Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienniki sie potrafią skończyć po 10tys :) co do koloru auta to dużo zależy od lakiernika bo jak wytłumaczysz cały bok pomalowany na inny odcień białego przy aucie które ma bardzo mały przebieg :) w nowych autach gdzie malują maszyny a nie maluje sie ręcznie zderzaki maja inny odcień i to jest norma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli chodzi o zderzaki i inne plastikowe pierdoły to jest masakra w nowych autach .

Ostatnio miałem dostawce który mi powiedział jak działa Marka OPEL np w Polsce . W głównej fabryce maluje się tylko i wyłącznie karoserię no i wiadomo składanie itp , zaś zderzaki , lusterka , klamki itp zleca się innemu zakładowi . Wysyłają im Tira z elementami , farbą i heja . A później widać jak się ładnie odcień różni no bo malują całkiem inne maszyny i nie wychodzi tak samo . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a byla jakas przyczyna awarii poprzedniego silnika ?

to pękniecie miałem juz rok wczesniej, dzisiaj przegladałem zdjecia i trafiło mi sie zdjecie jak zapchałem od spodu auto śniegiem, jest tam wyraźna plama oleju, tak wiec to pękniecie mogło być juz sporo czasu, przyczyny awarii nie znam:wink: pękł to pękł:grin:

Tymczasem poczyniłem pierwsze kroki ku nowej feldze, najprawdopodbniej bedzie setup taki jak był czyli 4x8,5cala et45 + dystanse, parametry sprawdzone wiec nie ma co kombinowac, nie ma akurat w tym wzorze 9j które chciałem:wink:

Niebawem spy foto, w połowie lutego maja być w polszy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki tak lukalem na twoje foty i zastanawialem sie czy jakas przyczyta (kolizja itd)

jakiej firmy w koncu te alu zgarniasz (dare ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kolizja to odrębny temat, juz auto naprawione w sumie, teraz poraz drugi derby z ładowaniem, dzisiaj wytargałem akumulator i jutro mam zamiar zrobić na nim ok 10km do mechanika sprawdzic alternator:wink: moze dojade:grin:

a felga to nie będzie jednak dare, za duzo sie ich kupiło w tym sezonie na forum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak nowe serducho jestes zadowolony walek spelnia funkcje? bo rozumiem softa robiles pod ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie robiłem softa, troche mi ta ostatnia stłuczka popsuła plany, miałem ogarnać sobie GTB17 z początkiem roku, ale teraz musze to przełozyć, bo czeka mnie raczej malowanie całego grata:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie robiłem softa, troche mi ta ostatnia stłuczka popsuła plany, miałem ogarnać sobie GTB17 z początkiem roku, ale teraz musze to przełozyć, bo czeka mnie raczej malowanie całego grata:wink:

no czytalem czytalem o tych odcieniach nie do ogarniecia :kwasny:

Ja narazie walka nie ruszam bo nie wiem czy jest sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyyyyyyy no seri nie ma jest tylko ale :decayed:

luknij za moment na skrzynke.

Nie napisales w koncu co za alu w koncu bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie szukam jakiegos projektu z napędem Quattro gdzie różnica miedzy osiami to cal szerokosci, bo niepowiem korci mnie to 9,5 na tył, akurat jest et40, tp dystnas 10mm, albo 5-7mm byłby pewnie na równo:wink: a przód został by jak teraz bez ingerencji w błotniki:wink:

a koło będzie fajne:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec widze zniwelował róznice szerokosci felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9j do 10,5:wink: to w takim razie jakie opony wtedy by z 8,5cala i 215 zrobić tą sama srednice przy 9,5cala? bo ten kalkulator pokazuje przy 4x215 0%:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec widze zniwelował róznice szerokosci felg

w tej chwili różnica wynosi 0,5 cala

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

to w takim razie jakie opony wtedy by z 8,5cala i 215 zrobić tą sama srednice przy 9,5cala? bo ten kalkulator pokazuje przy 4x215 0%:whistling:

8,5J i opona 215/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9j do 10,5:wink: to w takim razie jakie opony wtedy by z 8,5cala i 215 zrobić tą sama srednice przy 9,5cala? bo ten kalkulator pokazuje przy 4x215 0%:whistling:

Dobrze pokazuje, a co ma być inna ? Miałem u siebie wrzucone 215/35 na 8.5 i na 10j, średnica była taka sama, naciąg nie zmniejsza średnicy, weź to wreszcie zrozum!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie to takie nie logiczne :D bo w końcu boczki opon są pod innym katem to sie powinno w praktyce obnizyć:decayed:

czyli co walic 4x215/40 i sie nie jebac?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...