Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz bedziesz koncowki wymienial to wschow je troche do srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, trepek napisał:

Jak juz bedziesz koncowki wymienial to wschow je troche do srodka.

o ile będzie to wykonalne, tam miejsca bardzo nie ma na manewry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzę temat od ok 9 lat szacunek za to co zrobiłeś z tym autem faktem jest że grzebanie w tej skorupie staje się coraz droższe ja się poddałem przesiadając sie na b6 pózniej na b8 gratuluje uporu moim zdaniem jedna z najładniejszych B5 w PL 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jozek726 napisał:

Kowi szacun że projekt jeszcze żyje, jeden z nielicznych chyba :)

Nie ma nic ciekawego na wymianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwilkę czasu i pomalowałem znaczek MTM na czarno, wleci jeszcze emblemat audi, ale ori w kolorze czarnym, aktualnie czekam. Wrzucić znaczek A4?

spacer.png

Akcent MTM do nowych lamp

spacer.png

Malowałem też dywaniki spreyem do tkanin, jak najbardziej polecam, mega odświeżają wizualnie materiały, pomalowałem również dywan wewnętrzny

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Kowi87
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zostawił bym tylko MTM :D

Fajnie wygląda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym emblematu A4 nie wrzucał, w sumie to tylko samo logo bym zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie racje, odpuszczę sobie to "A4"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 11:17, radimm napisał:

Wg mnie zostawił bym tylko MTM :D

Fajnie wygląda :thumbup1:

Zrobiłbym tak samo, przy tej konfiguracji jest najbardziej oryginalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziałem pierwszy zlot w tym roku, MajóVWka, ale mam wrażenie że sue ten zlot wypala, zdecydowanie mniej samochodów niz na poprzedniej edycji, niby konkurencje były, ale przez 6h mojego pobytu widziałem i słyszałem tylko jedną car limbo, na fb znowu są zdjecia z innych, ale to chyba robili z rana póki nikogo nie było, "swoi dla swoich". Miałem przez chwilę ochote wystartować w czymś, ale no nie było w czym.

spacer.png

Dokładka nie ma szcześcia, gdzieś na powrocie zawadziłem

A takto znaczek OOOO wleciał

spacer.png

  • Pomoc techniczna 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem drugi zlot w tym roku, tym razem Tłokowisko, zlot klasyków w Garwolinie. Miejscówa petarda - park w centrum miasta z górką widokową, infrastrukturą i sceną, klimat nawet spoko, tyle że sekcja aut tuningowanych mogła by być bardziej dopilnowana, wpuszczali wszystko, w efekcie stałem miedzy autami klasy złom(E36 i bodajze jakaś mazda z lat 90tych). Dopiero pózniej jak sie towarzystwo rozjechało to zebralismy sie do zdjęć.

20220703-160306-2.jpg 20220703-161549.jpg 20220703-161602.jpg 20220703-161613.jpg 20220703-161623.jpg 

Tak pozatym auto trafiło na serwis klimatyzacji do Audi Elements, w nadchodzacym tygodniu wkońcu wleci osłona silnika, problem z jej montażem wynika z aluminiowego kolektora, a na nim trzeba zrobić szpile mocującą. Projekt w zasadzie jest skończony. Jak mnie chęć nabierze to:

- zmienie końcówki

- podłącze przepustnice wydechu, która jest zamontowana w aucie.

- zamontuje elektryczną kolumne kierownicy, która lezy od paru lat w garażu z całym zestawem montażowym

Po tych 2 zlotach mam wrazenie dosadne że B5 zgineło na zlotach, ani wśród turystów, a ni zlotowiczów nie widać tych aut, teraz wybieram sie na bałtów, Jurrasic Cars Party, auto dostało sie bez problemu. 

Edytowane przez Kowi87
  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi co się dziwisz, większość poszła w młodsze, ja u siebie w okolicy widuje tylko 2 porobione b5, reszta to już lata jako gruzy do dobicia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szafa napisał:

Kowi co się dziwisz, większość poszła w młodsze, ja u siebie w okolicy widuje tylko 2 porobione b5, reszta to już lata jako gruzy do dobicia... 

Dziwie sie, bo wpadasz na zlot takich klasyków, sporo starych mazd rdzewiaków, sporo bmw, A3/S3 a B5 jak na lekarstwo. Ogólnie A4 jak na lekarstwo, jak na zlot gdzie było ponad tysiąc aut było jedno B8, jedno B7 i dwa B5 to słabo. Najwiecej kaszlaków było i E36 jesli chodzi o powtarzalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 jest juz na wymarciu, tak jak to się stało z np golfem 3 czy audi 80. B5 te zgruzowane na drodze trzyma tylko dobra blacha. Wkrótce zostaną tylko te najbardziej zadbane pokitrane po garażach jak np u kowiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem 3 zlot w tym roku, tym razem Bałtów Jurassic Cars Party, idealne miejsce na wypad z ekipą, organizator tym razem zadbał na poważnie, kazdy uczestnik dostał na bramie lokalny browar :D zapewnił kilka basenów stelażowych, klimat zlotu rzecz jasna nie zmienił sie, było tak jak być powinno :)

295550840_420640843441930_6561010276438294475_n.thumb.jpg.3149a7a6f2d3c5d0cf13d0f5809a3b8c.jpg

Brakuje powietrza, tam 2/3 aut było na airride. Ja klasycznie uszkodziłem ponownie jedną z dokładek przedniego zderzaka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach odkładania wpadła w końcu osłona silnika. Problemem był custom kolektor z aluminium.

spacer.png

Montaż w AudiElements, przy okazji wizyty zrobiliśmy awaryjne zasilanie aku w razie rozładowania.

Także porządek pod maską na tą chwile skończony.

  • Lubię to 1
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...