Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie alufelg RS6 jaki kolor?


pawel198805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam mocno podrapane alufelgi RS6 i planuję je pomalować ponieważ polerka odpada gdyż mają przetarte ranty :/ Audi jest cała czarna dlatego czarne alu jak dla mnie odpada i liczę na propozycje kolegów jaki kolor pasowałby najlepiej. Jeśli ma ktoś jakąś paletę kolorów to mile widziana :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

tapeta_a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też miałem ten dylemat i zdecydowałem się na srebrny.... przy czarnym samochodzie ciemne kolory odpadają.. no chyba że jakieś polerowane ranty itp.. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie fajnie to wygląda... taki bandyta... ale smoły też bym nie dawał, za to grafit był by idealny... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_zenek a mógłbyś podesłać zdjęcie tych swoich srebrnych felg? bo lakiernik poleca mi kolor czyste srebro i pokazywał mi taką farbę ale ciężko mi sobie wyobrazić jak będą wyglądać pomalowane felgi a nie miał żadnych zdjęć :)

A grafit też przechodzi mi przez myśl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny :wink: ps. znaczek s-line na przedniej atrapie masz za wysoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekhxc dzięki za info o tym znaczku :-D nie zwróciłem na to nigdy uwagi a jak kupiłem auto to już tak było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czarnego avanta a felgi wlasnie sa u lakiernika, kolor czarny akryl. Widzialem jak to wyglada na hondzie lakiernika bo sam nie bylem przekonany do koloru i mi sie spodobalo. Wszystko rzecz gustu. Wstaw zdjecie swojego auta do watku o virtual tuningu a chlopaki pozmieniaja ci kolor i sam ocenisz ktory najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma czarne auto i czarne felgi tylko że w macie i wygląda to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebny albo

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

srebny albo

img5503t.jpg

small_01_2435505047957536587.jpg

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

srebny

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

srebny albo

http://s21.postimage.org/xeetrn1rn/img5503t.jpg

http://s12.postimage.org/5boa4ow7t/small_01_2435505047957536587.jpg

o jeszcze caly sedanik:decayed:

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie do czarnego wozidła jak najbardziej srebrne.... im jaśniejsze tym fajniejszy kontrast...( tym bardziej je widać ),

a o to chodzi :)

Czarne ( i wszelakiej maści ciemne kolory ) giną na ciemnym aucie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego efektu jak na zdj. wyżej nie będzie bo tam mamy 19' :decayed: Zrobisz jak chcesz bo to twoje autko i tobie się ma podobać... ale grafit zrobiłby robote... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy pomóc.. a wyszło na to że tylko namieszaliśmy w głowie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie srebro :kox:

a co do znaczka S-line na atrapie - nie było w B6 takiego czegoś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak skuszę się na to srebro a na tych 19" to już całkiem inny efekt nie ma co tu porównywać do moich :D A jeśli chodzi o posadzenie na glebę to już kolega mi też o tym wspomniał że za wysoka jest i muszę się z tym zgodzić ale teraz jeszcze czas na oponki na te alu i później można myśleć o glebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny lakier auta i czarne felgi (dokładnie półmat) i wygląda to kozacko:slina:, ale grafitowe też są zajefajne:naughty: jak dla mnie srebrne odpadają:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...