnicy, może być na pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 23:51, VRGOOD napisał:

Cześć ;) coś trzeba przerabiać żeby wrzucić taką gałkę do siebie :D ? Możesz uchylić rąbka tajemnicy, może być na pw :wink:

skrócić drążek, gałka montowana na zacisk śrubowy, takze montaz nie jest trudny, tu na zdjeciu gałka OEM z S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z Tobą Ci powiem ile Ty serca w to auto wkładasz, już kij z kasą. Ja sprzedałem auto, nic nie publikuję, a jesteś jedyna osobą, dla której chce się tutaj wchodzić na forum i sprawdzać aktualizacje. Powiało wazeliną, ale szacunek się za to należy :D Ehh, az mi normalnie smaka narobiłeś na B5 w Avancie...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kowi87 napisał:

skrócić drążek, gałka montowana na zacisk śrubowy, takze montaz nie jest trudny, tu na zdjeciu gałka OEM z S3.

Dzięki kolego, w TT 8S jest ta sama - prawda ?

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacun za to co zrobiłeś w aucie, wnętrze po prostu miażdży, trzymaj tę perełkę bo takich aut juz się nie spotyka , sam kupiłem B5 na dupowóz ale ,choroba postępuję i co chwila jakiś nowy grat kupuje , naprawiam , wymieniam ,bo ma być w 100% sprawne i cieszyć oko . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2022 o 13:54, artroskk napisał:

Masakra z Tobą Ci powiem ile Ty serca w to auto wkładasz, już kij z kasą. Ja sprzedałem auto, nic nie publikuję, a jesteś jedyna osobą, dla której chce się tutaj wchodzić na forum i sprawdzać aktualizacje. Powiało wazeliną, ale szacunek się za to należy :D Ehh, az mi normalnie smaka narobiłeś na B5 w Avancie...

Dzięki, ale już motywacji do działania nie mam tej co miałem, człowiek sie starzeje, otoczenie sie zmienia, auto budowałem z myślą że bede turlał sie na zloty, ale zlotów mało, jak są to daleko, ekipy zgranej do zlotów już nie ma, samemu sie nie chce, czasu brakuje to i motywacja do działania topnieje, a jeszcze utrudnienia w przepisach napawają niechęć do jeżdzenia. 

W tym roku chce skończyć kwestie lamp usa, mam kilka gratów które zostało mi do zaadoptowania

- lampka latarka

- szyny w bagazniku, ale to sie wiąże z modyfikacją zabudowy audio

- uruchomić przepustnice wydechu, bo jest a nie ma wyprowadzonej elektryki

i w zasadzie jedyne co bym chciał ogarnąć to jakieś sensowne video, aby została pamiątka z kilkunastoletniego podejscia hobbistycznego :) 

Dzisiaj grzebanie w B5 jest drogie, brakuje czesci, już bym sie nie podjął tego co tu zrobiłem i zdązyłem zebrać zanim stało sie trudno osiągalne. Zresztą tego sie nie da zrobić w 2 lata nawet, własnie ze wzgledu na braki części.

Auto od listopada nie zrobiło nawet 1kilometra

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, K4rol81 napisał:

Ogromny szacun za to co zrobiłeś w aucie, wnętrze po prostu miażdży, trzymaj tę perełkę bo takich aut juz się nie spotyka , sam kupiłem B5 na dupowóz ale ,choroba postępuję i co chwila jakiś nowy grat kupuje , naprawiam , wymieniam ,bo ma być w 100% sprawne i cieszyć oko

Mówiłem że tak bedzie:kox: ale co jak to daje przyjemność, nie wazne który rocznik, coś kupisz, zamontujesz i już człowiek jakiś inny :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, VRGOOD napisał:

Dzięki kolego, w TT 8S jest ta sama - prawda ?

Prawdopodobnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, artroskk napisał:

@Kowi87 wiem, że jest ciężko, ale wszyscy razem zebrani na forum nie mają takiego projektu jak Ty :)

Co ty, jest sporo na forum podobnym finansowo projektów co mój :) Ostatnio był fajny projekt przedstawiony z B6 po swapie na 2,5T, dla mnie klasa. Im starsze projekty tymbardziej dopieszczone, bo jak pisałem, nie da sie zrobić wszystkiego na raz, a jak ktos długo buduje jedno autko to musi sie udać :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arturoo napisał:

Co następne ? :rolleyes:

Willa w hannoverze i bunkier w górach Sowich:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadziłem na spacer, czekam jeszcze na lampy. 

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kowi87 napisał:

Wyprowadziłem na spacer, czekam jeszcze na lampy. 

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Jak dla mnie jedna z lepszych b5 w Polsce, moim zdaniem jedyne co przydałby się ogarnąć to ładne końcówki wydechu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowi87 nie myślałeś o jakichś ładniejszych/pełniejszych końcówkach tłumika żeby lepiej wypełniały tą przestrzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ale nie dało sie zrobić wszystkiego na raz, zakres prac przy tym aucie był wiekszy przez 4 lata jak przez pozostałe lata jak mam to auto :) w tym roku wpadną ulter sport RS100, obecnie są RS70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Takie coś będzie, chyba że ktoś ma ciekawszą propozycję, to słucham :)

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kowi87 napisał:
ALLEGRO.PL

Takie coś będzie, chyba że ktoś ma ciekawszą propozycję, to słucham :)

Moim zdaniem lepiej iść w coś tego typu co na zdjęciu czyli ręczna robota. Ultery i reszta tego typu końcówek w mojej opinii i doświadczeniu wyglada fajnie przez pewien czas a jakoś materiału nie powala. 

338A4836-3BAF-4006-AF20-8ABE896A908B.jpeg.216bd789fa14334d43978512bdd27902.jpegCC5E65B6-5023-4A31-89F2-ADAE55E9194B.jpeg.76500d65110972b93f3338393213ee87.jpeg

 

Jak chcesz to na pw mogę dać ci namiar na chłopaka co wykonuje takie końcówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kowi87 napisał:
ALLEGRO.PL

Takie coś będzie, chyba że ktoś ma ciekawszą propozycję, to słucham :)

Miałem ,bardzo fajnie wyglądają i dobre wykonanie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...