Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co przywieźć z USA...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema...

w czerwcu dwóch znajomych leci z USA do PL i mam okazje coś kupić i podać im by przywieźli mi do POLSKI.... wiecie może na czym teraz można zarobić ?????

Opublikowano

Po 2 pary levisow na tyłek do każdej kieszeni srajfon i jakąś dupczasta murzynke :D

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

klape us do avanta b5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a są składane ? ???

Opublikowano
a są składane ? ???

są ale składasz je do kupy spawarką :decayed:

ogarnij sobie v1

Opublikowano
  • Autor
a są składane ? ???

są ale składasz je do kupy spawarką :decayed:

ogarnij sobie v1

v1.... tzn ????

Opublikowano

Chevroleta Camaro i frytki do tego.

Wysłane z pod palmy.

Opublikowano

bez komentarza :whistling: niech przywiozą jakieś kaloryfery Oriona, RF albo Precision Power :) zawsze się sprzeda :whistling:

Opublikowano

50 Cent'a :naughty:

Opublikowano

Na handel - zegarki, kołowrotki wędkarskie, elektronika.

Opublikowano

słyszałeś o ostatniej akcji w media markt? tutaj jest mniej więcej tak samo. nie masz ograniczenia czasowego ale masz ograniczenie ilością miejsca w walizkach:wink:

Opublikowano

Siostry Kardashian:slina:Sory nie mogłem się powstrzymać:decayed:

Opublikowano

Proszki do prania, słodycze i kasety video! Aaaa... sorry, to z niemiec się wozi ;)

A tak serio to jak siedzisz w temacie militariów to w tym sie zorientuj, są spore przebitki. Na autokosmetykach też, Megsa i inne...

Opublikowano
dobry zegar na lape.

Kolega ma racje. Dobry sikor.... tam są 3 x krotnie tańsze niż u nas... :/

Opublikowano
dobry zegar na lape.

Kolega ma racje. Dobry sikor.... tam są 3 x krotnie tańsze niż u nas... :/

Nawet może być to parę tańszych, a i tak przybije na tym sporo.

Kiedyś porównywałem ceny jednej z marek na ebay. uk / de i ebay.com i wychodziło korzystnie :wink:

Opublikowano

Najpierw poczytaj na necie o podatku i cle. Z nowa elektronika czesto lapia pogranicznicy i trzeba placic clo na lotnisku. Wtedy juz imprezka nie jest taka tania. A jak koledzy nie zglosza ze maja cos do oclenia to i kare dorzuca :wink:

Ale wracajac do tematu to elektronika najbardziej bedzie sie oplacala.

wysłane kurierem

Opublikowano
  • Autor

woziłem już trochę elektroniki jakies 4-5 lat temu.... i ogólnie nie było problemu. Ale wszystko woziłem bez oryginalnych pudełek... i o żadnym cle nie było mowy. Wszystkiego miałem po jednej sztuce. Jeden aparat, obiektyw, wzmacniacz i laptopa. Wszystko miałem przy jednym locie i miałem nawet osobistą kontrolę.... Nikt się nie czepiał... Wszystko na własny użytek. Teraz coś się zmieniło w prawie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.