Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

Opublikowano

Panowie nakierujcie chłopaka co i jak , bo zniszczy to auto :facepalm::decayed:

Opublikowano

ryfel chrom dywaniki w płomienie do środka:banan:

Szkoda kasy, to tylko kombi :decayed:

Opublikowano

jeszcze drzwi lambo i bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
zmieniles B5 na B5? WTF?
malo tu takich...:grin:
Opublikowano
A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

:polew:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Dodałbym jeszcze do modów chrom na merty oraz owiewki na światła :naughty:

Opublikowano

co za ulep :facepalm::decayed:

swoją duszę to ona maa :jerk:

Opublikowano

Zacne plany będę śledził :good:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Zacne plany będę śledził :good:

:grin:

skad Ty to znasz :grin::decayed:
Opublikowano

Historia lubi się powtarzać :polew:

Opublikowano

Kaju co powiesz na temat planów? :decayed:

Opublikowano
A i zapytaj miszcza haków, jaki hak tam zapodać żeby nic nie obcierało.

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Wujek dobierzemy jakis hak długi czy krótki ciue interesuje:polew:

Opublikowano

a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:
tylko krowa nie zmienia poglądów, poprzedni wlaściciel zarzekł się że mogę mu obciąć jaja jak coś bedzie nie tak z silnikiem więc wziąlem :grin:
Opublikowano
a ktoś tu swego czasu zarzekał się że w 2.5tdi nie wejdzie. Więc czekamy na swap. :whistling:
tylko krowa nie zmienia poglądów, poprzedni wlaściciel zarzekł się że mogę mu obciąć jaja jak coś bedzie nie tak z silnikiem więc wziąlem :grin:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

zmieniles B5 na B5? WTF?
malo tu takich...:grin:

miałem b5 w sedanie i zmieniłem na b5 w avancie na wypasie :decayed: więc nie jesteś sam :wink:

Opublikowano

Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.

Opublikowano

Mało ambitne plany, ale i tak czymam kciuki :D

Opublikowano
  • Autor
Ej, no dobra, ale on mial B5 po grubszych _inwestycjach_, nie sadze zeby ta zmiana miala jakis finansowy sens... dlatego pytam - why? Z czystej ciekawosci.
Finansowo na plus B5 vs B5 koksow nie ma ale jest jak mialo wyjsc (i nie mowie tu o odzsykaniu hajsu wjepanego psu w dupe bo tjun sie nigdy nie zwroci) , w tamtej juz bylo zmodzone co mialo byc, teraz Artur dopieszcza i zawiezie go do jego własnego slubu :banan:, ta bedzie OEM+ ile pojezdze zobaczymy, narazie mi pasuje. Miala byc vectra B z gaziorem, ale mnie w domu zjedli zebym gowna nie kupowal :grin::grin: to spowrotem zaczalem paczac w strone audi, Kaju sie wyswietlil i mi podpasowalo, wypas wyglad itd.
Opublikowano

:hi:a co ze starym avantem sprzedany :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.