Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nakierujcie chłopaka co i jak , bo zniszczy to auto :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryfel chrom dywaniki w płomienie do środka:banan:

Szkoda kasy, to tylko kombi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

:polew:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Dodałbym jeszcze do modów chrom na merty oraz owiewki na światła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Wujek dobierzemy jakis hak długi czy krótki ciue interesuje:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:
tylko krowa nie zmienia poglądów, poprzedni wlaściciel zarzekł się że mogę mu obciąć jaja jak coś bedzie nie tak z silnikiem więc wziąlem :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:
tylko krowa nie zmienia poglądów, poprzedni wlaściciel zarzekł się że mogę mu obciąć jaja jak coś bedzie nie tak z silnikiem więc wziąlem :grin:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

zmieniles B5 na B5? WTF?
malo tu takich...:grin:

miałem b5 w sedanie i zmieniłem na b5 w avancie na wypasie :decayed: więc nie jesteś sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.
Finansowo na plus B5 vs B5 koksow nie ma ale jest jak mialo wyjsc (i nie mowie tu o odzsykaniu hajsu wjepanego psu w dupe bo tjun sie nigdy nie zwroci) , w tamtej juz bylo zmodzone co mialo byc, teraz Artur dopieszcza i zawiezie go do jego własnego slubu :banan:, ta bedzie OEM+ ile pojezdze zobaczymy, narazie mi pasuje. Miala byc vectra B z gaziorem, ale mnie w domu zjedli zebym gowna nie kupowal :grin::grin: to spowrotem zaczalem paczac w strone audi, Kaju sie wyswietlil i mi podpasowalo, wypas wyglad itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...